Autor Zpráva
Dero
Profil
Obracím se vás s prosbou. Mám známou, která se ocitla v těžké životní situaci a potřebovala by najít nějaké, alespoň občasné, zaměstnání. Jmenuje se Marie Pachtová, vzhledem k jejím dlouholetým zkušenostem s českým jazykem jsem jí nabídl, že se pro ni pokusím najít místo copywriterky.

(copywriting je činnost, při níž člověk-copywriter upravuje/píše texty na webu tak, aby co nejvíce zaujaly případného čtenáře/zákazníka a také aby byly zajímavé pro vyhledávače - kvalitní text může posunout web o mnoho míst ve výsledcích vyhledávání vpřed a zvýšit výdělek firmy/subjektu)

Mohu u ní osobně zaručit:
- vynikající znalost pravidel českého jazyka
- obratnost ve slohu a rozlišování jemných stylistických nuancí
- píli a dodržování dohodnutých termínů

Protože s copywritingem de facto začíná, ačkoliv má bohaté zkušenosti nejen s prodejem zboží a služeb, ale i prací s lidmi, rozhodli jsme se nabídnout vypracování jedné referenční zakázky menšího rozsahu zdarma, ta doufejme ukáže její kvality.

To je šance pro vás. Kdo by měl zájem o úpravu textů na svém webu, ozvěte se mi prosím na mail j.polakovic@gmail.com - obratem odpovím. Děkuji vám.

-- Dero
Dero
Profil
Omlouvám se, že to nahazuji zpět na hlavní stránku, ale místo je stále volné.
Marcus Flintus
Profil *
možná by se na pár věcí hodila... ;-) chtěl bych vědět víc
marcus-flintus(zavinac)volny(dot)cz
Marcus Flintus
Profil *
kecáám
marcus(dot)flintus(zavinac)volny(dot)cz
Marcus Flintus
Profil *
... pokud je tedy zdarma... ;-)
Gekon
Profil
Marcus Flintus
Asi jsi to moc nepochopil, nikdo pro tebe zadarmo psát nebude, hlavně ne, když potřebuje peníze... to by bylo jen na zkoušku
Richi
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=2 4458
Marcus Flintus
Profil *
2 Gekon:
myslim, že máme pravdu oba, pač se hovoří o jednom referenčnim textu zdarma.
woric18
Profil
Richi
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic= 2 4458

Hezky si to prohazuje te mezi tématy :-)
Gekon
Profil
woric18
Proč to taháš na světlo boží, když je to rok staré?
Dero
Profil
Nabídka už není platná, děkuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0