Autor Zpráva
host1
Profil *
Nabízím vytvoření www stránek + registraci do vyhledavačů atd. více na http://www.enachod.cz/tvorbawww.htm
Peca
Profil
Ani se nedivím, že levné. Tabulkový layout, obyčejná tlačítka v menu ve flashi, žádné css... Pochubuju, že by se někdo z tohoto fóra ozval...
jirkastraka
Profil *
mě osobně se to zdá docela dobré mě ten kód nezajmá hlavně co se zobrazí a jestli to má efekt Nevím no...
Anonymní
Profil *
Souhlasím s jirkou
Martin Kuželka
Profil
Taková malá poznámka: host1, jirkastraka a Anonymní sem přistupuje pod stejnou IP adresou. Myslím, že obrázek si z toho udělá každý sám...
Venca
Profil *
To si nejsem zas tak jistej, protože já mám doma (teďka sem ze školy) internet (CDMA) od eurotelu - tam všichni co maj to CDMA mají stejnou veřejnou IP adresu...
alois
Profil
Myslím, že dnes je možné sehnat levně stránky ale přitom i kvalitně....
Peca
Profil
Martin Kuželka, myslel jsem si to, ale nechtěl jsem rýpat.
Railbot
Profil
Ze by to byli ruzni lide a cirou nahodou pod stejnou IP...to se mi zda jako moc velka nahoda v pripade jako je tento, kdy jde o zakazky a penize :))

Timto dekuji Martinu Kuželkovi, ze to tak bedlive hlida a dokaze vcas upozornit vsechny uzivatele a potencialni zakazniky na tyto podvratacke (cti "lamacke") metody, z kterych, jak uz bylo receno, si kazdy udela jiste vlastni nazor...
Radek Hrabůvka
Profil
Martin Kuželka Třeba je to rodina, co já vím? :-)))
Honza Hučín
Profil
Já myslím, že asi nemá smysl to dál rozpitvávat.
Prosím diskutující, aby další přípěvky byly věcné, tj. týkaly se předložené nabídky. Neřešte, kdo do této diskuse přispívá a pod jakým jménem. Děkuji.
Venca
Profil *
Nejsem si jistej, jestli ste náhodou můj příspěvek nepřehlédli, ale psal jsem, že všichni kdo mají CDMA od Eurotelu, tak mají stejnou veřejnou IP adresu... To stejný když sem teďka ve škole, tak ať jdu do učebny IVT nebo do auly, tak budu mít stejnou veřejnou IP adresu. Takže to nemusí bejt stejnej člověk ani rodina.. Stačí, aby byli ve stejný síti.
Venca
Profil *
Honza Hučín
Promiň - tvůj příspěvek se tady objevil až poté, co sem začal psát ten můj. (takže sem o něm nevěděl)
webspy
Profil *
Možná bych i spekuloval o tom "levné", protože za "jednoduchou www stránku" dát patnách set se mi zdá docela dost, plus registrace do vyhledávačů 400 Kč, SEO za 600 Kč atd.

A když se tak na to kouknu, tak tam ani nejde o stránky, ale o FLASH prezentace... :-)
anonymous
Profil *
that the mexican goverment them had sended, a weave, to the european country, for the mexicans to staying ready to make safe, under a world wide conflict, the mexicans arround the 1962 year them had send the mexican radio weave, under name x e w, to stay sending those weave back to mexico, from the france country arround by the eifel tower, the same mexican radio signals, them may be sending those weaves from an earth satelite, that satelite it must to be under the russian see wather, and were trow to that see, by an american militar ship, hijaked by american people, in wanting to go to live to the russian land, those were lies, them just wanting to trow the earth satelite to the russian see wather.-

— zkráceno o nezajímavé pasáže —
Radek Nový
Profil *
Mohl by se někdo z moderátorů podívat (dle IP adresy), zda tento příspěvek není uměle oživován původním autorem nabídky? Popřípadě smazat úplně? U jiných nabídek se toto neobjevuje....
Chamurappi
Profil
IP adresy anonymousů vedou do Mexika a nejsou shodné s IP adresou autora nabídky. Nějaký mexický robot se patrně dodnes nevyrovnal s událostmi roku 1962, proto uhodl zdejší antispamové číslo „čtyři“ a vypovídal se.

Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0