« 1 2 »
Autor Zpráva
Aldred
Profil
DrakSoft - nabídka vytvoření profesionálních webových stránek
dracek
Profil
Jsem spolek, který se zabývá tvorbou w3 stránek. Na naše stránky se [již! - ne -] můžete podívat na adrese http://draksoft.net/old (nyní se předělávají). Stránky píšeme dynamické - za použití PHP a databázového prostředí MySQL. Prezentace bývají validní dle standartů xHTML verze 1.01 a HTML 4.01. Vytváříme redakční systémy, fóra, chaty a ankety.

Kontakt na nás můžete nalézt na našich stránkách.

Kontak I:
Jan Provazník
ICQ: 267696721
E-mail: mujdrak{[(zavinac)]}centrum.cz

Kontakt II:
Vojtěch Přikryl
ICQ: 281925825
E-mail: aldred{[(zavinac)]}centrum.cz

Děkujeme, Váš DrakSoft...
avaranger
Profil *
No ja to nechci hrotit, ale:


NEMÁTE OPRÁVNĚNÍ PROHLÍŽET POŽADOVANOU URL

nabídka webhostingu:
- pidihosting
- normalhosting
- exkluzivhosting
- emailhosting

již od 19,- Kč
registrace domén:
- com, net, org, biz, info
- doména name
- nejlevnější domény .cz
- více než 30 dalších koncovek

již od 219,- Kč / rok
- private
- dedicated

již od 777,- Kč / měs.
- Wi-Fi
- Wi-Fi Lite

již od 300,- Kč / měs.
Peca
Profil
Vypadá to na špatně nastavený .htaccess nebo php skript. Pokud se v hlavičce posílá referer, tak to stránky nenačte. Když zkopírujete adresu do nového okna, tak to funguje.
avaranger
Profil
divne ... ale jo.. jinak web ujde :) ale jestli ho predelavate po mesici no to potes ;)
Gekon
Profil
Jsem spolek...
dracek
Profil
... ten kdo napise pred ardesu to zatrapeny "www" dostanese na forpsi - tedy jejich nebidku nacpanou do 403.... howg
Acci
Profil
Ukrást design z http://hamachi.cc/ a pak na ní nabízet webdesign je trochu divné, nemyslíte?
dracek
Profil
no z hamachi.cc pochazi jenom pozadi za logem..zbytek je nas...
(toto je jeden z duvodu prestavby.... tankrat nam odesel pocaitac na grafiku a museli jsme improvizovat :-\)
Peca
Profil
dracek
To s www nemá nic společného! Vyzkoušejte si to. Platí to, co jsem napsal výše. Zajímavé, že to dělají i "Prohlížeče".
Pořád jenom ukazujete svoji naprostou neschopnost a chybu hážete na někoho jiného. Microsoft, Forpis -kam se na ně hrabete...
*Čvachta*
Profil *
dracek

Nevim, ale od někoho kdo čóruje weby bych si asi web nekoupil....
Zajímavá výmluva o tom, že odešel počítač na grafiku a museli jste "improvizovat"
Gekon
Profil
no, myslím, že tak jako tak, obrátil bych se na někoho jiného...
walter
Profil *
za odstraněný virus 5k mě pobavilo.
dracek
Profil
ehm... to ze IE(ani FF,O,KQ..) neumi zpracovat to www neni jeho chyba......je to chyba aldreda, ze sem napsal ,odkaz s tim www.... ovsemze bych uvital diskuzi spise na nejake uzitecnejsi tema, nez neustale omilat ze v prvnim odkazu bylo napsano www!!! Děkuji..Opravené téma je o jedno výš...!
*Čvachta*
Profil *
dracek

Hm, měly by fungovat obě varianty. Jak s www tak bez. Jesli nefungují, tak je to už tvoje záležitost a nás nezajímá že ti to musí ještě někdo udělat... prostě jen vidíme, že to nejde...
Acci
Profil
no z hamachi.cc pochazi jenom pozadi za logem..zbytek je nas...
A navíc ještě
- pozadí stránky
- všechny barvy
- patička stránky
- skoro totožné CSS
Peca
Profil
dracek
Nauč se konečně číst!!! Ta adresa funguje i s www!!! Jediné, co nefunguje je, když se odesílá referer! Člověk se tady snaží poradit, ale vy si pořád melete svoje...
A ještě nám vysvětlete, jak vypadá počítač na grafiku? To je jako něco s barevným monitorem? Hlavně že logo jste tam dostali...
dracek
Profil
css bude asi logicky na 95%stranek, ktrere maji jednoduchy design velice podobne...
*Čvachta*
Profil *
Heh, ale to, že si vobložil celej web je hezký no :) Ale to prostě neukecáš, jako že CSS jsou si podobný...
Acci
Profil
Takže je to náhoda, že máte stejné písmo, stejnou velikost, stejné velikosti řádků, stejné názvy souborů, stejně široký web, stejně široké levé menu, stejně široký pravý sloupec (na pixel přesně) a přesně stejné barvy všecho?
Peca
Profil
Konečně moudrý krok a smazali celý web :-))
karel
Profil *
no z hamachi.cc pochazi jenom pozadi za logem..zbytek je nas...
dovolil bych si oponovat. z hamachi.cc pochazi uplne vse krome vaseho "loga" a favicony, menu je take trochu jine.
totozny design jako vase "webdesignerske" studio ma stranka vasi tridy uvadene ve vasich referencich. tato i dalsi stranka z vasich referenci ma vsak z hamachi.cc ukradenou favicon. stranky tridy dokonce logo hamachi pouzivaji za vlastni.

prijde mi docela smesne, ze nekdo takovy se nabizi na zakazku za 20k. viz jine vlakno.

panove, zatim jste tu sklidili pouze trapas. nez se do neceho takoveho pustite, premyslejte trochu.
dracek
Profil
ikona hamachi?? coze?? ona tam zustala?!!!!!!?
koudi
Profil
ikona hamachi?? coze?? ona tam zustala?!!!!!!?

Tady už snad neni co dodat, snad jen: :-))))
Aldred
Profil
Jo a jen tak pro zajimavost... Hamachi ma svuj web totozny s jednou sablonou ze Zymicu (pro ty kdo vedi co to je) takze budte naprosto v klidu.....a nevim co furt rejpete,lamky >:P
dracek
Profil
ono de s tou ikonou - opravdu nas web byl kdysi velice podobny hamchi webu :O
to byla prvni betaverze..pak se postupne vyvijel, az se od hamachi docela odlisil.. (pozadi loga zustalo)...
ovsemze, at hledam na jakemkolik webu ikonu hamchi nenalezam, jelikoz pote co byla vytvorena vlastni ikona(logika, ze?!) byla hamachi ikona prepsana.....a na ic.cz jsem nechal ikonu IC.!!


jinak v jednoduchosti je krasa... proto vetsina nasich vebu je velice podobna...., pomyslete na cloveka s 56kbps pripojenim....bude tyden nacitat nejake vase stranky plne obrazku...
HeWeR
Profil
dracek
jinak v jednoduchosti je krasa... proto vetsina nasich vebu je velice podobna...., pomyslete na cloveka s 56kbps pripojenim....bude tyden nacitat nejake vase stranky plne obrazku...

To mě dostalo. Aby člověk, který má web designérské studio říkal, že "nejake nase" obrázky se budou načítat moc dlouho... Víš, ony i stránky s obrázkama jde zoptimalizovat tak, aby se to lidem s pomalým připojením zobrazilo rychle... A ještě mi na krásno řeknete, že nejste schopni udělat vlastní grafiku. Krása - a abych to dovršil, tak nabídnete své služby, prestože nejste schopni web udělat stránku podle přání zákazníka (viz. nabídka vytvoření webu o A. Lanherové) a ještě si naúčtujete cenu jak profi studio.

btw: ten odkaz nahoře nefunguje, něco s tím udělejte, nechce se mi přemýšlet jak to vyřešit, jestli tam upravovat www či co - prostě je to 403 a myslím si, že je to spíš váš problém - ne můj (používám Operu, kdyby byly připomínky)

dodatek: spolek zní pěkně stupidně (navíc si pod pojmem spolek představuju úplně něco jiného)- co třeba prostě "web designérské studio"?

css bude asi logicky na 95%stranek, ktrere maji jednoduchy design velice podobne...
no...tak...ehmmm...to byl joke, že...

Dám vám radu: co takhle něco umět a potom to nabízet za peníze? Já taky nehraju profesionálně fotbal za prachy...
Polaroid
Profil
Zdá se mi, že se kvalita hodnocených stránek i diskuze pod nimi nebezpečně přibližuje owebu, s tím bych něco udělal, co třeba zabanovat některý pohádkový příšerky? :) Nebo je raději naučit dělat www stránky?
dracek
Profil
no...tak...ehmmm...to byl joke, že...
byl..
me je lito, ze se to takto zvrtlo, nestihl jsem zabranit uverejneni prispevku....navic prvni nejde zmenit, jelikoz byl vytvoren neprihlasenym uzivatelem....
ja osobne grafice rozumim asi jako koza petrzeli - ovladam HTML,CSS,XHTML a hlavne PHP+MySQL. na grafiku mam aldreda a dalsi.... samozrejme vse se da zoptimalizovat.... stejne mam radsi jednoduchy vzhled...
vsjo
Polaroid
Profil
dracek
Jasně že to byl "joke", nic proti tobě, ani nikomu jinému, nemám, hlavně jsem chtěl poukázat na nemalou podobnost této diskuze s tím, co se objevuje na owebu, kam jsem nedávno hledaje trochu zábavy zavítal.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0