Autor Zpráva
Streamer
Profil *
Kvalitny webdesign

xhtml
css
seo
PHP
mysql

rozsiahle portfolio Peter Oravec - Freelance webdesigner

zaujemcovia piste na kontakt v sekcii ABOUT
Miloš
Profil
Navigace stránky je závislá na obrázcích; bleble
halogan
Profil
XHTML (Extensible Markup Language)
- opravdu?
SEO (Search Engine Optimalisation)
- opravdu?


1. Clovek by badal, zda autor zna tyto technologie, kdyz nezna jejich prave nazvy.
2. Nejde jen o to je znat, ale umet je pouzit.
axis
Profil
Náhodou..já říkám rezpect!:)
Error
Profil
"Nanešťastie som nemal Front Page a tak mi vobec nebolo čudné začať tvoriť vo Worde" psal jsi :D
Nevím, já jsem nezačínal se žádným programem.. je to potřeba? Dělám web už 6 let sice toho moc neumím moc se tomu nevěnujem.. Ty jsi za rok došel aš sem? - co všechno tam píšeš?
Jak přesně dlouho robíš web? Kdyby jenom rok tak bych např nevěřil že umíš to dokonale ovládat - nejednoduší varianty atd..

Ani jsi nespecifikoval proč sem vlastně píšeš? "Nabidka: Kvalitny webdesign" ceny a podobně..

xhtml
css
seo
PHP
mysql a toto jsi tam dal proč když píšeš o webdesignu? to taky nabízíš???
Anonymní
Profil *
Já myslím že není podstatné začít nějakým programem..je podstatné porozumět kódu a umět ho využít v praxi :)
Oleg
Profil
Navigace stránky je závislá na obrázcích; bleble


lol a kdo by sel na web s referencemi s vypnutymi img ? to mas mobile net jeste prvni generaci nebo co ? proc vypinat img ? nechapu lidi co vzdy kretizuji neco co je v img hlavne jeste "zavisle"
koudi
Profil
Oleg
Slyšel jsi někdy věci jako přístupnost apod?
Martin Kuželka
Profil
A dost! Už žádné OT příspěvky. Všechny další, které se tu objeví, budu mazat.
Plaváček
Profil
Oleg

Jsou lidé, kteří surfují výhradně s vypnutými obrázky, je to jejich volba a mají své důvody. Jedním z těch slavnějších představitelů je i tvůrce tohoto fóra - Yuhů neboli Dušan Janovský. Ale budiž, je to, jak říká moderátor, OT. Už mlčím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0