Autor Zpráva
Error
Profil
Zháním kdo by mi pomohl s textem konkrétně jsou to takové pravidla. Jen pomoct poupravi k čitelné verzi a doladit nějaké věci.
Jsou to redaktorský podmínky. www.smetisteher.wz.cz/pro_redaktory.html


Moje icq: 229165215
Díky moc by mi to pomohlo.
Error
Profil
Vždyť víte jsem error tak mě to nenechte "sprznit". Je to pro projekt "Píše život (Vámi)"
Martin Kuželka
Profil
Zcela upřímně: myslím, že už ti tu někdo parkrát radil, abys napřed zapracoval sám na sobě, ten pravopis je opravdu příšernej a každý, kdo si nějaký takový Tvůj text přečte, si na tebe udělá názor, který rozhodně nebude pozitivní. Toť jenom moje lehce OT rada.
Error
Profil
JJ s textem už mě jeden můj kamoš pomáhal. Některé věci jsem tam napsal jen orientačně. Aby bylo bylo poznat co tam chci.
HeWeR
Profil
Error
Bylo by za ty korektury (jak se tak na to dívám – asi by to chtělo slohové i pravopisné) něco (zn. peníze :)).
Error
Profil
Udělal jsem pár změn.
Myslím si že trochu schopný člověk by to zvládl opravit kolem 15 minut. Neni toho moc některé části jsou docela dobré. Spíše první část.

Nevím proč ale tet icq mě nechce jet.

Díky
Bubák
Profil
Nevím proč ale tet icq mě nechce jet.
Asi používáš parazitního ICQ klienta.
RPG
Profil
Error
Zháním kdo by mi pomohl s textem.
Jo, to, že někoho takového potřebuješ, je patrné už z toho nadpisu... Myslíš, že někoho zeženeš...? Já spíš myslím, že zastrašíš.

Mimochodem, pokud se budu řídit těmi tvými "moderátorskými podmínkami", znamená to, že musím tebou zadaný text opravit do 24 hodin?
Dívám se špatně, nebo nikde není ani slovo o odměně...?
RPG
Profil
Bubák
Pověz mi o tom víc, prosím. Já mám totiž stejný problém, jako Error. Používám Mirandu 4.0.3...
Jirin
Profil
OT:
taky mi miranda nejela icq zase zmenilo protokol:

http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=130280
djlj
Profil
RPG
http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=130280

Myslím si že trochu schopný člověk by to zvládl opravit kolem 15 minut.
Myslím, že nás přeceňuješ. Ty stovky (ne-li tisíce) chyb bych opravoval možná i pár hodin... Tedy, spíš bych to napsal celé znovu.
HeWeR
Profil
Error
Souhlasím s RPG. Nikdo ti to za dobré slovo opravovat nebude.
1. zadarmo dělají jen mladí studenti ber referencí (žádné reference nenabízíš a navíc typický "mladý student" pravopis neumí :))
2. profesionální korekturka ti to opraví za 300 (je to cca jedna normostrana).
RPG
Profil
Jirin, djlj
Děkuji, vám oběma. Už jede jak má. Být samičky, dal bych vám hubana. Ale hádám, že se oba obejdete :o).
Error
Profil
Neřekl bych že bez peněz mě to někdo neopraví. Už to někdo nevydržel a poslal mě to na email :D
Tak díky

JJ nevíte někdo více o té mirandě?? Kromě těch protokolů. Dá se to nějak spravit? Ještě že mám icq :)
djlj
Profil
JJ nevíte někdo více o té mirandě?? Kromě těch protokolů. Dá se to nějak spravit? Ještě že mám icq :)
Myslím, že ty dva totožné odkazy o pár řádků výše jsou dostatečně viditelné...

Mimochodem, pokud toto je již ta, podle tebe, opravená verze, tak věz, že to je na stejné úrovni jako originál.
HeWeR
Profil
djlj
Jen jsem se podíval a vidím: "Malí popis:" :D
djlj
Profil
HeWeR
No mně stačila jen první dvě slova - "Závazné pravidla" :)).
b_are
Profil
loool - vybral jsem par zajimavych veci, jestli je to po oprave tak to je supr :))))

obsach, chybybu., ochraný, (bez visvětlení), nespomalovali
b_are
Profil
ty vole, husty:

citace:

" Nej inovace

Tak a je to tady! Slíbyl jsem že aš dostanu vysvětšení že zveřejním co plánuji stímto weblogem. "


loooooooool, cos dostal na "vysvětšení" btw. ?????

hochu tvuj web preposlu par lidem :))))))))))))))))
HeWeR
Profil
b_are
To se stává, ne :D. Ne každý má cit pro jazyk a gramatiku (já sem donedávna psal taky nějak podobně). Proč si myslíš, že ve svých 17 letech si doma píšu diktáty na opakování :D
b_are
Profil
no ja jen, ze to jsem jeste nikdy nevidel, ale fakt :) a dokonce to nechat viset na webu s takovou navstevnosti ;))
HeWeR
Profil
b_are
Jo aha xDD myslíš celý ten web. Tak to jo :D

viz. víška, statistyka :DD

hey, Errore, spoň když žádáš o peníze, tak bys ses mohl vyjadřovat spisovně. Hrubky neberu v potaz :D:
Tímhle fondem budeme platit náklady tehohle webu abychom mohli nadále vám poskytovat spoustu free grafik a podobně.

Errore: čeština není tvůj rodný jazyk, že ne? :D
Anonymní
Profil *
Error
kdyz jsem kouknul na web tak mi to nedalo protoze podobne dilo se jen tak nevidi: je to fakt sila
nebudi to vubec dobry dojem o to vic kdyz chces po nekom penize
sezen si nekoho kdo bude tvoje clanky opravovat pravidelne nebo radeji nic nikam verejne nepis
habendorf
Profil
All: Hezky se do Errora navážíte. Pokud jste si nevšimli, Error si je své nevalné češtiny vědom a právě proto žádá někoho o pomoc.
HeWeR
Profil
habendorf
Jestli sis všiml, tak Error chcce opravit jen jeden text, a proto upozorňujeme na fakt, že by si měl nechat opravit všechen text na stránce.

Navíc, Error říkal, že už si našel někoho kdo mu text opravil. A my (hodné duše :)) ho jen uporňujeme, že v textu jsou nadále chyby.

Toť vše (jak by řekl Error).
b_are
Profil
pekne shrnuto :)
KIDBV
Profil
Nic ve zlém, ale četl jsem si úvodní stranu toho webu a....

Já bych hlasoval za to, aby to tak zůstalo! Mě se to líbí a už dlouho jsem se tak nezasmál. Čeština nečeština, grafiky mě nezajímají. Já si tam budu jen chodit počíst!
Railbot
Profil
KIDBV
To je jasné, že tobě se to líbí. Je vidět, že nejsi češtinář... se to líbí
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0