« 1 2 »
Autor Zpráva
1ight
Profil
Hledám programatora - ONLine hra (s ochranou hry)
1ight
Profil
Dobrý den hledám člověka kterej by uměl dát dohromady nějakou on-line hru podle návrhu, ale je tady nutná ochrana dat, připojení, serveru a vše kolem toho..

Nejsem moc bohatej ale domluvit se nejak můžem.. Kdo by měl zájem se domluvit tak mi napište icq 68972940
1ight
Profil
... (chtělo by to udělat v nějakým programovacím jazyku)
Jan Němec
Profil
A mas grafika ? a jakej to bude styl ?
Casero
Profil
a v čem by to bylo php?..jestli jo tak bych do tohpo možná šel...pak bych kdyžtak ukázal hotové projekty..
Michal Hölzl
Profil *
No nevim, php uz je nakej patek mrtvy, navic v tom dělat tak rozsahlej projekt...
Casero
Profil
Michal Hölzl
no ja nefím, o jakej projekt se jedná...ja myslel něco ve styluz wg, nebo tak..
souki
Profil
Michal Hölzl
v PHP 5 velký projekty celkem bez problémů... zatím nemám potřebu přecházet an nic jiného... a když se koukneš třeba na www.rd2.cz tak to je dokonce v CGI... tomu řikám tvrdá práce =)=)
quinux
Profil
souki
a když se koukneš třeba na www.rd2.cz tak to je dokonce v CGI...

Tedy na úvod se přiznám, že v programování se moc neorientuju, ale CGI (pokud si dobře vzpomínám) se dělá např. v Pearlu, ale v PHP? To jsi asi trochu přepísk. ;o)
souki
Profil
quinux
špatně jsem to formuloval.... to měly být dva odstavce =) Byl to jen příklad, že i takovém CGI (cože je PERL) se dá naprogramovat poměrně složtá věc... ale musí to být docela dřina...
Jan Němec
Profil
LOL myslis PHP5 tu napodobeninu OOP ???
Michal Hölzl
Profil *
ono PHP a CGI je trosku neco jinyho, jinak nerikam, ze se v PHP uz nedela, nebo ze by v nem nejaka webovka nesla napsat. Ale pokud to ma bejt neco vetsiho a ma to mit nejakou budoucnost tak bych volil nejakou jinou variantu. PHP bylo puvodne projektovany pro tvorbu malejch osobnich webu, ktery bylo az postupne rozsirovano pro modernejsi potreby a tomu to taky odpovida ;)
Martin Kuželka
Profil
OT: Jan Němec & Michal Hölzl: vy dva se znáte?
Jan Němec
Profil
lol proc ? myslis ze lidi ktery maj stejnej nazor se musej znat ?
souki
Profil
už to tu začíná být trochu mc mimo, takže pokračování raději tady:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=30 119
Michal Hölzl
Profil *
Jo s Honzou Nemcem uz sem nejaky projekty konzultoval ;)
Martin Kuželka
Profil
Jan Němec: když mají dva stejný názor, tak se mi na tom nic divného nezdá. Když ale mají zároveň stejnou IP adresu, tak už je mi to trochu podezřelé ;-) A když ještě oba píší bez diakritiky a vyskytují se ve stejný čas na stejném místě, tak je mi to podezřelé ještě o trochu víc...
Michal Hölzl
Profil *
Martin Kuželka : stejna IP adresa muze take znamenat, ze pouzivaji stejny gateway a sedi ve stejne budouve, nicmene klidne i nekolik pater od sebe :) psani bez diakritiky je dnes jiz celkem rozsireny jev ;)
souki
Profil
psani bez diakritiky je dnes jiz celkem rozsireny jev ;)
bohužel... a jsem rád, že tato diskuze se to snaří potlačovat... ale tenhle topic OT snad přitahuje....
téma bylo Hledám programatora - ONLine hra (s ochranou hry)
quinux
Profil
souki
špatně jsem to formuloval.... to měly být dva odstavce =) Byl to jen příklad, že i takovém CGI (cože je PERL) se dá naprogramovat poměrně složtá věc... ale musí to být docela dřina...

No já myslím, že když to ovládáš tak to vyjde tak zhruba nastejno. Třeba http://www.minebot.cz je v pearlu
1ight
Profil
Ty jo jsem nečekal tolik odpovědí za tak ktrátkou dobu...
----------------------------------------------------------------
- Nějaký web .. a zde možnost stáhnout program
- Šlo by o jakoby sázkovou kancelář na internetu .. (tzn musí to být zabezpečený kvůli transakcím penez)
- myslím že by bylo asi nejlepší to dělat v nějakým programovacím jazyku asi jako c++ ale jestli myslíte že je neco lepšího řeknete ale bezpečenost musí být na první místě

- jestli je tu nekdo schopný prosím napište mi na icq rad se sním domluvím na podnimkach a nějakém vyrovnání, jen prosím vážně. S pozdravem P.
1ight
Profil
- Jinak mam připravený server na linuxu. Upravy a tak na něm nejsou problém...
souki
Profil
1ight
nějak nechápu potřebu offline verze...
1ight
Profil
- tak jinak potřebuju udělat on-line databazi na server ktera je zabezpečena bude uživatelům generovat nejaky staty jako sázek (aby si třeba před koncem utkání nevsadil na tým který vyhrává musí to být variabilní proto to vše on line)
- pak potřebuju klienta pro klienty a ten klient aby mel nejaky ten graficky vzhled aby to nebyla nejaka šeď trošku animace pohybu reklamy a tak.
- Nejlepší by bylo kdyby to bylo napsany v nejakem bezpečnem kodu
souki
Profil
1ight
proto mi přijde lepší udělat to všechno online přímo na webu
souki
Profil
... každopádně dokud nebudou finance, tak se to z místa těžko pohne...
1ight
Profil
souki chápu tě ale chtěl bych tam časem dodelavat další věci jako nástavbu...
Web bych nechal jako informativní, přihlašovací a stahovací část nic víc....

a finančně ... ani nevim jestli by to tady nekdo zvladl udelat takovej projekt (naprogramovat) =/ a kolik by jste si za to představovaly a taky jak dlouho by to tak trvalo udělat (program server / program klient) aby spolu komunikovaly a byl by tam nejaky ten secure modul...
souki
Profil
1ight
už ta komunikace server/klient je bezpečnostní riziko.... Pokud je všechno online a naíc na vlastním serveru, zabezepčuje se mnohem snadněji. Server si ověří každá vstupující data a není problém... když je klient musí se toho hlídat mnohem více....
cena by šla u jednoho člověka na všechno určitě přes 10k....
Cob
Profil
1ight
Vím o prakticky hotové, funkční, promakané hře ve stylu již zmíněného wg, s grafickými prvky atd... Co ty tu vlastne nabízíš, nápad, či server, nebo něco jiného? Kdyžtak se ozvi, máš-li zájem.
Teď jsem si přečetl, že jde o sázkovou kancelář atd., tohle je již hotové, z jiného žánru, takže nic..
souki
Profil
Cob
server a (zatím) nicotný peníz =)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0