Autor Zpráva
Viktor
Profil
Jelikož již nestíháme a projektů přibývá, sháním do týmu externího programátora PHP, grafika a kodéra HTML, CSS. Nutná podmínka - spolehlivost a striktní dodržení termínů, vlastní ŽL v oboru, popř. plátce DPH. Dobré je mít rychlé připojení k Internetu - zasílání větších příloh a zejména komunikace pomocí Skype telefonování. Pište na mail viktor.hajek@seznam.cz
MZF
Profil
Předem bys měl sám najít soudnost a slušnost, protože spamová fóra na tebe vrhá dost temný stín.
Viktor
Profil
Dobrý den pane Nádeník.
1. Nevím, kdo Vám dal možnost tykání - asi Vám chybí základy slušného chování.
2. Dost dobře nerozumím tomu, co myslíte druhou částí věty. Možná by bylo třeba dovysvětlit a konkretizovat případný Váš nález.
S pozdravem Viktor
MZF
Profil
Jak vidím, vše jste dal do pořádku, takže Vám popřeji hodně úspěchů a ať brzy pracovníka na výpomoc najdete.

Pěkný den.

(Pro nezaujaté: V době psaní mé první zprávy byl stejný příspěvek pana Viktora vložen i ve čtyřech jiných fórech - HTML, CSS, PHP a Problémy s prohlížeči.)
nightfish
Profil
Viktor

Dobrý den pane Nádeník.

Když už jsme u těch základů slušného vychování, tak bychom mohli angažovat i pravidla spisovné češtiny, která pro oslovování a volání předpisují pátý pád (v němž slovo ve tvaru "Nádeník" rozhodně není)...
thingwath
Profil
nightfish
Spíš mě zaráží, že si tazatel to jméno našel a dal tu práci ho použít v oslovení (byť špatně) :-)

Viktor
Tykání je v této diskusi poměrně běžné. Narozdíl od posílání pěti verzí jednoho stejného tématu. Na tykání tu možná nikde upozorněno není, ale cosi o tom, kolikrát je vhodné posílat jeden dotaz (totiž maximálně jednou) v pravidlech diskuse (odkazy nahoře) je. A než se začnu ohánět slušností, není třeba slušnost i přečíst si zdejší pravidla?
roberta
Profil
ste tu všetci nejaký slušní, chlap vám dáva robotu a vy si ho tu doberáte...
Marcus Flintus
Profil *
Nutnost ŽL je pro mě nepřekonatelná překážka (ještě na nějakej čas)... takže pešek :-(
quinux
Profil
roberta
Chlap tady spamuje


Viktor
IMHO slušnost je taky říct pro jakou firmu se má pracovat nebo se snad za svou firmu stydíte, že navíc dáváte mail z freemailu?
DoubleThink
Profil *
Zanechte prosím osobních útoků - není k nim žádný důvod.

Pana Viktora bych poprosil, aby příště neporušoval pravidla diskuse a odesílal příspěvek pouze jednou. Zbytečně provokujete diskutující a moderátory (kteří pak musí vaše výtvory pracně odstraňovat)
Viktor
Profil
Dobrý večer všem.

Konečně je nějaký příspěvek rozumný.
Jsem na diskusní skupině poprvé a v rychlosti jsem omylem příspěvek vložil vícekrát. Pravidla jsem nečetl a to je moje chyba, nikoliv záměr.
Moderátory obdivuji za jejich práci, takže ať přijmou moji omluvu.
Pokud se budou odpovědi pohybovat v intencích útoků, opustím toto fórum zcela.
Doufám, že se již budou příspěvky týkat věci.
Freemail mám zde z důvodu přímé ochrany vlastního e-mailu. Pro tuto zkoušku diskuse to úplně stačí.
A jak píše správně Roberta, kdo chce spolupráci, ze které něco kápne, by měl být svědomitý, dochvilný a na svého chlebodárce slušný. Zatím je zde takovýchto lidí pomálu a asi se poohlédnu jinde.

Pozdrav všem rozumným přispěvovatelům

Viktor
Viktor
Profil
Ještě jedna odpověď na pana Zbyška Nádeníka.

Máte na webu překlep. Píšete zde v odstavci STUDIUM:
"Tam jsem studium ukončil a od září nastupuji na Vyšší odobornou školu poublicistiky."
Opravte si zde dva překlepy, zbytečně tam straší.

Chyby se prostě stávají každému a také Vy byste si to měl uvědomit a spíše si poukazování na ně necháme spíše do e-mailových zpráv než do volné diskuse, kde zbytečně plníme místo, které se dá využít zcela jinak.

S pozdravem

Viktor
eMiri
Profil
Ted uz rozumim, proc je anglictina tak krasna! Muzu rict ty v*le i vy v*le. Neresi se tykani. Myslim si, ze v diskusich by melo byt tykani normalni! Vsichni mame vesmes jenom jeden ZAJEM - > a to vyjadrit se v diskusi!

Viktore.. muzu s tebou spolupracovat a nabidnout sve zkusenosti ze zahranici...Rekneme tomu, ze rada otestuji tvoje weby z pohledu zakaznika.. zaroven mohu nabidnout konzulatci na eMarketingovou strategii etc.

eMiri

Moje ICQ je: 362-913-763
organizerR
Profil
Zdravím,
měl bych zájem o tu programátořinu, pokud by to šlo, akorát s ŽL je problém, ten si chystám vyřídit kolem nového roku (ale věci jdou řešit i jinak, že ano...).
mail: ASleepeR@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0