Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Za účelem vytvoření reference hledám projekt pro tvorbu webu. Prosím ať se ozývají vážní zájemci s jasnými úmysli a představou o vzhledu a obsahu.
Nox_lbc
Profil
>> Za účelem vytvoření reference

to je po ránu zase zábava ...

>> hledám projekt pro tvorbu webu

cože to hledáte ?

>> Prosím ať se ozývají vážní zájemci s jasnými úmysli a představou o vzhledu a obsahu

vážně nejsem zájemce, nemám jasné úmysly (vzor "hrad") a už vůbec nemám představu o vzhledu a obsahu ...
Railbot
Profil
Nox_lbc
vážně nejsem zájemce
Tak máš držet pusu a nechat si ty pindy na koledy. Přečti si pravidla a snaž se je aspoň trochu dodržovat. Máš nějaké připomínky snad v každém tématu tady, nikdo na to neni zvědavej.
souki
Profil
A to je nabídka nebo poptávka?
Railbot
Profil
souki
S ohledem na některá smysluplná slovní spojení bych řekl, že jde o nabídku.
souki
Profil
Railbot
pardon, první část první věty mi nějak unikla. Podle druhé to zase vypadalo na "nabídku práce". Takže se omlouvám za OT
Railbot
Profil
souki
Netřeba se omlouvat. Dotaz byl na místě. Já ten post musel zkoumat asi 20 vteřin, než jsem došel k závěru, že se jedná o nabídku. Je to vážně "blbě" napsané.
Johny_CZ
Profil
Já to teda pochopil hned napoprvý:-). A doufám že ty úmysli byl jen překlep, jinak bych si asi web udělat nenechal...
Railbot
Profil
Johny_CZ
A doufám že ty úmysli byl jen překlep
Na tvém místě bych si nedělal iluze, překlep to jistě nebyl. Stačí si projít pár témat, čeština je zde ožehavým tématem :)
Johny_CZ
Profil
Jo, už na to taky koukám... Jsem tu novej, ale tolik rozebírání češtiny vidím jenom tady. Zase je pravda, že se tu pak každý aspoň snaží psát hezky česky:-)
souki
Profil
ale šílenost typu <del>datumy</del> je tu k vidění 5x denně =)
ale dost OT, ne? ;)
Nox_lbc
Profil
Tak máš držet pusu a nechat si ty pindy na koledy. Přečti si pravidla a snaž se je aspoň trochu dodržovat. Máš nějaké připomínky snad v každém tématu tady, nikdo na to neni zvědavej.

Jo, dokonce občas i k tématu ... pravidla si přečtu neboj ... češtinu považuju za důležitou, proto s ní vyrukuji kdykoliv a kdekoliv, pokud někdo napíše nějakou "prasárnu" ... komu se to nelíbí, ať si klobouk políbí ... BTW: tu nabídku jsem pochopil jako poptávku, proto se na mě už nezlobte ;-) děkuji ...
HeWeR
Profil
Nox_lbc
Další rádoby poučovatel o češtině, kterého s názoru druhého zajímá jen to, že spletl "i/y"?

pravidla si přečtu neboj
Nejde o pouhé přečtení, ale také o pochopení, což ti asi dělá značné problémy. Celkem aktuální příklad porušování pravidel.

Když už jsme u toho poučování: tvar "považuju" není spisovný (můžeme jej hovorově používat, ale působí dosti směšně, když ho v jedné větě mícháš se správným tvarem "vyrukuji").
Szkepek
Profil
co kdyby se zavedlo něco jako že by se před názvy topiců dávalo [Nabídka] nebo [Poptávka] :-) Hodne by se to zjednodusilo a v nekolika pripadech by to bylo klicem k pochopeni toho, co chtel basnik rici ;-). Sory, ze sem si trosku rypnul, ale ten navr byl minen vazne ;-)
HeWeR
Profil
Szkepek
Mám dojem, že je něco takového v pravidlech. Ale značit to standardně jako [poptávka] [nabídka] je určitě dobrý nápad, který by se mohl uchytit (tedy s podporou moderátorů).
souki
Profil
Szkepek
on je problém jinde. Tenhle topic sice začíná slovem "nabídka", ale není jasné zda je to nabídka zakázky nebo nabídka seba sama
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0