« 1 2 »
Autor Zpráva
slidebord
Profil
Jsme mlady tym 15 letych kluku a hledame mladeho klidne i zacinajiciho grafika pro aktivni a dlouhodobou zpolupraci zarizujemem X/HTML CSS JavaScript PHP, MySQL. Potrebujeme zkratka grafika na navrh grafiky webu a ruzne graficke vychitavky.

Vhodna by byla znalost nektereho z grafickych programu napr.: Adobe Photoshop, Gimp, Corel
Vytana by byla take znalost Flash.

Pripadny zajemci at napisi na slidebord@gmail.com.
Railbot
Profil
zpolupraci...vychitavky...vytana...pripadny...

ano, ten vek vse vysvetluje. Ale je to stejne ostuda s takovym projevem jit na diskusni forum.
slidebord
Profil
Doufam ze te to poradne zahralo po dusi.
zbystr
Profil *
zpolupraci...vychitavky...vytana...pripadny...
no tak to je mazec,
toho jsem si nevsimnul ..... je pravda ze jsem to moc necetl ...... :) :)
Michal Škrabálek
Profil
1) nabídka plná tak školáckých chyb na seriózního člověka těžko zapůsobí

2) píšete, co všechno požadujete, ale nezmíníte ani slovo o tom, co nabízíte
RPG
Profil
slidebord
Korektora nepotřebujete? :o) Každopádně, rád bych se dozvěděl, co nabízíte.

Railbot
Tvé příspěvky bez interpunkce se také nečtou nejlépe.
slidebord
Profil
Tak nabidka zkratka clen tymu, podil na budoucich trzbach, Svoboda tvorby, a zkusenosti do dalsich let.
Cob
Profil
Vhodna by byla znalost nektereho z grafickych programu
Pravda, to u grafika skoro není na škodu :)
slidebord
Profil
Cob:
Pro jistotu :)
Railbot
Profil
RPG
Tak to bylo ze slabsiho soudku. Pokdu ti dela problem cist prispevky bez interpunkce, tak ti poradim - necti je :) Ono na EN klavesnici se interpunkce pise blbe...
WanTo
Profil
Railbot
To je problém si zapnout české rozvržení? ;-)
Ondras
Profil
Pokdu ti dela problem cist prispevky bez interpunkce, tak ti poradim - necti je :)
A ty zase nemusis cist prispevky s par chybami kdyz ti to dela takovou obtiz!
Railbot
Profil
WanTo
To urcite ne, ale to bych ho tu nejdriv musel mit :-D

Ondras
A ty zase nemusis cist prispevky s par chybami kdyz ti to dela takovou obtiz!
Ja jsem nikde nepsal, ze mi to dela obtiz :-) Na chyby jsem upozornil, protoze mi prisly docela "drsne" ;-)
optimista
Profil *
Railbot
Všude jenom kritizuješ, a když někdo napíše cokoliv proti tobě, tak se můžeš posrat. Myslim, že v pravidlech diskuze je jasně psáno, že se má psát s diakritikou. A vono ti něco brání v tom, aby sis nainstaloval český rozhraní? I kdyby to nešlo, tak čs. klávesnice stojí stovku, tak si nehraj na vševěda a zamysli se nad sebou, ty frajírku.
slidebord
Profil
hmm docela se tady odbocilo od tematu.
RPG
Profil
Railbot
Jo, mě ty chyby taky vadí. Upřímně, navezl jsem se do tebe, protože se mi nelíbila tvá poznámka ohledně jejich věku :o).
RPG
Profil
slidebord
Možná bych pro vás měl zájemce, ovšem, museli byste poskytnout více informací. Šlo by o externí spolupráci, nebo by musel i někam dojíždět?
Railbot
Profil
optimista
Koukam, ze mam svuj fanklub :-)))

RPG
Ach tak, uprimnost nade vse :-) . Beru to, ten vek jsem vytrihovat nemel ;-)
Jirin
Profil
Railbot
nevymlouvej se u interpunkci na EN klavesnici - ta ti nepomuze, ty asi myslis diakrtiku,. interpunkce jsou carky;))
2xist
Profil
prosim vas,spousta z nas je zvykla psat bez hacku a carek,je to pro nas rychlejsi a nevim proc zrovna tady na foru by to mel byt problem prijmout,jde tady o diskusi a nase nazory a ne o nejaka prohlaseni,ktere se budou nekde vystavovat..
..samozrejme,ale jsem proti tem hrubym chybam v gramatice. Tim jsem,ale nerekl,ze taky obcas nejakou neudelam ;) ..
Railbot
Profil
Jirin
Dobrej postreh, ale ja za to nemuzu. To RPG...ten to poplet :-D

2xist
Dobry nazor.
optimista
Profil *
Railbot
No jistě, pane připsránku, všechno vokomentovat, ale mě nevodpovíš, co? Pravidla sou jednou pravidla, a sou tady vod toho, aby se dodržovaly, takže doufám, že mi odpovíš něco smysluplnýho, až tě zase maminka pustí k počítači.
Railbot
Profil
optimista
Na primitiva s takovym slovnim prujmem nemam cas reagovat. Takze si vaz tehlech nekolika poslednich slov, co ti venuju ;)
Anonymyš
Profil *
Railbot
Strašně mě mrzí, že tě nějakym způsobem urazila moje hovorová čeština s občasným použitím vulgarismů, ale toho primitiva bych si možná vyprošoval, protože pokud vim, tak primitivové většinou nemaj magisterskej titul z VŠE v Praze.
RPG
Profil
Jirin
Jo, myslím na jedno a píšu druhé :o).

Railbot
Omlouvám se, mě to vážně nedalo :o).
Railbot
Profil
Anonymyš
magisterskej titul z VŠE v Praze
No a? To se mam z toho protocit na zidli? Jako by to snad byl nejaky druh patentu na rozum. Kdepak. Pokud se tim musis ohanet, prosim. Ale s tim na nikoho dojem neudelas. Hezky doklada to, ze titul ma dnes kazdy blbec. Hezky zbytek vecera :)

RPG
V pohode :)
slidebord
Profil
Railbot:
Ses fakt roflak
RPG
Profil
slidebord
Mohl bys mi, prosím, odpovědět na mou otázku? Pokud je tedy ještě stále místo grafika volné. Přidám k ní některé další:

1) Kde váš tým pracuje?
2) Na čem pracuje?
3) Jaké má reference?
4) Jaké může člověk čekat ohodnocení?
5) Jaké jsou nutné podmínky (detailně, prosím), pro přijetí do týmu?

2xist
Jde o to, že se takové příspěvky čtou opravdu hůře. Kór když člověk nedělá mezery za čárkami, tečkami, a nepíše velká písmena na začátku věty. To nemluvím o nevalných slohových dovednostech. Nedejbože když se ke všemu výše zmiňovanému přidá ještě slovenština. Abych pravdu řekl, věty s gramatickými chybami se čtou lépe. I když vás ta chyba "praští" do očí a nemyslíte si o autorovi oné chyby nic příjemného.

Anonymyš
nemaj ... vokomentovat ... nevodpovíš ... sou ... vod toho ... smysluplnýho
dodržovaly - Dodržovala, ta pravidla.

Obávám se, že tady ani tvůj titul nepomůže... Ale alespoň vím, z které části republiky píšeš :o).
slidebord
Profil
RPG:
Pojd na ICQ domluvime se tam.
343187872.
Anonymní
Profil *
Anonymyš

Tak Vás pane magistře mít jako učitele češtiny, tak by mě pak na vysokou školu asi nevzali.


PS: pokus zapůsobit spisovnou češtinu se nepovedl

: (doplním RPG)

magisterskej, vis, nějakym,

a vůbec použití slova "strašně" se do projevu magistra také nehodí ;-)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0