« 1 2 »
Autor Zpráva
Jarda_
Profil *
Hledám využití domény yx.cz

Pokud máte dobrý nápad, který jste schopni i sami realizovat, tak se ozvěte na yx.cz(at)seznam.cz
Hradím jakýkoliv hosting.
Přípádný zisk 50% pro Vás.
Dotazy zodpovím přes e-mail.
Nox_lbc
Profil
Web o CHROMOZOMECH X,Y ... případného zisku se vzdávám (ikdyž bych toho mohl později litovat ;-)
Aldred
Profil
Co tak nejaky matematicky web... nezname X, Y........
souki
Profil
Odpusťte mi OT, ale na doméně YX není nic lukrativního. Pro XY by se dalo ještě možná něco vymyslet (viz Aldred), ale YX jsou jen dvě nesmyslná písmena, která ani nejdou v abecedě po sobě.
Aldred
Profil
souki
tjn, naopak by to bylo atraktivnejsi...kdyz sem to videl poprvy tak mi to hned pripomelo ty moznosti domen na WZ.cz
Jarda_
Profil *
Nox_lbc
Aldred
souki
Aldred

Vzhledem k vašim profilům (potřeba se vykecat), jsem zcela v klidu. :-)
souki
Profil
Jarda_
Pravidelný přispěvatel odborného fóra je synonymem pro "potřeba se vykecat"? Promiň, ale nemám zájem o spolupráci s člověkem jako jsi Ty.
Joker
Profil
Na co máte doménu, když nevíte co na ní? :)

Možná jí zkusit prodat tady těm: http://www.clubstyx.cz/ že by si udělali st.yx.cz :-) To náhodou vypadá docela dobře.


Nebo si holt vymyslet nějaký vlastní pěkný název, co bude končit na -yx :)
Dero
Profil
Jarda_: Doména yx.cz není příliš lukrativní, protože lidé stejně budou psát xy.cz. Ale to už tu potřebně vykecal souki.

Příště, až budete chtít zesměšnit někoho, kdo se snaží přijít s nějakým konstruktivním nápadem, vyberte si jiné fórum. My si svých stálých přispěvatelů vážíme.
Aldred
Profil
Dero
Diky za vysveleni Jardovi !
Joker
nevim teda proc by nekdo chtel st.yx.cz kdyz uz ma vlastni (mozna zazitou) domenu,...
Joker
Profil
nevim teda proc by nekdo chtel st.yx.cz kdyz uz ma vlastni (mozna zazitou) domenu,...
To já taky ne, ale byl by to "použitelný" a docela pěkně vypadající název.
Dává to dohromady slovo a navíc je to těmi tečkami rozdělené na 2+2+2 písmena, takže by si někdo i mohl zapamatovat, že tam ta tečka je.
Ono jinak moc použitelných variant není, že ano :-)

Ale napadla mě ještě jedna:
on.yx.cz

S tím by se dalo něco dělat, ne? ;)
anonymní
Profil *
mam doménu http://www.afasdlfj.com.hungary poraďte co na ní, dám Vám 95% zisku!!!
Mistr
Profil
mam doménu http://www.afasdlfj.com.hungary poraďte co na ní, dám Vám 95% zisku!!!
Přátelé, to je slovo do pranice... :-)
Jarda_
Profil *
Vykecat = pouze kritizovat. Začíná se to zde měnit v diskusi, která připomíná uživatele Živě.cz

Doufám, že s tímto přístupem majitel tohoto webu něco udělá, protože by bylo škoda poslat tuto diskusi na úrověň Živě.cz. V poslední době se to tady jenom hemží kreaturama, co kecají a neporadí.
Railbot
Profil
mam doménu http://www.afasdlfj.com.hungary poraďte co na ní, dám Vám 95% zisku!!!
Tam bych dal osobní stránky Jarda_, je to stejnej nesmysl :-x
Railbot
Profil
Jarda_
Doufám, že s tímto přístupem majitel tohoto webu něco udělá, protože by bylo škoda poslat tuto diskusi na úrověň Živě.cz. V poslední době se to tady jenom hemží kreaturama, co kecají a neporadí.
Máš nějaké pokřivené vidění reality, nezdá se ti? Ale což. Nikdo tě nenutí sem chodit, klidně sbohem a šáteček :)
Jarda_
Profil *
co kecají a neporadí

To myslím nejenom toto vlákno.
Jarda_
Profil *
RE: Railbot
Nemám pokřivené vidění reality, pouze jsem napsal pravdu, která je některým jedincům proti srsti.
Railbot
Profil
Jarda_
Tak to tolik neprožívej. Toto je jedno z nejlepších diskusních fór a srovnávat ho se Živě je přinejmenším blbost :) Jinak mně osobně je to šumák jaký ty máš názor, já sem chodím rád :)
Jarda_
Profil *
Re: Railbot

Tvé stránky jsou důkazem mého tvrzení. :-)
Railbot
Profil
Jarda_
Tvé stránky jsou důkazem mého tvrzení. :-)
Teď mi asi unikla nějaká souvislost nebo už ze zoufalství šťouráš lidem v profilu? :))
Jarda_
Profil *
Re: Railbot
"Toto je jedno z nejlepších diskusních fór a srovnávat ho se Živě"

To je pravda, ale jedinci, kteří se projevují jako ty, tat ti z něj udělají Živě.cz.
souki
Profil
Jarda_
Je mi líto, že jsi dosud nepochopil, co se Ti tu všichni snaží říct. Koupit doménu s nesmyslným a nicneříkajícím názvem a pak hledat někoho kdo vymyslí jak na ní vydělat je blbost. A chtít navíc 50% je skoro až drzost.
Nikdo nemá povinnost Ti tady dělat ekonomické analýzy a už vůbec ne, když sem přijdeš jen pro radu a zase odejdeš. Schází se tu poměrně zajímavý lidé [čti odborníci], ale i naprostí laici. Ale jde o diskusi a ne poradnu. Ty jsi nepřinesl pro toto fórum žádný užitek a kdokoliv najde toto vlákno, tak i kdyby jsi dostal odpověď tak je všem ostatním k ničemu.
Doporučil bych Ti přehodnotit svůj přístup.
Jarda_
Profil *
Re: Railbot

"Teď mi asi unikla nějaká souvislost nebo už ze zoufalství šťouráš lidem v profilu?"

Ne. Jen se snažím těm slušným uživatelům, kteří si zde neléčí mindráky, ale chodí sem z čistě dobré vůle POMÁHAT druhým nebo pro inspiraci, aby viděli to, co se snaží někteří skrýt.
Jarda_
Profil *
Re: souki

Ten samý případ jako Railbot. To už nejde ani konentovat. :-(
souki
Profil
Má někdo konstruktivní nápad jak využít doménu YX.CZ?
Jarda_
Profil *
Pro ty, kteří se neřadí do skupiny "vykecat se" - jsem majitelem 20 domén a s ohledem na skutečnost, že jsem se momentálně pustil do jednoho neziskového projektu, který mě zabere veškerý volný čas a navíc mi dochází nápady, tak pokud má někdo vážný zajem o spolupráci, nechť se ozve na e-mail.
RPG
Profil
Jarda_
A co třeba yx.cz – matematika naruby?
Jen se mi, prosím, nešťourej v profilu.
Railbot
Profil
Jarda_
Ne. Jen se snažím těm slušným uživatelům, kteří si zde neléčí mindráky, ale chodí sem z čistě dobré vůle POMÁHAT druhým nebo pro inspiraci, aby viděli to, co se snaží někteří skrýt.

Prosím tě, a co že se to snažím skrýt? Ten svůj web vystavený na internetu nebo jak? :)))
ppooler
Profil
Trochu OT, ale zkoušel jsem se dvě hodiny vrtat v ověřovaní domén a našel jsem jednu celkem zajímavou volnou :
weblox.cz
Vím,že možná budete tvrdit,že to je nesmyslné slovo, ale na druhou stranu jsou obsazeny mnohem větší nesmysly (např. goooogle.com) se všemi možnými počty písmene "o" atd.

Kdyby ,ale někdo chtěl web o tvorbě webu apod., tak by tato doména nemusela být špatná... já jen, že sám bych nic takového nerealizoval, ale někomu by se možná mohla hodit...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0