« 1 2
Autor Zpráva
Railbot
Profil
ppooler
Nevidím na tom názvu nic co by stálo za řeč. Doména začinající na web- se dá vytvořit ve spojení s něčím vždycky. Navíc web o tvorbě webu se může jmenovat klidně novak.cz a bude to jedno.
ppooler
Profil
Neříkám, že je to nějaká špičková doména, ale po velmi dlouhém ověřovaní , je to jediná ,která mě trochu zaujala, - jestli najdeš nějakou lepší ,tak ji sem napiš...- mě připadá, že už není volná žádná zapamatovatelná doména...

novak.cz není obsazená ?:-)
Jarda_
Profil *
Pro ty, kteří se řadí do skupiny "vykecat se"

Přečtěte si .pravidla diskuse.

Hlavně toto pravidlo: Pište jenom tehdy, pokud máte co říct. Tlachy si nechte od cesty. Tato diskuse není chat ani zábavní server.

Toť vše. Dál nemám čas se věnovat podobným kreaturám, které nechápou zadání.
ppooler
Profil
Jarda_
Nevím na koho to je ,ale mě šlo o dobrý nápad ,který sám realizovat nebudu , ale někomu by tato doména mohla přijít zajímavá...šlo o dobrý úmysl, dál jsem napsal, že smysluplnou doménu již není možné objevit, což je podle mě užitečná informace .
Dero
Profil
Jarda_: Cituji první tlach od cesty v tomto vláknu.

Nox_lbc
Aldred
souki
Aldred

Vzhledem k vašim profilům (potřeba se vykecat), jsem zcela v klidu. :-)


Uživatelé této diskuse se snažili pomoci svými myšlenkami (vůbec ne špatnými) a Vy z nich děláte blbečky. Nedokážu si představit příspěvek víc k tématu, než ty, které zde zazněly. Pokud nestojíte o názory, nepřispívejte do diskuse. Pokud chcete odezvu jen na email, buďte té lásky, registrujte se (nebo použijte svůj registrovaný nick) a po vložení tématu vlákno zamkněte. Protože jinak to je pořád diskuse a musíte se smířit s tím, že zde lidé budou diskutovat.
Jirin
Profil
Dero
Nechci prilis radit, ale pokud mas k tomu kompetence, nebude lepsi to to zamknout nebo aspon dat do Ostatni, ci kos, nebo jak tu jsou pojmenovana OT temata?.-)
Dero
Profil
Jirin: Jen poraď. Radíš dobře.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0