Autor Zpráva
jarda_33
Profil
Dobry den vsem,

Hledam programatora ktery by pro me udelal neco v tomto stylu:
http://saithong-resort.wdf.cz/rezervace/

Jedna se o rezervacni system na rezervaci ubytovani, bez pripojeni na Sql nebo jine veci.
Podminka je aby to chodilo na PHP ne Javu z duvodu toho aby to fungovalo vsem i tem co maji zakazany JavaScript.Rad bych to mel vcetne toho kalendare abych si mohl primo v kalendari vybrat den od kdy do kdy chci ubytovani , pripadne by bylo dobre kdyby to umelo spocitat na zaklade objednani dnu celkovou cenu za pobyt (cena za noc by se dala nastavit v nejakem souboru)
Optimalizace pro IE, FF, Operu, odmena 1500Kc nebo dle dohody.

Prosim jen vazne a ferove nabidky, platba po odskouseni na vasem hostingu prevodem do banky.Pripadne dotazy na e-mailu.

A jako vzdy, tlaci me jako kazdeho cas a vcera bylo pozde, takze to potrebuji do nekolika dnu, pro profika to bude na chvilku, a aspon bude na pivo.

Pokud se na to nekdo citi tak se prosim ozvete na email (ja sem moc nechodim) (8bit@seznam.cz)

Dekuji a preji krasny den.
Jarda
Dife
Profil
jarda_33

Jen osobni nazor:

Za tu cenu bych asi do toho nesel kdyz na to tak spechate.


celkem velky formular....... bude se dodne script vetvit.......
Kcko
Profil
OT: Nejhorsi na veci je , kdyz LAIK nevi jak je vec narocna a jak to dlouho trva a kdyz napise ze to ma delat profik a nabizi 1500,-
Navic cela ta stranka je plna Javascriptu, Ajaxu ... Takze rozhodne nesplnuje Vasi podminku pane Jardo ...
jarda_33
Profil
Nic ve zlem prave o tom to je, profik napise do vecera to mate a dalsi "profik" jen keca jak to je slozite a ze by do toho za ty penize nesel......to je proste rozdil mezi profikem a "profikem" jinak dekuji vsem za odpovedi mam dost zajemcu.......a jinak jsem sice LAIK ale vyhodnotit formular neni zas tak slozite, zvlaste kdyz se to jen odesle na email (horsi je ten kalendar) a cena je hlavne za nej......
Kcko
Profil
Profik to za hodinu mit nebude, a profik skutecne nedela za 150 kc / hod ... klasicke WEB studio dela od 1000 kc / hod vyse ( Vim to, delam v nem).

Hodte pak link, podivam se na ten vykvet za 1500,- a pokud to bude dobre pozadavam Vas o kontakt na onoho stvoritele a zacnu mu posilat i svoji praci.
jarda_33
Profil
To je nazor na nazor je trochu rozdil kdyz delam firemni portal za 200000 nebo web pro kamarada kterej pronajima chatu na horach a odmena bude jen nekolik stovek a par piv :-)

to jen tak mimochodem......
Kcko
Profil
My jsme kamaradi? ;-) Co neni muze byt
Dife
Profil
jarda_33

no kdyz se uz jen podivam na ten formular tak vidim jen okem minimalne 15 az 20 podminek ktere se budou vetvit......


a to jeste co kdyz se mail neodesle a bude pro vas dulezity coz zahrnuje zalohovat kazdy vystup.......


no proste more prace


nejsem zaden profik a mam od nej daleko ale uz jen pouhym okem vim ze cena kterou to potom bude vydelavt nebude mala....

tak ze 1500 ????

PS: neberte to nejak osbne... se vsi uctou

:-)
jarda_33
Profil
Pro kcko - kamaradi nejsme, asi me spatne chapete, ja delam web pro kamarada ktery ma chatu a hledal jsem nekoho kdo me pomuze a napise me ten formular.

Ja delam jen HTML a PHP zatim neumim, tak proto jsem hledal pomoc.


Jinak dekuji vsem za nabidky uz mam dost lidi kteri maji zajem.
MzM
Profil
jardo, zkusím to shrnout.
Chceš něco na rezervaci ubytování, to znamená seznam pokojů, v pokojích jsou lůžka, časy, kalendář. To je poměrně jednoduchá db. Ale databázi nechceš, takže jenom simulace, rozumná (přístup více lidí) zabere (podle mého skromného odhadu) minimálně 4h (profíkovi), ale spíš tak 6-8.
Formulář. Nikdy to není tak, že člověk sedne a napíše formulář a ono to "nějak funguje". Vždycky je to o komunikaci, ladění představy zadavatele a tvořitele. Komunikaci vidím miminálně na 2h, pokud se ve většině věcí shodnou. Normálně se ještě poměrně dlouho vychytává grafický vzhled, uspořádání, představy o barvách a pod. Nejsem grafik, mě by to trvalo tak 3h.
No a pak vlastní php, což nemusí být nijak složité, řekněmě další 4h.
Hodiny jsou z mého pohledu, weby PHP (a nejen to) dělám, asi 10 let.
Takže suma sumárum, pokud dobře počítám:
2h - než se dohodnete (pokud se budete dohadovat osobně)
4h - jako db vrstva
3h - grafika
4h - php
2h - optimalizace pro různé prohlížeče
to je dohromady 15h práce. A to tam není ladění, nasazování na server, kde to pojede, řešení problémů, které na vývojovém prostředí není, atd.
Kdyby mi dal někdo takovouto zakázku, takhle bych odhadl hodiny a dle zkušeností bych tohle číslo vynásobil minimálně 2,5x. Pak kdybych, jako profík, chtěl být levný, tak bych napálil 500 Kč/h. A z toho mi jednoduchými počty vyjde 15 x 2,5 x 500 = 18750 Kč.

Možná se to zdá moc, ale není. Když si necháš obložit koupelnu, tak zaplatíš víc. Kdo to udělá za 1500 se pak nesmí divit, že mu při nástupu na pozici "tvořiče webů" nabídnou plat 15000 hrubého.

Suma sumárum, dokážu si představit, že to někdo udělá za 1500 musí být kámoš, student nebo nebetyčný dnadšenec. Nenabízej to profíkům.
Tím nechci snižovat výkony studentů, nadšenců nebo kámošů! Sám jsem takové věci dělal. :-)
Kcko
Profil
Pod tento vyrok se plne podepisuji a rovnou si ho kopiruju do textaku na flashku a budu to posilat potencionalnim klientum ;)
Retal
Profil
Pokud to má být jen pěkný frontend pro odesílání poptávky (bez kontroly toho, jestli je místo a dostatek lůžek), je to otázka na jednu až dvě hodiny a 1500 korun je až až.
jarda_33
Profil
No uz jsem jednou psal a pisu to naposledy !!!
Jedna se o formular ktery se po vyplneni odesle na email, zadna databaze, zadne rezervace nic !!!
Jen se seberou vstupni pole z formularu a ty se pred odeslanim zkontroluji na vstup kolonka tel - musi obsahovat cislo kolonka emai musi obsahovat @ nic vic nic min.
Takovejhle formular nezlobte se na me ale udelam za pul hodiny v html a to si jeste uvarim kafe.
Jedinej problem nastava ve vybirani dne od kdy do kdy kde chci pouzit kalendar a ne roletky den mesic rok.Odeslani emailu pomoci PHP je otazka 10 minut, na webu je spousta navodu a hotovejch aplikaci nektere jsem si upravil a pouzivam je k plne spokojenosti.
Je to rezervacni formular pro jednu chatu pro max 20 lidi.Proto zadna kontrola jestli je pokoj volny nebo ne.Doufam ze jsem to popsal dostatecne.Vase kalkulace je vase kalkulace, nikdo vam to nebere, souhlasim s tim ze vami popisovany pripad by byl neco uplne jineho ale toto je jiny pripad !!!!
Vemte si situaci kdyz oznamim zakaznikoj ze web ho bude stat 4500 a formular 18000 tak si poklepe na celo a pravem.
Panove profici zrejme zijete v jinem svete nez normalni clovek, zrejme delate pro NASA nebo pro vladu USA kdyz vas tak dobre plati.Je ne jasne ze dobrej programator ma treba 50000 mozna vic ale musi delat pro nekoho kdo mu to zaplati, vsadim se ze nedelate normalni weby pro normalni lidi.Staci se podivat na kterej koli uredni nebo vladni web.Clovek se nekdy nestaci divit.Znam jednoho cloveka ktery bere 80000 mesicne ale nemam takove cile a ani mu to nezavidim.Nezavidim to ani vam, protoze diky vam zbyva dost a dost prace pro takove lidi jako jsem ja, protoze pro vas to nema za par stovek ani cenu zacinat.Nema se cenu o tom bavit. Nasel jsem tu dva nebo tri lidi ktery nekecaj nepisou proc to nejde ale hned navrhnou reseni a maji zajem pomoct.A jestli jsou profici nebo ne ??? koho to zajima hlavne ze to bude fungovat.
A jinak dost bych se divil ze za ten formular ktery jsem poslal na ukazku nekdo dostal tech 18000.

Dekuji vsem za zajem povazuji tuhle vec za ukoncenou.

p.s. je to jako v normalnim zivote, ten co neco umi to dela, ten co umi ***** jen keca a zdrzuje ostatni...... a tohle si klidne taky okopirujte a dejte si to treba za klobouk :-)

Dekuji vsem a preji krasny a neruseny vikend.

jo jeste pro kcko...... jen tak by me zajimalo jake mate klienty? CSOB ? Skoda Auto? nebo nejaky vetsi podnik ??? to se pak rozdava :-)
tulpas
Profil *
Doufam ze jsem to popsal dostatecne

ne

Podminka je aby to chodilo na PHP ne Javu z duvodu toho aby to fungovalo vsem i tem co maji zakazany JavaScript.Rad bych to mel vcetne toho kalendare abych si mohl primo v kalendari vybrat den od kdy do kdy chci ubytovani

Jedinej problem nastava ve vybirani dne od kdy do kdy kde chci pouzit kalendar a ne roletky den mesic rok

Nechcete JavaScript ale chcete kalendar. Tyto dve podminky nebudou platit nikdy zaroven.
ronnie
Profil
To je zase diskuse. Jsem jediný, kdo to vidí na práci na 15 minut?

1. Instalace PHPMailera (nebo třeba Zend_Mail) a základní skript pro odeslání emailu = 6 řádků kódu = několik vteřin

2. Validování položek formuláře (automaticky, jeden cyklus foreach) + definice toho, které položky musí být vyplněny (na internetu je dostupných mnoho různých validátorů) = max. 20 řádků kódu = několik minut

3. Instalace Js kalendáře (opět mnoho free řešení) = v řádech desítek vteřin

Pokud si někdo za tohle naúčtuje 18 tis., tak prosím kontakt na podobného šťastlivce, rád bych pracoval pro jeho zaměstnavatele:)
jarda_3
Profil *
Tak vazeni profici , prace je hotova a presne podle upresneneho pozadavku.
Takze zavirame :-)
tiso
Profil
ronnie - problém je s tým JS kalendárom, inak súhlasím že to nemôže trvať dlho...
tulpas
Profil *
Tak vazeni profici , prace je hotova a presne podle upresneneho pozadavku. aha tak to by mne zajimalo, jak resite kalendar bez javascriptu :)
Petr Tichý
Profil
Když je tato diskuse již skončena a já nemohu nikomu uškodit, řeknu co si o tom myslím. Myslím si, že to, jak se tady projevují kolemjdoucí, je přinejmenším drzé a neadekvátní. Začnu od začátku:

Dife
Jen osobni nazor:
Správně, jen osobní názor, ten piš do sekce Názor na stránku nebo na svůj osobní blog.

Za tu cenu bych asi do toho nesel kdyz na to tak spechate.
Myslíš, že nás to zajímá?

celkem velky formular....... bude se dodne script vetvit.......
Co my s tím? Programátor to ví a neprogramátora to nezajímá. Spletl si si sekci.

Kcko
OT: Nejhorsi na veci je , kdyz LAIK nevi jak je vec narocna a jak to dlouho trva a kdyz napise ze to ma delat profik a nabizi 1500,-
Navic cela ta stranka je plna Javascriptu, Ajaxu ... Takze rozhodne nesplnuje Vasi podminku pane Jardo ...

To je věc žadatele. Nikdo tady není od toho, aby komentoval složitost nebo nesložitost práce.


Kdybych měl všechny citovat, tak tady budu do večera. MzM, myslíš, že nás zajímá (myslím konkrétně v této sekci), jak by si postupoval?

Neznám Vaše pracovní/programátorské schopnosti, ale všichni jste se projevili jako "profíci", o kterých zadavatel mluvil.

Nechápu proč má každý palčivý pocit začít psát do této sekce věci, které s ní vůbec nesouvisí. Kritika webů a jejich autorů je také jinde. (to kvuli jiným threadům) Jsem alespoň rád, že lidé, které já respektuji a chovám k nim úctu (z lidí na tomto fóru), se takovýchto off topic diskuzí neúčastní.

V nějakém minulém threadů označil Vít Dlouhý takovéto maniaky za "závistivé supy", což mi přijde velice trefné. Doufám, že nejsem sám, kdo si o této nepatřičné kritice myslí své.

PS: Zadavatel již v prvním příspěvku dal jasně najevo, že zájemci se mu mají ozvat na email. Vaše přísvěvky s nulovou informační hodnotou by tedy mohly být v klidu smazány. Ostatně to i tento můj.
matqo
Profil
Petr Tichý

plne suhlasim, moderatori by si mohli davat na tuto sekciu aj veci pozor. co topic to hromada kritiky dakej ponuky. ked sa niekomu ponuka nepaci nech sa na nu vykasle a nie zbytocne vsetko kometovat.
jarda_33
Profil
Nooo jen tak na okraj...tak pod tohle bych se klidne podepsal.............s tim souhlasim v celem rozsahu dekuji a navrhuji cele to smazat protoze uz to je ukoncene a doresene.

A pro tulpas: jak jsem uvedl je to reseno tak ze kdo nema javascript zapnuty musi zadat datum rucne (neobjevi se mu tam obrazek kalendare) soubor jsem jeste nestudoval, ale uz se tesim ze se neco priucim.....a priste nebudu otravovat.....

Jarda
Petr Tichý
Profil
jarda_33
navrhuji cele to smazat protoze uz to je ukoncene a doresene.
Téma můžeš zamknout. Nevím ale jestli je to možné, pokud nejsi člen. Zřejmě ne. V tomto případě bych ale ještě chvíly s dovolením ponechal kvůli reakcím na můj příspěvek. Pokud již máte na zakázku člověka sehnaného, tak Vám to snad neuškodí.
jarda_33
Profil
O.K. me to je jedno, prace je hotova.........kazdej normalni clovek si udela obrazek sam...podle reakci.....
MzM
Profil
Tak to se omlouvám, špatně jsem pochopil zadání. Pravda, jsem deformovaný, pokud vidím "rezervační systém" a "bez SQL", tak si automaticky domyslím, že se to "něco jako SQL" musí dopsat. Možná jsem tím někho popudil, protože 1500 za to se mi zdálo fakt mizené..
Ještě jednou se za to omlouvám.
Kcko
Profil
>> jo jeste pro kcko...... jen tak by me zajimalo jake mate klienty? CSOB ? Skoda Auto? nebo nejaky vetsi podnik ??? to se pak rozdava :-)

Yop, vicemene jsi se trefil :-)
MzM
Profil
Jj, VZP, O2, JME....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0