Autor Zpráva
woric18
Profil
Se vší vážností žádam a hezký prosím nějakého kodéra o překódovaní tohoto grafického návrhu,
, člověk (kámoš) který mi to kóduje je na dovolené a ja neumím nakódovat css layout ani html.
Opravdu postačí základní ale smyslu plný layout pro web 766x(100%) aby to nebylo jen naplacané obrázky.
* Pokud by se tu někdo našel.
* Pište času není nazbyt.

ve formatu PNG
ve formatu JPG
Netuším z čeho to pře transfomujete tak dávam tyhle formaty pokud potřebujete jiné pište
Fejtis
Profil
A co za to? Alespoň minimální poplatek bys měl nabídnout.
kralpet01
Profil
přesně co za to? a navic jak to udelat bez grafiky, pokud bys ji dodal tak to mozna udelam
woric18
Profil
grafika je v odkazech? pokud potřebujete PSD soubor ten dodam, +500 KČ za překódovaní do HTML a CSS s dodržením standardu, hrubá kostra aby to fungovalo.
Potřebuju to během dneška..


icq 266829478, nebo skype waresdaniel........ potřebuju to co nejrychleji na všem se dohodnu.
habendorf
Profil
Psd není na tohle potřeba, ten png je naprosto dostačující. Jednoduchá záležitost, tak na dvě hodiny práce.
DoubleThink
Profil *
Jednoduchá záležitost, tak na dvě hodiny práce.
Včetně tiskové verze, verze bez formátování, verze bez obrázků, fungující v IE5+, FF1+, OP7+ a KQ3+?
Klobouk dolů.
habendorf
Profil
verze bez formátování, verze bez obrázků, fungující v IE5+, FF1+, OP7+ a KQ3+?

To beru jaksi jako samozřejmost, ne jako něco navíc. Ony to totiž žádné "verze" ani nejsou.

Včetně tiskové verze

Toto jediné je určitý bonus. Ovšem tiskové css bývá záležitostí doslova pár minut.
Plaváček
Profil
DoubleThink

Jednou mě napadlo, že bych mohl zorganizovat soutěž o nejrychlejšího kodéra :) Nicméně tento grafický návrh je pro šikovného kodéra třešničkou tak maximálně na hodinku rachoty a to včetně testování v různých prohlížečích.
mata
Profil
předem omluva za off-topic
Ještě chvíli a najde se někdo, kdo to nakóduje za 10 min ;-)
Jinak 14. července je soutěž kdo nejlépe nakóduje grafiku za 24 hod
http://cssoff.com/2007/06/25/next-contest-is-july-14-2007/
Ivorius
Profil
Tož Plaváčku uspořádej, ale asi nebudu zrovna na špici, když mě pořád peskujou že jsem o hodinu po zadu :)
Keilew
Profil
Plaváček
Počkej, až mi vyndaj ruku z obvazů:-) Jednoruč asi těžko něco napíšu:-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0