Autor Zpráva
bbal
Profil *
Hledám nekoho, kdo je shopen vytvořit nekolik bannerů, za přijatelnou cenu. Pište prosím sem vše o Vás.

(omluvte pokud mám zle češtinu, jsem slovák)

Ďekuji
fandaa
Profil
V jakém formátu?!? (swf, gif atd..) Ostatní to bude zajímat..
bbal
Profil *
Z každého bych rád neco, .png, a možná jednoduché animace .gif. Pokud by nekdo vytvořil swf poutavý banner, hezky se odměním.
fandaa
Profil
a ještě se zeptám pro který web by to bylo... :D ať je alespoň nějaká představa barev a textů..
bbal
Profil *
www.7iro.sk, možná i www.blog.7iro.sk
bbal
Profil *
www.7iro.sk
Mautinek
Profil
Zdravím, měl bych zájem, sice se v grafice věnuji převážně webdesignu, ale nějaký banner bych snad zvládl, moje grafické reference jsou na adrese http://mautinek.ic.cz/grafika/

V případě zájmu mě kontaktuje na e-mail: martin.simko.cz (zavinacek) gmail (tecka) com
qwer
Profil *
Rád nějaké .swf bannery udělám a pokud se vám budou líbit, tak se nějak dohodnem. Jenom zde prosim uveďte mailovou adresu, kam mám návrhy poslat.
bbal
Profil *
Ďekuji, mail je macko.miro@gmail.com
bbal
Profil *
Stále hledám :)
Mynus
Profil
no ja by som skusil, samozrejme keby som vyhovoval :))

ref: www.mynus.sk

peace
bbal
Profil *
Napsalo mi asi 10 lidí, co chtejí ale nikdo nekomunikuje. Takze prosím zasílejte vaše výtvory na múj e-mail, 10 nejlepších ohodnotím částkou 150-200ks (za kus).

Jde o bannery na stránky hip hop a ballers shopu 7iro.sk, popř. blogu blog.7iro.sk. Takže aby banner zákazníka přitáhnul, a aby banner vyjadřoval, o čem je řeč. (píši protože mi přišel na mail obdélník ze šedým pozadím s nápisem www.7iro.sk :DD )

Ďekuji.

Uzávěrka je 7.10.2007.
portware
Profil *
na: www.slamacomputers.eu ti ho udělají zadarmo - myslím.
Vazli
Profil
Můžete mi prosím poslat podrobnosti na VazlerJ(a)flexiweb.cz nebo na ICQ: 285-560-895
Mautinek
Profil
Poslal jsem Vám bannery na e-mail, už asi před dvěma týdni, ale neodpověděl jste. Mohl byste, prosím, uvést, od koho jste si bannery vybral, zda mezi nimi není nějaký můj?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0