Autor Zpráva
asfasfsagtasgsa
Profil *
Ahoj,
mal by niekto záujem o prekladanie popisov h online hrám zo slovenčiny do češtiny? Každý popis má približne 2-3 krátke vety. Zaplatím 1Kč za každý preložený popis hry. Približne 10-20 nových hier na preklad každý týždeň.

Kto by mal záujem, môže sa mi ozvať na ICQ: 198-955-279 alebo timbulko@gmail.com

Podmienkou je mať pravidelný prístup k internetu a aspoň každý druhý deň (najlepšie každý deň) si kontrolovať, či nepribudla nová hra na preloženie.
tiso
Profil
timbulko je podvodník, nenaleťte mu...
Gekon
Profil
tiso
Pokud své tvrzení nepodložíš nějakými důkazy, bude smazáno.
tiso
Profil
Gekon - je mi jasné, tak ho radšej zmaž... Na dokazovanie nemám náladu, len toľko, že nezvyknem písať do vetra...
lum
Profil *
Co jsem vyčetl z jiných fór, tak musím souhlasit. Nechci někomu kazit reputaci, ale na konkurenčním fóru se toto již řešilo.. ;)
asfasfsagtasgsa
Profil *
Áno je pravda, že s tisom to nedopadlo práve najlepšie... Vtedy mi mal tiso zoptimalizovat scripty aby tak nezaťažovali server, no on mi len nadiktoval kde sú chyby namiesto ich opravenia a kopu z nich boli veci, ktoré nemali so záťažou na server nič spoločné (mod_rewrite apod.) takže v konečnom dôsledku som si všetko musel riešiť sám... :-/ Ale ponúkol som tisovi 100Kč za snahu, tie však odmietol takže fakt neviem čo si mám o tom myslieť...
tiso
Profil
asfasfsagtasgsa - keď ináč nedáš, tak sa budem brániť:
Bolo to inak, chcel si optimalizáciu a vravel si že si skripty opravíš sám:

[16:15] timbulko: ale tak ak to poriadne zoptimalizujes tak 500-1000 Kc by som ti mohol dat...
...
[16:24] timbulko: nemusis nic opravovat... staci mi ak mi das tipy ako co opravit... ja si to uz sam opravim... ak to znizi zataz na server odmena bude ista :-)

A že si tam tých chýb mal... Zabil som s tým x hodín času, dohodol si sa na 500-1000 a ty mi po tom ponúkneš 100 Sk? Tvoje podmienky som splnil, kopec času som zabil tým že som ťa presviečal aby si použil jeden šablónovací systém, čo si neakceptoval, čiže si maril moju robotu!

Celú konverzáciu nemôžem zverejniť bez Tvojho súhlasu.
asfasfsagtasgsa
Profil *
Citujem z histórie, čo si písal zase ty: "ja ta to chcem naucit, nie to cele robit..." alebo "ja Ti ukazem princip a ty si to dorobis..."

A dal si mi rady tipu: pouzi sablonovaci system, pouzi mod_rewrite (ten nema s rychlostou nic spolocne), aby som použil MVC... Takéto rady majú podla teba hodnotu 1000 Kč? S tými SQL príkazmi si mi síce trochu pomohol - niektoré veci by som si asi neuvedomil, že to ide aj lepšie spraviť, ale pôvodná cena 500-1000 Kč bola za kompletné prekopanie scriptov a nie aby si mi nadiktoval kde mám chyby. Som ti potom povedal, že vzhľadom na to, že z toho čo si mi napísal mi pomohli len tie niektoré SQL príkazy (a tie som si aj tak musel potom sám zapájať) tak, že ti môžem dať za to 100Kč, ale to si odmietol...

Zadanie bolo jasné - "zoptimalizovať scripty"... Toto splnené nebolo takže nechápem prečo to teraz zase otváraš... A keď si odmietol 100Kč čo som ti ponúkal, tak fakt neviem čo si mám o tom myslieť... :-/
tiso
Profil
asfasfsagtasgsa - neprekrúcaj... Medzi 16:15 a 16:24, a ešte dlho potom o tomto nepadla žiadna zmienka, o zmene ceny si nikde nepísal, len si ma na konci odbil stovkou... Mali sme dohodu - pre ňu boli záväzné tie citáty, ktoré som odcitoval. A tie citáty čo sem dal ty tiež neporušujú túto dohodu.
asfasfsagtasgsa
Profil *
lenže ja som chcel aby si skúsil nájsť chyby, ktoré by znížili záťaž (nehľadiac na to že si nič neopravil ale len nadiktoval chyby a musel som si to spraviť sám)... ale z toho čo si napísal pomohli len tie SQL príkazy... A určite nebudem niekomu za tých pár SQL príkazov platiť 500Kč... to by neplatil asi nikto... mod_rewrite, alebo použitie MVC určite záťaž scriptov nezníži...

— Moderátor (S): Přesunuto do Karantény. —
tiso
Profil
asfasfsagtasgsa - ty nie si normálny, chalan... Ešte raz si prečítaj o čom sme sa bavili čo som naozaj mal splniť a čo si mal splniť ty... Dohoda nefunguje tak, že na začiatku dáš podmienky, a potom si ich zmeníš ako ti vyhovujú... Písal si že si to opravíš sám? Písal... Tak čo to tu teraz vyťahuješ ako niečo čo je proti dohode? Vysvetľoval som ti že máš prekopať celú architektúru... Na to si nemal čas, na to aby som ti to spravil by si nemal peniaze... Tak si chel rýchlo riešenie, ušetril som ti x sql dotazov, a z toho je zrazu "pomohli len tie SQL príkazy". Ja som niečo porušil? Nie... Ty!!!
Mr.Pixel
Profil *
lenže ja som chcel aby si skúsil nájsť chyby, ktoré by znížili záťaž
Chyby našel, tak co má být?

(nehľadiac na to že si nič neopravil ale len nadiktoval chyby a musel som si to spraviť sám)
viz 7 příspěvek odshora:
16:24 timbulko: nemusis nic opravovat... staci mi ak mi das tipy ako co opravit... ja si to uz sam opravim... ak to znizi zataz na server odmena bude ista :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0