Autor Zpráva
souki
Profil
Hledám někoho, komu se podaří nastavit mi třídu DOMPDF v PHP tak, aby správně zobrazovala češtinu, nedělala zbytečné mezery mezi písmeny nebo je naopak nezapomínala.
Jestli jste to už někdy dělali, tak to asi bude práce na minutu spočívající v nakopírování vašeho souboru písma.

Odměnu navrhněte.
armin
Profil
souki: ja mam zkusenosti s fpdf, sice je to pekne pracne, clovek musi vse napoziciovat jako tiskar, ale vysledek je primo fantasticky...
Ryan69
Profil
sohlasím s arminem. jestě jsem neviděl v PHP PDF creator, který by byl tak přesný jako FPDF.
souki
Profil
Ryan69
armin
Také už jsem s FPDF dělal. Přesný je dokonale, ale práce jak ####.

Teď ale mám DOMPDF :) Všechno v něm funguje parádně, až na ty proklaté fonty. Použil jsem tento návod (http://pdf.brabosoft.com/kodovani.php) a vyřešil jsem české znaky. Jenže pak mají písmena občas špatné rozestupy. Umí to někdo vyřešit?
armin
Profil
souki: clovece, ja bych spis prubnul jeste poguglit nakej jinej navod, nebo forum primo autora nebo neco v tom stylu... bo to co popisujes (rozestupy) tak bude jednoznacne chybou fontu - ze diakritika se jevi jakoby uzsi... ale nevim, treba se pletu.
Co se tyce narocnosti, tak ano, fpdf je pekne husta vec. Ja delal faktury tyden, nez jsem to napozicioval vse ale vysledek je primo fantasticky - v jedne tretince mam znacky pro ohybani, odberatel mi sedne jak ulity do folioveho okenka u obalky, proste fakt luxusni prace. Ale kdybych to mel delat znovu, tak bych na to asi nemel naladu, je fakt ze je to dost neprijemna a titerna prace, ze clovek musi vse zkouset, posouvat o pixly nahoru, dolu, doleva, doprava, aby to bylo v cajku... Kazdopadne prubni nake forum primo autora, vic ti nereknu k tomu dompdf... :(
souki
Profil
armin
To jsem zkoušel. Oficální fórum, dokumentace, všechno... Asi mám jen blbě vytvořený ten font, ale zkrátka to nedokážu udělat jinak.
souki
Profil
Vyřešeno :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0