Autor Zpráva
Dranel
Profil
Hledám nějakého grafika, který je ochoten se mnou spolupracovat. Na začátek samozřejmě stačí spolupráce externí, do budoucna nevylučuju ani osobní - jsem od Jičína v Královehradeckém kraji. Když jsme u budoucnosti - mám v plánu založit webstudio. Já budu kodér a programátor. Chybí grafik a copywriter. Vzhledem k tomu, že ten poslední se moc nevyužije, sháním jen grafika.

Pracovat se bude na projektech dodaných z jakékoli strany, ať už placených či neplacených. Prioritní jsou samozřejmě ale placené. A teď k penězům. Jelikož já zastávám funkce dvě (kodér a programátor), rád bych za to byl oceněn. Proto si to představuju tak, že grafikovi z toho kápne 1/3 až 1/2 ceny, mě 1/2 až 2/3 dle náročnosti (použití PHP, .htaccess).

Na závěr bych chtěl podotknout, že se se mnou dá samozřejmě se vším dohodnout. Rád klidně i jenom poradím, takže se mi nebojte napsat. Já vás nekousnu.

Kodérské reference
www.dranel.cz
www.mavejicin.cz

Kontakt
email: dranel@email.cz
icq: 451-870-409
web: www.dranel.cz (nedoděláno)

Moje motto
Jednoduše, kvalitně, rychle.
Dranel
Profil
Poptávka je stále aktuální. Kdož máte zájem, neváhejte a ozvěte se mi.
WWW
Profil *
Dranel

Dobrý den, měl bych zájem, právě jsem Vám odeslal email.
uno
Profil *
mal by som zaujem, ale kedze sa neskor jedna o pracu osobnu, takze to bude asi problem lebo som zo SR ..
Dranel
Profil
uno
Odkial presne ste? Lebo já mám ocka a babku z Blavy :)
TomBiker
Profil *
No tak ty stranky me moc teda nepresvedcili. Jinak jsem tez z okoli jicina. Hlavne pres vikendy;). Pokud budes v budoucnu shanet externiho grafika urcite se ozvy;)
Dranel
Profil
Dobře hoši, grafiků se mi ozvalo dost. Kdyby něco, dám vědět.

TomBiker
Nepřesvědčili v jakém ohledu? V grafice? Ani se nedivím. Znovu opakuji, že grafika je pro mě španělská vesnice. Proto se na tom dá hodnotit jen a jen kód.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0