Autor Zpráva
Muriel
Profil
Nepotřebujete někdo krmit eshopy daty z papírových podkladů? Jsem plně invalidní a marně sháním práci domů. Dlouhodobá spolupráce možná, faktura samozřejmostí.
TSD
Profil
Zrovna teď dělám něco, kde by se podobná záležitost dala nabídnout. Prodiskutuju to se zákazníkem a když to neodmítne rovnou, ozvu se a bude mě zajímat cena.
Muriel
Profil
Ceny Vám mohu sdělit hned, již se někdo ptal.
1 položka – název + jednořádkový popis + cena = 0,252 + 0,048 19% DPH = 0,30Kč za položku e-shopu, nebo
1 položka – název + dvouřádkový a třířádkový text + cena = 0,42 + 0,08 19% DPH = 0,50Kč za jednu položku e-shopu, nebo
1 položka - název + víceřádkový text + cena + obrázek dodaný 0,67 + 0,13 19% DPH = 0,80Kč za jednu položku e-shopu (víceřádkový text je omezen maximálně 5ti řádky k položce), nebo
1 položka - název + víceřádkový text + cena + obrázek nedodaný 0,84 + 0,16 19% DPH = 1,-Kč za jednu položku e-shopu (víceřádkový text je omezen maximálně 5ti řádky k položce),
nebo 1 hodina práce na údržbě webu 420,20 + 79,80 19% DPH= 500,-Kč,
ještě měsíční sazba za jednoduchou údržbu bez větších zásahů do webu 2101,00 + 399,00 19% DPH = 2500,-Kč, (korekce češtiny, opravy chyb při psaní po jiných přispěvatelích a pod.)
kompletní přecenění e-shopu 4622,20 + 877,80 19% DPH = 5500,-Kč bez DPH (od července např. budou zrušeny 0,50 haléře, takže bude nutné asi všechny e-shopy přecenit na celé koruny, pokud nemají povoleny platby přes bankovní účty).
Pokud byste měl jiný návrh, tak ho napište.
TSD
Profil
Jenom pro pořádek: z toho, o čem jsem psal, bohužel nic nebude. Podklady nejsou v písemné formě, majitel si bude muset vyloženě obcházet regály a udělá to sám.
Muriel
Profil
Kdyby si to rozmyslel, až bude obcházet ty regály, tak se klidně ozvěte. Jsem přístupná každému rozumnému návrhu. Krmila jsme eshop, kde jenom pneumatik bylo kolem 1500položek a to nebylo všechno. Vím, že to každého baví jenom chvilku, pak většinou eshop odstaví, protože nakrmení je ta nejpracnější položka v eshopu. To ostatní je jenom zábava. Děkuji za snahu pomoci.
Gandalf
Profil *
Nepotřebujete někdo krmit eshopy daty z papírových podkladů? Jsem plně invalidní a marně sháním práci domů. Dlouhodobá spolupráce možná, faktura samozřejmostí.

ozvěte se mi na info@inzerce-bazar.eu, něco bych pro Vás měl...
alda
Profil *
Muriel
Dobrý den, možná bych pro Vás měl práci, ozvěte se mi na jan.belansky@pevnina.cz a projednáme případné detaily.
KamVečer
Profil *
Dobrý večer. Hľadáme niekoho, kto by nám pomohol, prosím napíšte na kamvecer@kamvecer.sk (pripojte svoj nick - MURIEL). Ďakujem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0