Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Zdravím,

sháním grafický návrh pro jeden firemní web. Měl by být hezký, moderní, originální (nechci kopii široce dostupné šablony), laděný asi do modré barvy (stávající logo je modré, psané patkovým písmem, s poměrem stran 10:3). Dvojúrovňové menu se může rozprostírat buď ve sloupci, nebo ve vyjížděcí podobě vodorovně pod hlavičkou. Fantazii meze nekladu, návrh může být na nakódování pekelně složitý, kódovat to budu sám.

Celý ten web nedělám za peníze, ale za protislužbu, ze které rovněž nemám žádný finanční zisk. Proto za poptávaný grafický návrh nenabízím finanční odměnu. V tuto chvíli mohu nabídnout jen poděkování odkazem v patičce českého validátoru po dobu minimálně dvou let.

Nabídky s náhledy návrhů prosím zasílejte na e-mail jpw@webylon.info do 6. června 2008 (včetně).

Vyhrazuji si právo zveřejnit vybraný návrh v tomto vlákně a případně jej následně doladit podle potřeb a požadavků zadavatele.
Chamurappi
Profil
Upřesním pár drobností:

1) Firma se zabývá připojováním k internetu, hostingem, serverhousingem a podobnými informatickými věcmi.
2) „Poděkování odkazem“ znamená, že na vás odkážu nějak rozumně a z pohledu návštěvníka srozumitelně, nikoliv textem „dokonalé automatické pračky za dobré ceny“.
3) Pokud jsem někomu neodpověděl na e-mail, znamená to, že mi nedošel.
Michal Kuranda
Profil
Zdravím,

to znamená, že já ti teoreticky vytvořím grafický návrh stránek, ale na těch stránkách nebude o mě řeč, ani odkaz. V podstatě dostanu jako ohodnocení odkaz jen na jiné stránce?

Kdyby jsi sem dal více informací docela by to bodlo, neboť to co jsi zatím poskytl je docela málo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kurandu:
Omlouvám se, že jsem neodpověděl včas. Nevšiml jsem si tvého dotazu, protože mě balamutila keš. (Kdybys v příspěvku uvedl moji přezdívku, našel bych ho.)

ale na těch stránkách nebude o mě řeč, ani odkaz
O tom nepadlo ani slovo.

V podstatě dostanu jako ohodnocení odkaz jen na jiné stránce?
Ta jiná stránka má však podstatně větší návštěvnost a několikanásobně více zpětných odkazů.

Kdyby jsi sem dal více informací docela by to bodlo
Kdyby sis napsal na mail o více informací, bodnutí bys neunikl. Neočekával jsem, že někdo sedne a vyrobí zbrusu nový návrh exkluzivně pro mé potřeby, takže víc informací nebylo potřeba.


Výběrové řízení skončilo, vybral jsem si, děkuji všem, kdo zaslali nabídku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0