« 1 2 3 »
Autor Zpráva
janavk
Profil
Kolik asi stojí optimalizace?
panther
Profil
janavk
strašně obecná otázka. Záleží na webu, klíčovém slově, pro které chceš optimalizovat (třeba pro "tvorba www stránek" to bude dražší než "xyz", se kterým budeš vždy první)
Railbot
Profil
Já se spíš zeptám optimalizace čeho? Spotřeby pohonných hmot u vozidla? Kódu? Obrázků?
janavk
Profil
Web o cestování, specialita. Nemá to moc konkurence, nejsou to zájezdy.
roberta
Profil
janavk
Kolik asi stojí optimalizace?
od 0 - niekoľko 100 000 korún

daj sem odkaz na web, ktorý chceš optimalizovať, lebo inak sa nedozvieš ani približnú cenu
janavk
Profil
To bych postoupila potenciálního zákazníka.
ninja
Profil
janavk: predpokladany pocet hodin prace * hodnova mzda * koeficient zakaznika = cena
janavk
Profil
Například 200 Kč/hod je levné nebo drahé?
panther
Profil
janavk
může a nemusí být.
Skutečně záleží na konkurenci klíčového slova v dané oblasti. A také firma bude dražší než někdo, kdo ti jakousi pochybnou optimalizaci udělá.
Timy
Profil
janavk
Spíš levné.

http://www.ataxo.cz/nabidka/ceny/
janavk
Profil
Budu to dělat já.
Nerozumím, proč to záleží na konkurenci klíčového slova - přece to co se musí udělat je stejné.
janavk
Profil
Timy - Aha, díky, to je síla. Takže - konkurence znamená to, že v té branži jim SEO může být podstatněji ku prospěchu - k výdělku...??
Railbot
Profil
janavk
Je rozdíl optimalizovat na slovo "frkulín" než na frázi daňové poradenství. Zatímco frekulín nikde moc nebude, žádn ýweb se zaměřením, daňového poradenství je všude plno a je těžší web prosadit v takové konkurenci.
janavk
Profil
Railbot
Respektive - pán s frkulínem na tom moc nevydělá, daňový poradce si to může dovolit zaplatit - asi tak? Protože web s podobným rozsahem bude trvat na práci podobně.
Railbot
Profil
janavk
Nechápeš. Ne, práce na tom nebude trvat podobně ani vzdáleně podobně. Optimalizovat na "daňové poradenství" si žádá mnohem více času a prostředků, aby byly nějaké výsledky (právě proto, že tato fráze je vysoce konkurenční, má častý výskyt), ale pokud budu chtít, abych byl například v Google na slovo "frkulín" první, pak to nebude nic těžkého, protože tohle slovo se moc nevyskytuje, žádný web na to není optimalizovaný a dostat se tedy do popředí vyhledávačů by bylo lehké.
janavk
Profil
Railbot No, to je určitě pravda. Takže webu s frkulínem bys věnoval jen to nejnutnější. To je vlstně fakt, není už třeba pracovat třeba s textem - formulacemi. Takže méně práce
Timy
Profil
janavk
Je jednodušší prosadit se v konkurenci tří webů než tří set.
ninja
Profil
Otazka jestli za tech pet tisic nedostane klient kulovy...
Plaváček
Profil
ninja

Dostane registraci do šedesáti bezvýznamných katalogů. Janavk by se měla, pokud má klient dostatečné finanční zázemí, obrátit na skutečné odborníky v oboru SEO, o kterém se všeobecně ví, že vlastně neexistuje.
janavk
Profil
obrátit na skutečné odborníky v oboru SEO, o kterém se všeobecně ví, že vlastně neexistuje - ??? :))) .
Připadá mi, že toho vím a umím v SEO dostatečně, abych si za to mohla nechat zaplatit.
vertigo4
Profil
Registrace do katalogů je dobrý základ, na kterém se dá dále stavět. Pokud není však samotná stránka dobře optimalizovaná, jsou katalog k ničemu...
Railbot
Profil
Registrace do katalogů je dobrý základ,
Dobrý základ pro dobrý pocit, jinak to moc k ničemu není. Pokud je katalog neznámý, nemá tam odkaz téměř žádnou váhu, pokud odkazuje přes redirect, je to ještě horší. A to je většina.

Připadá mi, že toho vím a umím v SEO dostatečně, abych si za to mohla nechat zaplatit.
janavk to jsi mluvila o sobě? Se vší úctou a omlouvám sep ředem, že budu tvrdý, nevíš nic.
Timy
Profil
vertigo4
Když to někdo chce, proč ne, já to dělal taky, ale jinak je to více méně k ničemu. Přesněji řečeno — kdybys místo čtyřhodinové registrace do katalogů čtyři hodiny přemýšlel nad strukturou webu nebo tvořil smysluplný obsah, vyjde to lépe.

janavk
Promiň, ale… Před chvílí sis myslela, že dva weby s různou tématikou, ale stejně rozsáhlé si vyžádají stejný čas optimalizace a teď tvrdíš, že víš dost na to, aby sis za to nechala zaplatit? 200 na hodinu? To abych si taky založil nějakou SEO firmu :-).
janavk
Profil
Se vší úctou a omlouvám sep ředem, že budu tvrdý, nevíš nic - mohla bych vědět, na jakém základě je tvůj názor?
janavk
Profil
Timy - myslím, že mám slušně udělané stránky filtrovani.cz a jakpodnikat.cz - z pohledu SEO
panther
Profil
janavk
odpověděl ti již Timy, tvůj 12. příspěvek tomu také napovídá, 16. jakbysmet
Railbot
Profil
janavk
Pokud bych se mýlil, nemusel bych ti tu některé věci vysvětlovat viz výše.
panther
Profil
janavk
jestli jsi k nim dělala i HTML, tak klobouk dolů (                           )
panther
Profil
janavk
aby se to tu nezvrhlo celé v OT, porozhlédni se po internetu, za kolik se optimalizuje jinde, zvaž si, nakolik si ceníš svého času a dovedností. Podle toho si urči cenu, za kterou budeš ostatním weby optimalizovat.
janavk
Profil
panther - znamená to, že se ti ty moje weby zdají dobře optimalizované? (I přes ta ;nbsp a hloupé otázky způsobené tím, že jsem zatím nikomu za peníze neoptimalizovala?)
« 1 2 3 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0