Autor Zpráva
Shadowwolf
Profil
Vážení,

v souvislosti s předchozím tématem, máte-li zájem, vyhlašuji konkurz na design incomingové cestovní agentury.

činnost: Praha a ČR: okružní jízdy, výlety, doprava, ubytování

termín: 31.7.2008 24:00, dle času zde na fóru
formát: .xcf (GIMP) nebo .PSD

odměna: Kč 5.000 - v případě převzetí vítězného designu. Zadavatel si vyhrazuje právo nepřevzat žádný design.

... odpovědi s odkazy na Vaše práce zveřejňujte zde ve fóru, počet designů na osobu není omezen.
... pro info jde o redesign.
... pro info logo je fixní, bez toho podkladu a naleznete jej zde.
... pro info header by měl souviset s Prahou.
GSWmartin
Profil
Dobrý den
Zajímalo by mě jestli nový design bude muset být dělaný na míru dosavadního kódu? Konkrétně myslím počet tlačítek které jsou viditelné.
Shadowwolf
Profil
Zdravím všechny,

kontakty máte k dispozici na webu, na který vede odkaz. ICQ nepoužívám a hlavně jsem v tuto chvíli v kanceláři minimálně.

GSWmartin: Design je pro současný obsah. Počet položek v menu se mění, protože část se týká menu stránek a od "Altri siti su Praga" dolů jde o reklamu. Mohou být 2 / 3 sloupce, podle toho jak se Vám to bude hodit do grafiky ... při nakódování si s tím bez problémů poradím.

All: Není řečeno, že pokud uděláte originální návrh, ale budou tam věci, které se nehodí kvůli struktuře webu, že tento nemůže vyhrát ... ostatně vše jde následně poupravit. Btw. nestíhám a nemám čas dělat project managera 10 designerům ... nestíhám v tuto chvíli ani jednoho:-)))).
LukeZzZ
Profil
Zdravím, pokusil jsem se tedy udělat dva grafické návrhy. Umístil jsem je prozatím na tyto stránky:

http://netovky.info/ostatni/ukazka.html
http://netovky.info/ostatni/ukazka2.html

Můžete se zde tedy podívat. Grafický návrh mám připravený v *.PSD

Pro vyrozumění použijte můj email rolinek@email.cz.
vertigo4
Profil
Shadowwolf
opravdu je nutné využít stávající logo? docela to svazuje při tvorbě...
Shadowwolf
Profil
Vážení,

děkuji za Váš zájem a platí vše co je uvedeno nahoře. Bohužel v těchto dnech jsem zcela mimo kancelář, takže nemám možnost sledovat vývoj diskuze.
Jako platné návrhy budu považovat ty, které budou uvedeny zde ve fóru před stanoveným termínem, a to dle času zobrazeného vedle příspěvku.
Shadowwolf
Profil
vertigo4: ano, logo je nutné zachovat.
free.will
Profil *
Zdravim,

Rozhodl jsem se konkurzu zůčastnit :-)

Návrh
Návrh s ukázkou hover efektu

Foto v hlavičce webu je zakoupené. Návrh je v .PSD souboru. Úpravy nejsou žádny problém.

Kontakt:
ICQ: 283062953
MSN: tomaslach@windowslive.com
Nebo použijte kontaktní formulář na webu.
Shadowwolf
Profil
free.will: Díky:-). V tuto chvíli se nemohu nijak vyjádřit a ovlivnit tak ostatní ...

... jo odmazávat http mě trochu štvalo:-)))
VENCA
Profil *
tak jsem tedy také neco stvoril ;-)
http://wpokoj.ic.cz/pragabondo%20copy.png

kontakt: vasek.jan@centrum.cz
nebo icq: 478286776
g2d
Profil
Zdravím,
také se připojuji ke konkurzu a zasílám odkaz na vlastní design ...

icq: 173558412
g2d@seznam.cz
marfi
Profil
Nazdar,
aj ja sa zapájam do konkurzu na nový design. Odkaz naň je tu: http://obrazok.eu/files/pinvc0qrrezen53a5khp.gif . Foto di Praga a Allogio a Praga ukazujú hover efekt.

Prípadné zmeny sú samozrejmosťou. Súbor je v .psd formáte a je možnosť zakúpenia inej fotky v hlavičke.

Kontakty:
ICQ: 469-890-452
e-mail: marfiado@gmail.com

Teším sa na prípadnú spoluprácu :)
Shadowwolf
Profil
Dobrý večer,

děkuji za zaslané a doufám, že se ještě někdo na poslední chvíli přidá:-))). Dead line 31.7.2008, 24:00 stále platí.
Equiet
Profil
Zdravím,
tak aj ja to teda skúsim aj keď ostatné práce sú veľmi pekné...

Dotvorenie ostatných podstránok nieje problém, môžem dodať v Adobe Fireworks .PNG formáte alebo exportovaný do .PSD.

Odkaz.

Kontakt:
E-mail: jakub.jurovych@gmail.com
ICQ: 252-622-534
Skype: j-fiftek-j
cabros
Profil *
Zdravím,

také příspívám svou troškou do mlýna:

http://www.wdnet.cz/upload/pragabondo.jpg

Kontakt: info@wdnet.cz
Jan Byška
Profil *
Zdravím, rozhodl jsem se také zúčastnit tohoto konkurzu.

Můj návrh je k nahlédnutí zde.

Je možné v případě zájmu včlenit další rubriky či změnit fotografie v hlavičce dle požadavků zadavatele.

PS: Kontakt na mě.

telefon: 732 420 539
email: webdesign@svofrcomputers.cz
javo
Profil *
Zdravim,
Taky som sa o nieco pokusil
Navrh c.1
Navrh c.2
Navrh c.1 v inej farebnej kombinacii
Kontakt na mě:
ICQ:393804002
mail: javomail@gmail.com
jabber: javo@jabber.cz
javo
Profil *
oprava linku 3
vertigo4
Profil
Dobrý den,
připravil jsem do konkurzu dva grafické návrhy, jsou totožné, liší se pouze barevným rozložením:

1. návrh
úvodní strana
obsahová strana

2.návrh
úvodní strana

Samozřejmě je možnost úpravy dle žádosti; v případě vybrání mého návrhu jsem ochoten vytvořit návrh stránky s kontaktním formulářem, 404 stránku, stránku s fotogalerií apod.

Dále mohu design po dohodě nakódovat, případně je možná i jiná spolupráce na webu.

ICQ: 460-645-414
email: vertigo4@seznam.cz

Těším se na případnou spolupráci...
Plaváček
Profil
vertigo4

To je velmi slušný návrh. Jediné, co mi trochu vadí, je volba barev. Ty odstíny prapodivné zelené jsou dost depresivní. Ale je to první návrh v tomto tématu, který nese alespoň trochu zajímavý nápad.
vertigo4
Profil
Plaváček
Děkuji, osobně také nejsem spokojen s barvami, ale ty jsem musel přizpůsobit danému logu...
Plaváček
Profil
vertigo4

Logo může fungovat jako doplňkový gafický prvek a nikde není přeci řečeno, že z jeho divných barev musíš postavit celý background. Nebo jo?
vertigo4
Profil
Plaváček
Nevím, imho některá kvalitní loga mohou fungovat jen jako třešnička na dortu, jenomže toto logo má tak nešťastně zvolené barvy, že mu nešlo nepřizpůsobit celý web, jinak by to vpadalo ještě hůř... toť můj názor.

Zkusím vyprodukovat ještě jednu verzi s jinými barvami...
Plaváček
Profil
vertigo4

že mu nešlo nepřizpůsobit celý web

Hele, já vím, že je to leckdy těžký, ale věř mi, ty těžké odstíny hnědozelené celý web pohřbívají. Praha je přeci krásná. Veselá. Barevná. Zkus přidat ještě nějaký lehký gradient, zvýraznit siluety těch památek, použij jemné a spíš světlejší pastelové barvy a logo nechej plout v prostoru jako doplněk. Jeho barvy sednou do světlého pozadí a bude sice vyčnívat, ale nebude rušit.

Dalo by se s tím pohrát a nakročeno máš fakt dobře.
Shadowwolf
Profil
Děkuji, v noci se na to v klidu podívám:-). Téma nezamykám, ale soutěž je ukončena. Děkuji všem zůčastněným.
VENCA
Profil *
reknes to tady jaky design jsi vybral nebo kdo poslal email dostane vyrozumeni na nej ?
Shadowwolf
Profil
Řeknu to tady, vše bylo veřejné, takže i vyhlášení nebude výjimkou:-))). Emailem budeme řešit případné úpravy.
Shadowwolf
Profil
Nejdříve bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za jejich návrhy. Po pravdě jsem ani nečekal, že Vás bude tolik:-))). Předpokládám, že všichni děláte grafiku, protože Vás to baví. Soutěž jsem udělal i kvůli Vám a během celé doby se objevilo několik návrhů, které by po dopracování mohly být použitelné.

Nevím jestli veřejná prezentace návrhů byla správná volba, ale snad byla aspoň zábavná:-)

1) Vybraný návrh umisťuji do "Názor na stránku"
2) Toto téma zamykám

... jo a ještě GRATULUJI TI vertigo4!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0