Autor Zpráva
Pavelll
Profil *
Hledám PHP programátora, který by mi naprogramoval takovouto stránku jako je zde.
CSS styl už mam skoro hotov. Zajisté ho pošlu programátorovi, který by měl zájem o naprogramování toho webu.

Jedná se mi hlávně o to, jak jak ho návštěvník pošle přz "formulář", a admin ho musí nejpre zkontrolovat jestli už není na té stránce nebo třeba neporušuje pravidla...
A ještě to propojení s databází jak je vidět zde.

Ten kdo má zájem, tak ať mi tu zanechá kontak (nejlépe email, na ICQ teď o prázninách tak často nejsem) na sebe a popřípadě s nějakou rozumnou cenou. Já se mu poté ozvu, napíšu více info a pošlu CSS styl.

Děkuji s pozdravem Pavel.
šárinka
Profil
Měl bych o tento projekt zájem moje ICQ: 496404138, podrobnější kontakty na www.tukni.cz
krtekcze
Profil *
krtecekVtangach@seznam.cz, cenu tu nedávám, kvůli postřelování od ostatních.
papoušek
Profil *
jan.papousek(at)gmail.com, cena po domluvě, ukázka PHP kódu: třída pracující s obrázky.
Huliak
Profil *
Je este ponuka aktualna???

ak ano tak prosim kontaktujte ma na huli0401@gmail.com dakujem
Jindrik
Profil *
Taky nabízím své služby: lekes.jiri@seznam.cz .. cenový odhad + mé reference obratem pošlu po zaslaní bližších informací..
DeX
Profil *
Pokud je k dispozici náhled grafiky a budete schopný přesně specifikovat funkční požadavky, ozvěte se mi na mpavlik@mpavlik.com. Výsledná cena by měla být cca 2.500,-Kč bez daně a doba realizace cca 48 hodin (kromě středy 30.8) po předání daných materiálů. Btw. nepracuji s cizími kódy. CSS bych si udělal sám.
e-ko
Profil *
Ak je to este aktualne mozete sa mi ozvat na remen@ecompremen.sk moje referencie mam na www.ecompremen.sk nieco take ako pozadujete nieje problem spravit. A pokial mate aj hotovy css tak to je super aspon to nebude zdrzovat. a raz dva to bude hotove. na cene sa dohodneme najpesie cez mail. ale bude to k spokojnosti oboch stran.
thomas1313
Profil *
Pavelll
levně a rychle - ozvi se na thomas1313(at)seznam(dot)cz nebo icq 320422935

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0