Autor Zpráva
skorpin5
Profil *
Nabízím registraci do 100 českých a 50 slovenských katalogů.

1 katalog = 3kč
1 obrázek = 1kč

Seznam katalogů poslů těm kteří mají zájem. Tam si můžete vybrat katalogy do kterých chcete web nejdříve zaregistrovat, poté budu registrovat od A až po Z.

Více info na ICQ 185-610, popřípadě e-mail jorpa(zavináč)seznam.cz
imploder
Profil
skorpin5
obrázkem myslíš screenshot potvrzující registraci?
skorpin5
Profil *
Ano
Petyk
Profil
mam zajem o 25 ceskych se screenshoty, pujde to?
skorpin5
Profil *
Samozřejmě, možná to stihnu ještě dnes popřípadě zbytek zítra.
vydrus
Profil
skorpin5
Screen by měl být zdarma, jako důkaz, že práce byla provedena, a ne za důkaz ještě platit....
skorpin5
Profil *
Mno, neviděl jsem nikoho, kdoby dělal screen zdarma a pokud ano, tak ta registrace do katalogu je podstatně dražší.
Jasně mohl bych dávat screen zdarma a registraci do katalogu za 4Kč, ale dělat ke každé registraci screen je celkem zdlouhavá práce. Jako důkaz si zákazník může projít pár katalogů a podívat se jestli tam jeho web opravdu je.
vydrus
Profil
skorpin5
Co je na tom zdlouhavého? Stačí stisknout F5 a snímek obrazovky se automaticky zapíše na plochu (nebo kamkoli jinam). Alespoň na Ubuntu ano.
imploder
Profil
S tímhle prográmkem je to ve Windows práce ani ne na vteřinu. Sám je pojmenovává podle daného vzorce a ukládá do zadané složky. Za ten jeden pohyb ruky v ceně nikoho neubude. To je asi jako kdyby si řidič účtoval korunu za to, že pustí blinkr.
vertigo4
Profil
Dělat screeny je krávovina. Většina katalogů posílá maily o zařazení do katalogu. Stačí tak každému zákazníkovi vytvořit freemail třeba u seznamu pro tyto účely a hnedka vidí, jestli jsi opravdu registroval nebo ne...
skorpin5
Profil *
Mno já to měnit nebudu, ale tak i tak mít dukaz a registrovanej web v katalogu za 4Kč je hodně levný podle mě (-:
vertigo4
Profil
skorpin5
za 4Kč je hodně levný
To je. Jen říkám, že je to zbytečná práce...
skorpin5
Profil *
Ten program nato mám, vím že toje otázka cca 5 sekund, ale ono to tak líp vypadá když je registrace za 3 koruny + screen 1 koruna, než registrace za 4 koruny + zdarma screen :). Jinak pro zájemce www.registrace-do-katalogu.wz.cz
mefistofeles
Profil
Už nic

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0