Autor Zpráva
Gekon
Profil
Více informací o projektu se dočtete zde http://blog.gekon.name/projekt-skinhead/

Pokud má někdo zájem se zúčastnit tohoto projektu, napište. Hledám dobrovolníky na tyto pozice:
- Kodér/Grafik, záleží na tom, co z toho bude chtít Jimmy Hayek dělat. Jestli udělá grafiku, tak budem hledat kodéra a naopak;)
- Redaktory znalé problematiky skinheads x náckové
- Později (až budou hotové texty) překladatele do DE, ESP, IT, FR,

Projekt by měl vynášet, hodláme nasadit cílenou reklamu na skinheadské oblečení, muziku a jiné "suvenýry", a vzhledem k tomu, že web bude multilinguální očekáváme i vysokou návštěvnost. Ze začátku to ovšem všichni děláme dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.


www.skinhead.name
bohyn
Profil
Jestli ti nekdo nabidne spolupraci to nevim, ale jsou taci co tobe a pripadnym spoluautorum nabidnou 3-8 let v lochu

§ 260 Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka
(1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka
nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.
(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným podobně účinným způsobem,
b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, nebo
c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.
habendorf
Profil
bohyn

Ještě že web o Skinheads nic takového nenaplňuje, jinak by měl Gekon problémy.

Gekon

Redaktory znalé problematiky skinheads x náckové
Asi budou mít dost práce, soudě z reakce bohyna.
Gekon
Profil
bohyn
Přesně pro lidi jako ty ten web tvoříme.

Je od tebe sice milé, že sis tohle našel, ale já právo 4 roky studoval, takže si troufám tvrdit, že o tom vím něco víc než ty. Myslím, že by ti jenom prospělo, kdyby sis přečetl ten článek, na který odkazuji.
Str4wberry
Profil
Kodér
Můžete se mnou počítat.
Gekon
Profil
Str4wberry
Paráda. Pokud ti nevadí nebezpečí trestního stíhání, jak požaduje tady bohyn, tak vítej na palubě.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
Není top-level doména „.name“ vyhrazena spíš pro osobnosti?

Redaktory znalé problematiky skinheads x náckové
Jsem zvědav, co se dočtu. Taková „krádež“ identity subkultury je zajímavý fenomén (v počítačové branži o tom vědí své všichni „hackeři“).


Reaguji na bohyn:
Viz Pravda o skinheads: žádní andělé, ale ani čistokrevní rasisti.
Gekon
Profil
Chamurappi
Není top-level doména „.name“ vyhrazena spíš pro osobnosti
Je. Podle mě se to ale dá použít i v tomto případě, neboť se jedná o pojmenování životního stylu, který má vlastně k osobnosti celkem blízko.

Tak jako tak s tím ale žádný problém nehrozí, nebo snad ano?

Jsem zvědav, co se dočtu. Taková „krádež“ identity subkultury je zajímavý fenomén (v počítačové branži o tom vědí své všichni „hackeři“).

No, dočteš se toho hodně, myslím, že to bude zajímavé čtení pro všechny.
Dero
Profil
Kdybys potřeboval někoho na revizi použitelnosti webu, ozvi se.
Gekon
Profil
Dero
Bude mi potěšením, díky.
Railbot
Profil
Pokud bys potřeboval píchnout s grafikou nebo kódem, můžeš se ozvat.
Gekon
Profil
Railbot
Hohó, koukám, že všechny celebrity se hodlají zapojit:-) Díky, díky, díky.
Gekon
Profil
Ještě by se hodil někdo, kdo by vytvořil nějakou nápaditou faviconku, už se s tím patlám hodinu a nic kloudného jsem nevymyslel ;-)
Mistr
Profil
Kdybys potřeboval někoho na revizi použitelnosti webu, ozvi se.
Napadlo mne Ti, Gekone, nabídnout také něco takového. Avšak po té, co stejnou nabídku již učinil Dero, je má nabídka přinejmenším dosti troufalá. ;-)
Gekon
Profil
Mistr
I tak by se to dalo nazvat ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0