Autor Zpráva
Marťas
Profil
Dobrý den,
moc a moc prosím o pomoc, o radu.
1) Můžete mi doporučit firmu, spolehlivou osobu, která by mi pomohla zrealizovat webovou stránku? Za rozumnou cenu. Představu mám. E-shop by stránka ani nemusela obsahovat, existují i e-shopy zdarma a pro moji potřebu by plně dostačovaly. Dokázala bych si vytvořit jakous takous stránku, ale pospojovat to dohromady s registrací uživatelů a dalšími vychytávkami, které jsem si vymyslela, tak na to nestačím ani omylem.
2) Můžete mi doporučit optimální hosting?
Ceny firem se natolik liší, a to výrazně, že nemám odvahu přímo některou oslovit. U řady z nich se ani nedozvíte předběžnou kalkulaci. Takže se tímto způsobem ptám zde. A s hostingem je to ještě zajímavější, tam nerozumím téměř ničemu.
Budu velmi ráda, pokud mi poradíte.
Jinak přeji hezké Vánoční svátky.
Tomasds
Profil
Marťas
Web bych byl schopen zrealizovat třeba já (icq 431769657), můžeme probrat i hosting a cokoliv dalšího co s tím souvisí.
svadla
Profil
pokud to chces treba jen nezavazne rozebrat, tak mi napis na mail (v profilu) nejake podrobnejsi info
delon
Profil *
Marťas
Dobrý den,
jsem schopen Vám pomoci se vším, co potřebujete, od hostingu, po webovou stránku s e-shopem.
Reference pošlu na požádání. V případě zájmu se mi prosím ozvěte na mobil 776 118 237
(stačí prozvonit nebo napsat sms a já se Vám ozvu). Předběžná kalkulace je samozřejmostí.
Marťas
Profil
delon
Děkuji za nabídku, určitě se ozvu, to není klišé. Teď jen nastávají hektické a časy příprav klidných Vánočních příprav. Poprosím Vás spíše na e-mail. Určitě odrazím alespoň na chvilku rodinku od PC.
Marťas
Profil
svadla
Děkuji za odpověď. A ještě lépe na e-mail. Nechci řešit svůj záměr veřejně - a to ani na těchto ani na jiných stránkách. To je snad pochopitelné.
delon
Profil *
Marťas
Dobrá, e-mail zde: ci.delon@gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0