Autor Zpráva
FJakub
Profil
Dobrý den,
hledám lidi, kteří by chtěli semnou spolupracovat na webu (Dětský-web) např.: dělat články pro děti a rodiče o různé tvorbě, přispívat online hrami nebo online pohádkami no prostě chci z toho udělat velký portál pro děti, aby zde našli všechno, co chtějí dělat ve volném čase. Za práci můžu nabídnout nějaké odkazy či bannery na stránce.
Ještě můžu nabídnout doménu 3. řádu +webhosting- ZADARMO, ale musí to být něco pro děti či o dětech a nebudu vám do toho zasahovat, ale rád vám s čímkoliv pomůžu!! Můžete se ptát na cokoliv já vám rád odpovím.
VENCA
Profil *
zájem nemam, ale mas podle me dobrou domenu a velkou sanci na uspech, tak ji nepromarni ... a dej si udelat poradny stranky s designem tohle je priserny ;-) phpFusion ze? :-D
FJakub
Profil
u phpfusion zustanu ale udělám nový vzhled stránek
tomas657
Profil
mas podle me dobrou domenu

súhlasím, perfektná doména, len ten obsah a aj design, keby bol lepší, tak by to malo šancu na úspech
FJakub
Profil
proto hledám lidi kteří mi pomůžou nebo poradí já sám nestíhám !! Můžete mi poradit co byste změnili kromě vzhledu o kterém vím!! dííky

Moderátor Mistr: Hodnocení bylo přesunuto do jiného tématu, aby na něj mohli zareagovat i ti, kteří na diskuzi chodí především do sekce Názor na stránku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0