Autor Zpráva
Hrasek
Profil
Ahoj, od potencionálního zákazníka mi došel tento email:

Dobry den,
chtela bych se zeptat kolik by stalo udelani www stranek, (ktere se tykaji propisovacich tuzek) v jazyce PHP, aplikace LOGIN, databazi SQL, vyhledavac SEO, 5-8 dynamickych stranek. Zatim staci bez designu, text mame pripraveny vizualne v HTML.


Pokud byste měl někdo zájem, tak se mi ozvěte a já zjistím více informací, které byste potřebovali vědět a pak mi řekli cenu.
Díky
Hrasek
Profil
Jinak mam nove icq: 369352538
shaggy
Profil
Hrasek
Čo to je "aplikace LOGIN" a "vyhledávač SEO"? PHP, HTML a SQL poznám, ale tú aplikáciu a vyhľadávač som v živote nevidel.
Hrasek
Profil
Čo to je "aplikace LOGIN" a "vyhledávač SEO"? PHP, HTML a SQL poznám, ale tú aplikáciu a vyhľadávač som v živote nevidel.

Co mi bylo napsáno, to jsme sem jen zkopíroval, v současné době čekám na jejich odpověď s bližšími informacemi, poté je sem dám.
ninja
Profil
To zadani je neuveretelne skvely shluk nesmyslu a blbosti, ze by to chtelo dat do nejakeho zlateho fondu :).
Hrasek
Profil
Tak nevim s timto webem, potenciální zákazník nereaguje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0