Autor Zpráva
Dealer DK
Profil
Udělal jsem si čas a napsal jsem co jsem delší dobu nemoh napsat ;-)

CMS content management system (systém pro správu obsahu), vs. RS redakční system.
Hledám CMS nebo RS který poslouží pro:
- Uprávy web stránek s PHP scripty (kalkulace ceny, obědnávkový list se seznamem - bez vlastní změny dle toho CMS neb RS)
- Vkladaní Anket přímo do stránek
- FlashAnimace
- Přidavaní nových sekcí, v kořenovém souboru
- Reklamní nebo jiný system
- Přidavaní ceníku, úpravy, převod do PDF (nemusí být)
- vlastní lechké změny web šablony
- tvorba slaidshow z vybraních fotk
- přidavaní galerie s už nakonfigurovaním,
- přidavaní (už připraveních menších aplikací) počítadlo, online, počítadlo (sam je vytvořim ale musí to podporovat ten CMS neb RS)
(přístupné z webu takový intranet)
- nic extra nemusí mít jen aby byl pro střední až velké firmy.
A to vše: validní, bez vlastních scriptu (př.:FrongPage <msiof40>), bez znalosty html (Dostačující předchozí znalost práce s MS Word a Exel)
Rozčlenění na Admina, šefredaktor, (ten kdo píše články) přispěvovatel (nemožno zveřejnit pokud nedovolí šefredaktor), a takový různý členění.
¨
Bohužel to wordpress neumí, ani joomba, či podobný a asi to bude moc drahá věc co jsme napsal. Ale možna někdo zvás takovou věc má a rád se poděli pod jakým koli podmínkami. Pokud znáte nějaký takový CMS nebo RS zahraničný tak mi napište link za jaký koli tip budu rád když tak něco proto abych to oplatil i udělal.
Prosím napište co nejvíce co otom víte nebo na icq: 266829478. email- brodybike@yahoo.com

JO ještě asi neexistuje nebo šloby ten CMS přístroj mít pro šefredaktora a pro třeba toho písalka byla třeba nějaký lechká textový editor? aby to ale klapalo spolu!
bylo by určitě zajímavé kdyby to bylo na bazy JSP, XML, nebo nějaké takové složité jazyky
bertik
Profil
tak takoví free asi není
bertik
Profil
nechat jsi ho udělat by cenově vyšlo velmi draze
Dealer DK
Profil
tak nic už jsem si našel takový system, bitrix Enterprice. Je cool ale myslim že je až moc učiný nevim jak ho plně zaměstnat =))
Asi zkusím vy tunit wordpress nějak :-)
Lexter
Profil
Počkat není náhodou RS jen český výraz pro CMS? :D
Dealer DK
Profil
Lexter.

Z tebe joker nikdy nebude. Na to se zpolehny.
Ale maš pravdu. Ale zpíš jen vtom že RS bude zpíš pro ty malé až střední weby. A CMS je pro větší projekty jak jsem se přesvědčíl zkus www.bitrixsoft.com tak je fakt dobrej CMS na 30 dní je dokonce FULL, a i se všemi moduly i reklamními.
Joker
Profil
Z tebe joker nikdy nebude. Na to se zpolehny.
Proč bych z něj měl být já? :-)
Jinak ale podle mého názoru CMS = RS
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0