Autor Zpráva
Keilew
Profil
Zdravím, netušíte, proč už druhý den (a kolik dní předtím nevím) nefunguje web Ivoriuse: www.ivorius.com. Chtěl jsem si tam načíst něco o textpatternu a Texy!...
D
Profil *
Zřejmě proto http://www.hosting-zdarma.cz/index.php3?stranka=error503.php
Gekon
Profil
D
To mu asi došlo.
Keilew
Profil
No to je mi jasný, ale proč s tím autor něco nedělá?
D
Profil *
Gekon Právěže mi připadlo, že ne. Jinak by se v následujícím příspěvku neptal nás, ale přímo autora. Kdo jiný než autor to ví?
Keilew
Profil
Ptám se proto, že je třeba veřejně známo, že to Ivorius už nedělá, že projekt dožívá nebo já nevím co. Kontakt na něj nemám, jen tuším, že se tu taky občas vyskyt, ale nejsem si jist...
Keilew
Profil
Ještě maličkost pro D - email tu v profilu nemá, ICQ zase nevedu já...
D
Profil *
Keilew Hned z prvního odkazu zjištíš e-mail.
Keilew
Profil
D

A funguje? Já když měl 503, tak jsem si nemoh ani stáhnout poštu...
D
Profil *
Keilew To nevím. Je tam i telefon, můžeš zavolat, když icq nepoužíváš.
Keilew
Profil
D

Předpokládám, že to už jistě někoho napadlo, tak ať Ivo nemá ze všech hlavu v pejru:-) No nic, jen jsem se chtěl informovat, zda to tu nikdo neví...
Ivorius
Profil
Ahoj kluci, web opět funguje nicméně máme neustále problémy s traficem u hostingzdarma a tak budeme brzo zakupovat vlastní hostingserver. Do té doby to musíme nějak vydržet.

Jinak o ukončení textpatternu v češtině nic nevím. Je sice pravda, že články moc nevychází (tedy skoro vůbec), ale diskuse se vede stále a je tam zodpovězena velká spousta otázek. To víte, textpattern mě neživý a protože už jsem soukromník, musím se řádně otáčet.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0