Autor Zpráva
Původní vzhled
Profil *
Dobrý den , existuje nějaký RS , který "nechává" původní vzhled stránek ? Zkoušel jsem např . SUNLIGHT , Wordpress , ale ty všechny mají "své" vzhledy .
pEeLL
Profil
Původní vzhled
co si predstavujes pod pojmem původní vzhled stránek ?
Mike8748
Profil
Původní vzhled
staci trosku prace a svuj "puvodni vzhled" si predelas jako sablonu pro vybrany RS
don jebot
Profil
jj inak to nepojde musis implementovat red. system do tvojej sablony ...
imploder
Profil
jj inak to nepojde musis implementovat red. system do tvojej sablony ...
Spíš šablonu do systému, ne? :)
Původní vzhled
Profil *
pEeLL No pod pojmem původní vzhled si představuji , aby na webu byl + - stejný vzhled jako , kdyby tam RS nebyl ( přesněji řečeno už mám web , a rád bych do něj "zavedl" , nějaký RS , idkyž jak na tom přemýšlím stačil by nějaký wysiwyg editor .
Mike8748
To nakonec možná i udělám , a ještě , k čemu by se ta šablona udělala nejlépe ( myslím k jakému RS ) ?
Radek9
Profil
Takže asi myslíš něco co se naincluduje do stránky. MNews - mnews.php5.sk
morbi
Profil *
a je to i češtině nebo jen odkaz na slovenskou verzi? Díky
Shane
Profil
morbi
Překlad do češtiny se teprve chystá.
morbi
Profil *
Shane áha, díky. Ne že by to byl problém, jen mě to zajimalo. a jak se vám s ním pracuje? Jste jsem nepouzivala zadny rs a chystám se práve na tento. Kdyz máte vlastní design, spany, divy, obrazky na pozadí, je tezke do toho zaclenit tento rs?
tiso
Profil
morbi - pre niekoho ťažké, pre niekoho ľahké...
mylan
Profil
morbi: je kompletne aj v češtine. Systém si stiahneš, nahraješ do nejakej zložky na svoj web(napríklad do zložky /mnews/ na tvojom webe) a nainštaluješ tak, že zadáš adresu svojho webu + zložku kde si nahrala MNews(napríklad tvojweb.cz/mnews/). Systém ti na začiatku ponúkne výber jazyka a ďalej už postupuj podĺa pokynov, ktoré ti systém vypíše.
Po úspešnej inštalácii sa prihlásiš do systému a tam nájdeš kód, ktorý vložíš na miesto, kde chceš zobrazovať články. (súbor musí mať príponu *.php - ak používaš .html, stačí jednoducho príponu prepísať.)

Shane: táto informácia sa týka len verzie 2.0.0, ktorá je v príprave a tam je potreba preložiť veľkú časť textov do češtiny. Aktuálna verzia, ktorá je na stiahnutie je normálne preložená...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0