Autor Zpráva
axis
Profil
No...

Mám tady několik problému s divama..

Jak je centrovat aby se vyskytovali v jakémkoli rozlišení vždy na středu...

Jak centrovat uvnitř nich na střed,aby byl kód validní a aby se tím vycentrovali i obrázky...?
fimmos
Profil
pomocí css: margin-left:auto;margin-right:auto;
uvnitř pak text-align:center; nebo to na jednotlivy prvky margin-left:auto;margin-right:auto;
axis
Profil
díky moc...já si neuvědomil že musím nastavit margin...
Hmm sem to ale trdlo :-)
none
Profil
Me tyhle dotazy zacinaji stvát pac je to vsechno porad dokola omg vsak si nekmuzete najit vlastnosti css?
http://www.jakpsatweb.cz/css/ omg nikdo vam to nebude do hlavy soukat
Martin Kuželka
Profil
none: jestli tě to tak štve, tak nereaguj...

btw, ty smajlíky si taky nech.
none
Profil
Ale boze nereknu kdyz se bude nekdo ptat na nejaky bug jak ho spravit oddelat nebo nan ceo co je ucelne ale ptat se na vycentrovani textu na stred mi pride jaksi hmm jakoby nemel nekdo co delat. a smajliky proc ne? ja se neumi vyjadrovat slovy tak asspon smajlikem.
fimmos
Profil
je to vidět, že se tak neumíš vyjadřovat...
none
Profil
Hej jako Fimmosi nebud ke me povíšenáý nemam to rád.
Radek Hrabůvka
Profil
none :—))) LOL!

axis Yuhů píše na úvodní stránce:
Diskuse
Diskusní fórum na Jak psát web je určeno spíše začátečníkům.

Takže pokud něco nenajdeš, klidně se ptej. Já docela chápu, že se těžko hledá centrování divů, když je na to pravý a levý margin.
axis
Profil
děkuju vám za podporu...

Mě totiž nebylo jasný jaktože mi nefunguje text-align: center; pak mi až došlo že jsem nenastavil hodnotu marginu...

ano je to zbytečný dotaz,ale ne každý je už natolik pokročilý aby blbé chybi nedělal a holt občas se každý zasekne na naprosto triviálním problému a nehne se dál,protože prostě některá fakta přehlídl.
Martin
Profil
http://www.pravopis.cz/hledej.php?qr=chyby
Pan Lahoda
Profil *
Jsem zacatecnik a tendle problem jsem take resil. Dekuji za reseni. Forum je od toho aby se na nem resily problemy, pokud nekoho stvou zacatecnicke dotazy tak at je necte. None at jde pro jistotu do prdele rovnou. Paapaaa.
Měsíček
Profil
Pan Lahoda :

klidni se takové urážeče urážečů tady trpět nikdo nemusí.

Jinak začátečnické dotazy mě nevadí, alespoň mám co odpovědět, ale začátečníci by taky mohly hledat a zapojit iniciativu.
Railbot
Profil
Pan Lahoda
Měsíček

Historie by se neměla zapomínat, to je fakt. Ale sfoukávat prach z dva roky starého tématu...pánové!
Měsíček
Profil
wow ... toš tak to se omlouvám krapet mě lahoda vytočil, ale toho datumu jsem si nevšimnul :) 2 roky tak to jo :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0