Autor Zpráva
m_k_k
Profil
Dobrý den,
navazuji na můj minulý dotaz. Děkuji za odpovědi. Já se chci jen (asi blbě) zeptat - používají se (nebo použili byste) ještě v dnešní "moderní" době rámce nebo ne? Např. u psaní "zpravodajských" serverů a jim podobných? Já rámce používám jak jsem psal výše jen kvůli změně určité části stránky. Nebo je lepší rozvržení stránky udělat pomocí definice v CSS (pozice, velikost) a jen "vkládat" do určité oblasti (do určité definice) znovu a znovu stejný obsah definovaný v jiném souboru (zmiňované include - PHP) a do jiné části vložit změněný (aktuální) obsah?
Omlouvám se za možná hloupé otázky, ale s CSS začínám a potřebuji mít již od začátku v určitých věcech jasno,
díky moc za případné další odpovědi
Martin K.
habendorf
Profil
Já bych rozhodně použil druhý způsob.
Miloš
Profil
Rámce jsou zastaralé a přinášejí spoustu problémů; přesto je, (b)IMHO jedno smysluplné využití, totiž offline encyklopedie, reference…
Typickou ukázkou je tento manuál LaTeXu (není sice offline, takže by mohl být napsán pomocí PHP, ale šlo mi o ukázku).
Pachollini
Profil
Já bych rámy na webu použil jenom v případě nějaké aplikace, rozhodně ne u informačního webu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0