Autor Zpráva
LukasCZ
Profil
Zdravím,

potřeboval bych poradit, jak změnit hostname počítače. Z připojení lze zjistit IP adresu (80.200.200.200) a hostname např. ( 100.200.broadband2.iol.cz )

IP adresu lze změnit přes proxy server, což je vcelku jednoduchý... ale co s hostname ? co když mi někdo blokne hostname a já se na ty stránky chci podívat. Lze to nějak změnit ? Je hostname jen pro mne nebo je to pro určitou skupinu lidí nebo k čemu to vlastně slouží ?
djlj
Profil
LukasCZ
Když si změníš IP adresu pomocí nějaké anonymní proxy, tak se změní i hostname...

Je hostname jen pro mne nebo je to pro určitou skupinu lidí nebo k čemu to vlastně slouží ?
Je to textový přepis IP adresy..
LukasCZ
Profil
Existuje ještě nějaký jiný způsob identifikace počítače (teda připojení), protože když změním tu IP, tak stále mám zablokovaný přístup (i když jsem vyplnul Javu) - ale na jinejch stránkách, kde je taky zablokovaná IP, tak tam se dostanu v pohodě... ale ty jedny mi pořád nejdou otevřít - je v tom něco víc co může identifikovat připojení ? ale v počítači nic nahranýho nemám (z jiný přípojky na net se ve stejným počítači stránky otevřou v pohodě)
FanTomik
Profil *
http://tice.cz - CZ PROXY - 1. český anonymní PHP proxy server
Tomik
Profil
FanTomik
To je pěkné... :)
Honza Hučín
Profil
Teoreticky bys mohl mít v počítači uloženou nějakou cookie, která říká serveru, že ti nemá nic posílat. Nebo virus.

Z jiného počítače se na ty stránky dostaneš?
Robbie
Profil *
ludia ako prosim mozem zmenit ip adresu? pomozte prosim moje icq je 260-678-588
Joker
Profil
FanTomik
Tyjo... paráda :-)
Akorát nevím, jestli když škola nebo zaměstnavatel koukne do logu a tuhle adresu tam uvidí, jestli to rovnou nebloknou

ludia ako prosim mozem zmenit ip adresu?
Připojením přes nějaký proxy server, u připojení s dynamickou IP adresou (třeba dial-up) ukončením spojení a navázáním nového.
Anonymní
Profil *
Připojením přes nějaký proxy server, u připojení s dynamickou IP adresou (třeba dial-up) ukončením spojení a navázáním nového.
a to ako sa pripojim na niaky proxy server? ja nemam verejnu ip
žolík
Profil *
Jak mam změnit ip adresu přes proxy server.
prosim poraďte na můj mail anonym155@seznam.cz diky moc
ps: co nejrychlejc moc dík
František
Profil *
Hele nevíte jak změnit IP adresu ?? Pls napište
koudi
Profil
Hele nevíte jak změnit IP adresu ??
Hele víme.
František
Profil *
A jak ?? hraju GTA SA-MP A všude mam BAN :( chtěl bych si ho změnit
František
Profil *
Moje ICQ 436 055 540
Petr Tichý
Profil
František
Cheatuješ co? Tak to ti patří, cheatery bych střílel a ještě před tím bych jím sekal údy.
yderf
Profil
<ot>
Petr Tichý
No, no...dúfam, že si myslel ruky...
</ot>
zziipp
Profil *
Cau, potreboval bych malou pomoc, nekdo mi stale dela neco z pc pres ip adressu udajne, tak bych chtel vedet jak ji zmenit aby me nenasel. My icq 197 613 413 Dik
d1l
Profil *
Cau, potreboval bych pomoct.

Potreboval bych zmenit IP adresu a nevim jak na to.
Napiste mi pls jak to udelat na e-mail: d1l@seznam.cz

diky moc
Enemy
Profil *
Pisete tu pres proxy server zajima me jestli je to bezplatne a jak na to hledal jsem si proxy server ale tu IP fakt netusim jak zmenit mohl by mi nekdo zaslat na Email: Ragnar.Ok@centrum.cz jak na to?
Enemy
Profil *
Tak po podrobnejsim prozkoumani tohohle fora sem na to prisel jak zmenit IP pres to proxy, ale na Ban IP je to kratky coz sem si myslel. Nemam ho za cheating, ale dovolil sem si odhalit spravce herniho servru ze rozdava itemy hracum za penize a chtel bych se tam vratit. Je nejaka bezpaltna moznost zmenit si IP mam zdanlive dynamickou od O2 ale ve skutecnosti se chova jako pevna a nemeni se. Mel by nekdo zkusenejsi nejakou radu
Jacker
Profil *
A jak ?? hraju GTA SA-MP A všude mam BAN :( chtěl bych si ho změnit
Dobre ti tak, taky nesnáším ty cheaterské prasata !!

Jak mam změnit ip adresu přes proxy server.
prosim poraďte na můj mail anonym155@seznam.cz diky moc
ps: co nejrychlejc moc dík

Čti diskusi pozorně a přijdeš na to
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0