Autor Zpráva
Spajky
Profil *
Zajímalo by mě jestli se dá jednoduše udělat guestbook.Vím o mnoha webech kde se vygeneruje sama,ale ani jeden,na kterém by nebyla reklama.
zimmi
Profil
Už jsi zkoušel Kašpyho knihu návštěv?
Spajky
Profil
A jak se to instaluje?
zimmi
Profil
Nemá to readme? Spouštěl jsem to, ale už si nepamatuju jak. Buď zkus napsat Kašpymu, nebo napiš sem, co přesně nevíš?
Spajky
Profil
Nemá
Spajky
Profil
Tam to píše:Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect.php]: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) in /home/free/ic.cz/s/spajky/root/www/nastaveni.php on line 2

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/free/ic.cz/s/spajky/root/www/nastaveni.php on line 3

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/free/ic.cz/s/spajky/root/www/gb.php on line 140

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/free/ic.cz/s/spajky/root/www/gb.php on line 151


A nevím co s tím...
Spajky
Profil
A nemůžu odeslat příspěvek... :-)
zimmi
Profil
Zřejmě nemáš aktivovanou databázi. S tím ti ovšem nepomůžu, "vnitřnosti" IC jsem nikdy neviděl. Musíš se přihlásit na svůj účet a někde hledat Mysql, Databáze nebo něco podobného.
Spajky
Profil
Je to nějaký složitý-nastavení tabulek...
Nedá se kniha udělat jednoduše přes HTML a javascript?
llook
Profil
Přes HTML a javascript to nejde. Musí to být něco na straně serveru, například PHP.
Spajky
Profil
Takže nemůžu mít jen kolonku s příkazem sumbit...?
habendorf
Profil
Takže nemůžu mít jen kolonku s příkazem sumbit...?

To samozřejmě můžeš :o)
Ale ta zpráva se taky musí někam uložit. Submitem jen odešleš hodnoty někam, nic víc.
Spajky
Profil
A to se nedá udělat jinak než přes PHP?
PerToon
Profil
Spajky- Nedá.
krteczek
Profil
Spajky: http://www.krteczek.czweb.org/jpw/ je tam kniha návštěv ke stažení tak se koukni jestli ti bude vyhovovat
habendorf
Profil
A to se nedá udělat jinak než přes PHP?

Dá. Pomocí nějakého jiného serverového skriptovacího jazyka.
Spajky
Profil
Hmm,škoda...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0