Autor Zpráva
Cody
Profil
Zdravím měl bych dotaz, existují již někde vytvořené sestavy diskusních fór, které by fungovaly tak, že by zátěž nebyla na mém serveru, resp. nemusel bych ho na svém serveru instalovat (např. při použití na freehostingu), kde by se uživatel mohl např. zaregistrovat, psát příspěvky, vkládat nová témata - něco jako tady. Vím o bbPHP (Nebo je to PHPbb?). Existují nějaké další možnoasti? Jiné produkty? Samozřejmě free nebo s poplatkem přes odkaz či reklamu.
Wan-To
Profil *
www.minibb.net
Leo
Profil
phpbb i minibb se musi nekde nainstalovat, jsou to veci ke stazeni, ne sluzba na netu, Leo
Cody
Profil
Leo A jak je možné že fungují i na Webzdarma, kde uživatel nemá přístup k serverové instalaci?
Wan-To
Profil *
Protože Leo asi myslel tou instalací nějaké rozbalení na disku, na server se to nahraje jako několik desítek PHP sriptů.
Kráťa
Profil
A musíš mít databázi. Já to na Webuzdarma provozuji. Nejprve jsem měl phpBB, teď mám minibb. Prostě si to stáhneš, a spustíš install.
Leo
Profil
No ale ty soubory musis nahrat do sveho webu, a pak ti forum na nem bezi a zatez je na tvem serveru:

"které by fungovaly tak, že by zátěž nebyla na mém serveru, resp. nemusel bych ho na svém serveru instalovat"

Leo
Cody
Profil
Takže něco jako miniBB aby zátěž nebylo na serveru ale někde jinde externě asi neexistuje co?
Wan-To
Profil *
Myslím, že ne, protože něco takového snad ani nejde naprogramovat...
Kráťa
Profil
No ono by se asi mělo ujasnit, co tazatel myslí tím mým serverem. Webzdarma není můj server, jelikož ho nevlastním, na druhou stranu by se dalo říct, že je, pokud bych měl na mysli server, kde mám své soubory.
Cody
Profil
Aha, to jsem nevěděl, myslel jsem, jestli neexistuje něco podobného na principu superknihy od Blueboard (ale vymakanější), kdy si přizpůsobím vzhled diskuze, ale samotná diskuze běží jinde a vlastně z mých stránek víceméně běží jen dotazy atp. ???
Cody
Profil
Kráťa No přesně tak, jde o to, aby na serveru z kterýho ten web jede nebyla velká zátěž, v tomto případě na freehostingu (webzdarma, sweb, centrum atp.).
Jednou se nám už stalo, že na hostingu na www.pes.cz (dříve Nixnet.cz, t.č. doména web3.cz) byl překročen počet dotazů na serveru a php skripty včetně mysql databáze nestíhaly a celé diskusní forum se tak trochu zhroutilo.
Proto hledám něco co by mohlo tento problém vyřešit, provozovat server ani kupovat doménu zatím nehodláme.
Leo
Profil
Takye jinak receno chcete aby to za vas platil nekdo jiny... Leo
Cody
Profil
Leo Stačilo říct prostě ne, nejde to, netřeba rýpání. Jen jsem se ptal.
Kráťa
Profil
Cody
Mě se to na Webuzdarma nestalo, o nějakém omezení dotazů nevím, zatím mi to tam šlape prima.
Jediná potíž u phpBB byla v tom, že musíš mít reklamu Webuzdarma na úvodní stránce nahoře, jinak se to nenainstaluje. U minibb nevím, jelikož když jsem ho rozbíhal, tak už jsem tu rekamu na první stránce měl.
Cody
Profil
Kráťa Jo moc díky, to jsem potřeboval taky vědět, díky za pomoc.
SuE
Profil
no existuje to, většinou s reklamama ,někde mužeš mít problémy s češtinou , zkus a uvidíš, koukej i po ceně, něco je placené, něco free pro nekomerční užití
http://www.scriptsearch.com/Remotely_Hosted/Discussion_Boards/
zajímavě vypadá tohle:
http://phpbb-host.com/
ale netestovala jsem
Victorius
Profil
phpBB, miniBB, pouzij google
SuE
Profil
victorius: všechna ta fora se musí instalovat, čili to neodpovídá na původní dotaz,
který hledal právě to "remotely-hosted" , tzn, že se tam přihlásíš, založíš si svoje podforum, dostaneš práva a jedeš na jejich serveru - a čučíš na reklamy :-)
Dragoster
Profil *
Pomožte mi někdo
nainstaloval jsem si phpBB forum, ale teď když se chci na logovat, mě to přehodí na nějaou stránku www.wikipedie.org. Používam WebZdarma a instaloval jsem českou verzi fóra.
Můžete mi psát na mail dragoster@tiscali.cz
Díky za pomoc
tvurce WP
Profil *
ja nechci zadne odkazi na programy - ja chci tech par php scriptu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0