Autor Zpráva
Euroblb
Profil
Chtěl jsem jse pozeptat, jestli někdo z vás neví nějaký fígl jak dostat zástupce či odkaz na určitou složku v PC do nabídky, která jse oběví na levé straně dialogového okna při ukládání
((pomovný browser nebo tak nějak bych to nazval)).
Ulechčilo by mi to práci. Při tvorbě WWW často procházím zbytečně celý "hadr" než jse dostanu tam kam potřebuji.
Jinak-používám Win XP Profesionál
Děkuji.
havs
Profil
Hm, mohlo tam být něco jako oblíbené ...
jedině si udělat zástupce na ploše, nebo v dokumentech a bylo by to pak na dva kliky.
quinux
Profil
Euroblb
Myslím, že to jde, ale bude to chtít změnu v registrech. Jediné co ti mohu poradit je http://www.google.com ;o)
starburst
Profil
to havs: no zastupce na plose by ti asi moc nepomohl...on mysli asi kdyz v nejakym programu das ulozit nebo otevrit tak po leve strane tam mas standartne nejaky zkratky.... nebo se pletu?
Peca
Profil
Spustit -> gpedit.msc
Konfigurace uživatele - Šablony pro správu - Součásti systému Windows - Průzkumník Windows - Obecné dialogové okno Otevřít soubor - Položky zobrazené na panelu Místa
Takové jednoduché :-)
havs
Profil
starburst > no, vždyť si klikne vlevo a pak do okna na zástupce, ale jestli má složku, kterou používá trvale, podíval bych se na to podle Peci - o tom jsem nevěděl.
Peca
Profil
havs O tom nevěděl snad nikdo, ani já ne. Jenom mě to tak napadlo podívat se tam... :-)
Euroblb
Profil
Heh,,,,Ďíkes moc. Jse jen divím že nejsem tak pozdě večer vzhůru sám.
habendorf
Profil
Jse jen divím že nejsem tak pozdě večer vzhůru sám.

01:16:48 - to večer teprve začíná :o)
Euroblb
Profil
když myslíš, tak asi jo no.
zimmi
Profil
Mně osobně to nefunguje, do těch inputů jsem napsal například D:/downloads, ale když jsem na to klikl v okně pro uložení, nic se nestalo a zůstal jsem ve stejné složce.

Peca: Díky moc, funguje.
Peca
Profil
zimmi Máš tam špatné lomítko.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0