« 1 2 »
Autor Zpráva
pavel9
Profil
Dobrý den.Ptal jsem se již včera-bez odpovědi.. Mám na stránce www.cisla.net iframy a chci k nim mít odkazy. Nějak to ale nefunguje a po kliknutí na 2,3 atd. to skočí někam hodně dál (vyzkoušejte). Chci se tedy zeptat, kam do zápisu vložit to <h1 id="2">atd., aby to skočilo na určenou řadu nebo v čem je chyba. Dík. papola@centrum.cz
tiso
Profil
Že si nedostal odpoveď nie je dôvod na opätovné zakladanie diskusie. Nájdi si ako fungujú kotvy, potom budeš vedieť čo ďalej...
pavel9
Profil
A to je tady časté,že nikdo neodpoví? Nic ve zlým,jsem zde poprvé.. - já jen abych si pak udělal o funkčnosti tohoto fóra nějaký obrázek... Záložky v normálním textu umím,ale u těch iframů to prostě nefunguje,proto se ptám.. Jinak rada "jak fungují kotvy" mi moc neříká.. Je zde někde přímo kapitola záložky v iframech?(tedy pokud by mi někdo jenom nenapsal v čem mám v zápisu chybu..)
swetko
Profil
nie je to tim ze nik nevie co vlastne chcete?
skuste to podrobnejsie vysvetlit... bol osm na tejstranke co uvadzate ale nie som s toho mudri....
ak chcete aby sa vam nejaka zalozka otvorila v iframe ide to cez a href="stranka-otvarana-v-iframe.html#zalozka" target="meno-iframu"
pavel9
Profil
To vysvětlení je ale už v tom úvodním dotazu.. Prostě když na té stránce kliknete na č.1, tak je to v pořádku a skočí to na počátek; když ale kliknete na č.2, tak to skočí dál; na č.3 to skočí ještě dál atd.. V těch iframech je asi nějaká zákonitost, která tu klasickou textovou záložku neumožňuje... Bude to třeba jen nějaká prkotina (viz zdrojový kód zápisu), ale neznám ji......
tiso
Profil
Zober si pekne knižky a začni sa učiť HTML a CSS aby si nerobil také veci ako robíš... Ten zdroják je na zaplakanie...
pavel9
Profil
Tak díky! Pro takovou radu jsem sem nemusel lézt! Těšilo mě...(všem toto fórum doporučím..)
tiso
Profil
pavel9
Nechápem čo stále chceš... Máš nejaký problém a to len kvôli tomu že máš úplne dokafraný kód, keď Ti to niekto povie tak si urazený, nehovoriac o divnej formulácii problému, ktorú nie každý pochopil...
pavel9
Profil
Kód je možná "dokafraný",ale účelný - iframy jsou v pořádku.. A já zas nechápu co stále chceš vysvětlovat - prostě <h1 id="2">atd. mám nad iframem 2 atd. a po kliknutí na č.2 atd. to padne moc dolů - pokud sis to ještě nevyzkoušel,tak k tomu už jsem nabádal v úvodu - to je tedy ten problém...
tiso
Profil
To nechápem bolo myslené inak, ale nevadí...
Ten Tvoj kód som si skúšal, v Opere to nerobí, v IE hej
Jeden z dôvodov prečo máš problém tak preto že máš blbý kód, druhý je že tam máš position: relative...

iframy jsou v pořádku
-to myslíš vážne?
pavel9
Profil
To mi to toho říká.. Prostě jde mi je o to,kam to <h1 id="2"> mám umístit,aby to srolovalo správně.. Anebo jestli to <h1 id="2"> musí být napsáno jinak
tiso
Profil
VŠETKO OSTATNÉ MUSÍ BYŤ NAPÍSANÉ INAK! Sorry že kričím, ale keď si stojíš na vedení, tak to možno pomôže...
pavel9
Profil
Všecko určitě ne.. Tak díky,velmistře! Platí to,co jsem psal ve 14:05:08.. A až se někde dopátrám,že to chtělo jen nějakou drobnou úpravu,tak všem zde rozhlásím,jaký je Tiso namistrovaný arogantní *****...
tiso
Profil
pavel9
LOL, ďakujem za rozosmiatie. Ako vidím s Tebou sa vážne nedá normálne - vôbec nechápeš čo Ti hovorím, takže som celkom rád že platí to čo si napísal o 14:05:08... Maj sa...
swetko
Profil
sice je to dost velka prasacina.....
objekty: <a href="#1">1</a> <a href="#2">2</a> <a href="#3">3</a> <a href="#4">4</a> <a href="#5">5</a>

<p>
<a name="1">1</a><br>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>

<p>
<a name="2">2</a><br>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>

<p>
<a name="3">3</a><br>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>

<p>
<a name="4">4</a><br>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>

<p>
<a name="5">5</a><br>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
<iframe src="" width="200" height="300"></iframe>
Mistr
Profil
pavel9
A to je tady časté,že nikdo neodpoví?
Nikdo Ti neodpověděl? Důvodů může být hned několik. Například:
(1) Svůj dotaz jsi položil tak, že mu nikdo nerozumí.
(2) Diskutující neznají odpověď na Tvůj dotaz.
Dero
Profil
pavel9

Nezakládej nová témata pro ten samý problém. Pokračuj v tomto stávajícím.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o opakovaný prohřešek, tak jsem Tvé nové téma smazal.
pavel9
Profil
Ale já jsem chtěl někomu poděkovat a odpovědí tam bylo ze včerejška už 16,tak by si toho ten dotyčný asi nevšiml!! Tak jsi to měl okopírovat a aspoň vložit sem!! Až by swetko a mistr odpověděl,sám bych to sem okopčil a "nové téma" smazal... A měl jsem tam i dotazy,jak to zde vlastně chodí - takže odpovíš mi??
Mistr
Profil
pavel9
odpovědí tam bylo ze včerejška už 16,tak by si toho ten dotyčný asi nevšiml
Ale všiml. Zkus klepnout na popisek Člen pod svým nickem. A nebo se podívej na tento odkaz.

Až by swetko a mistr odpověděl
Na co bych měl odpovědět?

"nové téma" smazal
Upřímně, nevím, zda by se Ti to povedlo.

dotazy,jak to zde vlastně chodí
Polož své dotazy tedy zde. Pokud budeme znát odpověď, sdělíme Ti ji.
pavel9
Profil
Klikl jsem sem na skok.
Ale všiml. Zkus klepnout na popisek Člen pod svým nickem. A nebo se podívej na tento odkaz. Odp.:V odkazu jsem našel své vložené nacionále,ne však zda-li si někdo všiml..
Na co bych měl odpovědět?
Odp.: Swetko ještě na ten problém,který vyřešen nebyl, a Ty třeba na moji reakci na Tvůj vzkaz.. - psal jsem v tomto smyslu celkem obsáhlý vzkaz,který byl hned vymazán "moderátorem"... Jsem zde poprvé a nevím jak to zde chodí, tak "moderátor" nemusel být hned arogantní - mohl vzkaz okopírovat a vložit do tématu.. Nebo mě k tomu vyzvat a v klidu sdělit,že nové téma se nesmí a bude vymazáno...
Upřímně, nevím, zda by se Ti to povedlo Odp.: Napsal bych to do tématu,že to mělo jen účel všimnutí a že už je možné to smazat resp.přiřadit ke starému..
Polož své dotazy tedy zde. Pokud budeme znát odpověď, sdělíme Ti ji. Odp.:Tedy ten základní je (jak už jsem psal): zda-li zde odpovídají nějací pověření pracovníci(obsluha tohoto fóra) nebo jen členové-diskutéři náhodně zde připojení..
Hezký víkend
Mistr
Profil
pavel9
V odkazu jsem našel své vložené nacionále,ne však zda-li si někdo všiml..
Ano, toto se tam skutečně nepíše. Ovšem lze to velmi jednoduše zjistit. Jak? V části Poslední zaslaná témata máš soupis témat, která jsi založil. Klepnutím na jejich název lehce zjistíš, zda na Tvůj dotaz již někdo odpověděl či nikoliv.

zda-li zde odpovídají nějací pověření pracovníci(obsluha tohoto fóra) nebo jen členové-diskutéři náhodně zde připojení
Toto fórum nemá žádné pověřené pracovníky. My všichni, kdo zde na dotazy odpovídáme, to děláme v rámci svého volného času a bez nároku na honorář.

Existuje i stránka pravidel tohoto diskuzního fóra.

Jednotliví diskutující se občas též scházejí. Brzy se například bude konat v Praze sraz. Máš-li chuť a budeš v ten čas v Praze, klidně se zastav. Rádi Tě uvidíme. Můžeme tam probrat další Tvé otázky. A nebo se klidně ptej zde na diskusním fóru.
pavel9
Profil
Klepnutím na jejich název lehce zjistíš, zda na Tvůj dotaz již někdo odpověděl či nikoliv. ..nejde o odpověď,tu si zjistím v hlavním menu,jestli přibyla, ale o to všimnutí...
Toto fórum nemá žádné pověřené pracovníky A kdo je to "Moderátor"?
My všichni, kdo zde na dotazy odpovídáme, Kolik vás asi je? Pokud jste tedy jen členové-diskutéři náhodně zde připojení ,pak je ale problém v tom,že když někdo něco s někým řeší,tak ten dotyčný ale v následném čas.úseku zde už nemusí být..- mohl by tedy třeba aspoň nechat e-mail..
Jinak je chvályhodné,co děláte,ale mohlo by být určitě méně arogance (Tiso a zřejmě i někteří další..).. Jsem z Brna,do Prahy zatím nemířím,nehl.k tomu,že nejsem v html problematice zběhlý..
Bubák
Profil
A kdo je to "Moderátor"?
Dobrovolník, pověřený moderováním diskuse.

ale mohlo by být určitě méně arogance
pavel9 zřejmě i někteří další...

Chtělo by to trochu pokory k diskutujícím, z nichž mnozí mají mnohonásobně větší znalosti, než ty (nebo já).
Dero
Profil
pavel9: Jasně jsem vysvětlil, proč jsem smazal Tvé téma bez varování. Cituji sám sebe:

Vzhledem k tomu, že se jednalo o opakovaný prohřešek, tak jsem Tvé nové téma smazal.

Už když jsi založil toto duplicitní vlákno, tak jsi byl upozorněn, že se proviňuješ proti pravidlům. Nemůžeš se proto divit, že jsem zasáhl bez jakéhokoliv upozornění, když ses provinil i podruhé.

Toto neber jako aroganci z mé strany, jen jistou střízlivost a odměřenost, bez níž by se toto fórum mohlo velmi rychle stát rejdištěm, když to nazvu slušně, nekalých živlů.
tiso
Profil
pavel9 ...méně arogance (Tiso...
To mám byť ako ja?
1. si sa sekol v jednom písmenku v mene
2. žiadnu aroganciu som si nevšimol, to čo ty považuješ za aroganciu je stručnosť vo vyjadrovaní, ktorú asi nie si schopný chápať, ale to už nie je môj problém. Asi si fakt neuvedomuješ že keď sa opýtaš na "A" tak odpoveď záleží na "B", "C", ...
Pýtal si sa na A-kotvy(záložky), ja som Ti odpovedal kotvy... Napísal si že v tie vieš používať, tak som Ťa upozornil na B-bordel v kóde... To už sa Ťa prestalo týkať, lebo to podľa Teba vôbec nesuvisí s tým čo chceš spraviť a melieš si stále len o A... Ešte mi za to nadávaš (radšej sa nepýtam čo bolo za tými hviezdičkami). Pokiaľ toto nepochopíš tak neviem. Nebudem Ti tu vysvetľovať celú teóriu html/css, ako funguje zobrazovanie dokumentov v tom či onom prehliadači a iné veci súvisiace s Tvojím problémom, to by si sa mal naučiť ty sám.
V prvom rade by si si mal uvedomiť že ty máš problém a ty by si ho mal riešiť, mojou pomocou je nakopnúť Ťa správnym smerom, kompletné riešenie zadarmo nečakaj, možno od niekoho iného...

Ak chceš o tom čo som napísal diskutovať - nie je problém... Ak nie, tak už nespomínaj môj nick (či niečo čo sa naň podobá), ďakujem...

Pokud jste tedy jen členové-diskutéři náhodně zde připojení ,pak je ale problém v tom,že když někdo něco s někým řeší,tak ten dotyčný ale v následném čas.úseku zde už nemusí být..- mohl by tedy třeba aspoň nechat e-mail..

LOL - povedzte mu na to niekto niečo... Lebo si asi pomýlil diskusné fórum s 24/7 technickou podporou...
Mistr
Profil
pavel9
Klepnutím na jejich název lehce zjistíš, zda na Tvůj dotaz již někdo odpověděl či nikoliv. ..nejde o odpověď,tu si zjistím v hlavním menu,jestli přibyla, ale o to všimnutí...
O to všimnutí, píšeš? Pokud Ti jde o to, abychom Tě naučili si všímat, pak Ti s tím bohužel neporadím. Pravdou je, že příspěvky do témat (například těch, která založíš) si lze nechat posílat na mail. Přesněji řečeno Ti budou chodit maily upozorňující na nový příspěvek ve Tvém tématu. Jak to udělat? Zatrhneš "Oznámení na mail" dole ve stránce s danou diskuzí.

A kdo je to "Moderátor"?
Na tuto otázku již odpovědel kolega Bubák.

My všichni, kdo zde na dotazy odpovídáme, Kolik vás asi je?
Diskuse by měla mít k této chvíli celkem 4144 členů. Někteří se třeba zaregistrují, položí dotaz, přečtou si odpovědi a již nepřijdou. Jiní chodí pravidelně a o své vědomosti se rozdělují s ostatními - viz například žebříček 40 nejčastěji přispívajících členů této diskuze.

Pokud jste tedy jen členové-diskutéři náhodně zde připojení ,pak je ale problém v tom,že když někdo něco s někým řeší,tak ten dotyčný ale v následném čas.úseku zde už nemusí být..- mohl by tedy třeba aspoň nechat e-mail..
Na Tvůj dotaz jsem Ti již odpověděl výše. Samozřejmě zde již nemusí být, ovšem má-li zájem o sledování nastoleného problému, jistě se zde zastaví. Nemá-li, pak s tím nic neuděláme a prostě se s tím musíme smířit.

Jinak je chvályhodné,co děláte,ale mohlo by být určitě méně arogance (Tiso a zřejmě i někteří další..)..
Děkujeme za pochvalu. A otázka arogance? Možná se zde někdy vyskytne někdo s arogantnějšími rekcemi, ale to máš jako v životě. Zda mezi takové lidi patří i kolega tiso? Pokud s ním mám já zkušenosti, pak nikoliv. A vaše vzájemné problémy řešit nechci.

že nejsem v html problematice zběhlý..
Kritériem účasti na srazu, myslím, není míra zběhlosti v informatice. Kdož má z diskutujících tohoto fóra zájem, může přijít.
pavel9
Profil
2 Bubák: Dobrovolník, pověřený moderováním diskuse.
A kdo ho pověřuje? (takže přece jen nějaký pověřený zaměstnanec-viz dotaz výše)
pavel9 zřejmě i někteří další... já jsem arogantní? - o tom nevím. Já jsem byl možná zpočátku trochu "neinformovaný",avšak arogance má slovní význam zcela jiný..
Chtělo by to trochu pokory k diskutujícím, z nichž mnozí mají mnohonásobně větší znalosti, než ty (nebo já). Ano,ty znalosti já nemám, a proto jsem - docela pokorně - zde vznesl jistý problém.. A pomohl mi - i když přehnaně pečlivě (stačil 1 řádek..),avšak nedořešeně (problém s textem) - pouze Swetko, čímžto ho zdravím a děkuji.

2 Moderátor: Ano,chápu to a beru..(moje neinformovanost..). Ale to mé sdělení (Swetkovi) bylo trochu obsáhlejší a neměl jsem to okopčené - tak mě naštvalo,že to bylo,bez nějakého varování (e-mail) či uložení,vymazáno - naštěstí jsem ten problém už dovyřešil..

2 Tiso:To mám byť ako ja? správně jsi pochopil..
1. si sa sekol v jednom písmenku v mene nerozumím..
2. žiadnu aroganciu som si nevšimol těm arogantním to většinou nepřijde..
to čo ty považuješ za aroganciu je stručnosť vo vyjadrovaní, ktorú asi nie si schopný chápať, ale to už nie je môj problém. holt není stručnost jako stručnost...
Pýtal si sa na A-kotvy(záložky), ja som Ti odpovedal kotvy... tak tak můj dotaz nezněl.. a jinak je to opravdu dobrá odpověď..
To už sa Ťa prestalo týkať, lebo to podľa Teba vôbec nesuvisí s tým čo chceš spraviť a melieš si stále len o A... ano,jednalo se o konkrétní problém,který byl hned v 1.vzkazu naznačen,a to i praktickým zkusením si na stránce..
Ešte mi za to nadávaš (radšej sa nepýtam čo bolo za tými hviezdičkami) na hrubý pytel hrubá záplata..
Pokiaľ toto nepochopíš tak neviem. Nebudem Ti tu vysvetľovať celú teóriu html/css, šlo o 1 konkrétní naznačený problém..
mojou pomocou je nakopnúť Ťa správnym smerom ano,opravdu jsi mě nakopl..
kompletné riešenie zadarmo nečakaj, možno od niekoho iného... šlo o 1 ("nekompletní") řešení : jak umístit záložky v iframech position-relativ,aby byly funkční. A pokud "ne od tebe zadarmo" - kolik by sis pýtal?.. (třeba se příště dohodneme-pozn.red.)
Ak chceš o tom čo som napísal diskutovať - nie je problém... právě se stává.. Ak nie, tak už nespomínaj môj nick (či niečo čo sa naň podobá), ďakujem... za málo..
LOL - povedzte mu na to niekto niečo... Lebo si asi pomýlil diskusné fórum s 24/7 technickou podporou... zase.. na určitý návrh cholerická odpověď...

2 Mistr: O to všimnutí, píšeš? Pokud Ti jde o to, abychom Tě naučili si všímat, pak Ti s tím bohužel neporadím nedorozumění.. ne já,ale aby resp.jestli si všiml,ten komu to adresuju..
Pravdou je, že příspěvky do témat (například těch, která založíš) si lze nechat posílat na mail. V tom svém 1.tématu jsem to políčko Oznámení na email zaklikl. Pak jsem k tomu tématu chtěl ještě něco dopsat a dopsal jsem to bohužel do tohoto pole,čímž se to stalo vlastně "odpovědí" - proto jsem to téma opakoval,neboť jsem myslel,že když už tam je odpověď,že už se tím nebude někdo zdejší zabývat.. Každopádně však ta moje "odpověď" měla tedy být přeposlaná na můj mail (mám ho i v úvodním dotaze..),ale nebyla,tak už jsem to potom ani nezaklikával..
viz například žebříček 40 nejčastěji přispívajících členů této diskuze. Jo díky za informaci - je to chvályhodné a supr,jak to zde máte vymakaný (bez ironie)
prostě se s tím musíme smířit no,třeba zájem má (jak jeho řešení zafungovalo), ale třeba má těch témat víc a už se v tom pak - když ta témata padají dolů - již neorientuje.. proto jsem myslel ten e-mail,kde už by si psali dotyční bez prostředníka.
A vaše vzájemné problémy řešit nechci jo jo, jako v životě. Možná jsem měl smůlu,že se tady zrovna vyskytoval,když jsem "problémoval". Ale bylo to hrozný - myslel jsem,že jste tady takoví všichni.. - naštěstí ne..
může přijít. To jsou pravidelné srazy? A jaký bude program?..a bude tam Tiso? - to abych se pořádně rozcvičil..:-). Ne,samozřejmě je to chvályhodné,takováto aktivita,takovéto sdružení, snad někdy příště.. Díky za informace.
tiso
Profil
pavel9
1. tiso a Tiso je rozdiel, asi to ako rozdiel nevnímaš.
2. ano,jednalo se o konkrétní problém,který byl hned v 1.vzkazu naznačen,a to i praktickým zkusením si na stránce..
- vyskúšaj si to v Opere a potom pochopíš že nie je skúšanie ako skúšanie. Nabudúce viac upresni v čom skúšať, potom by som ten problém videl skôr ako by som niečo napísal.
3. na hrubý pytel hrubá záplata
- prečítaj si podmienky tohto fóra: Pravidla diskuse
Ja som Ti nenadával, tak nechápem prečo si nadával ty mne... Ja som zrazu arogantný a ty nie... Zaujímavé, akoby to posúdil niekto iný ako ty?
4. jak umístit záložky v iframech position-relativ,aby byly funkční
- určite v iframoch? Lebo mám dojem že sa nechceš odkazovať do iframu ale nad ifram... A o position-relative si nič nepísal, to som si neskôr zistil zo zdrojáku - mal si byť konkrétnejší hneď v úvode, prípadne napísať čo presne chceš celou stránkou dosiahnuť...
5. kompletné riešenie zadarmo
- myslené to bolo inak - vzhľadom na to že Tvoj kód bol hrozný tak som pod kompletným riešením myslel úplne prerobiť celú stránku na niečo normálne.
Mistr
Profil
pavel9
Dobrovolník, pověřený moderováním diskuse.
A kdo ho pověřuje? (takže přece jen nějaký pověřený zaměstnanec-viz dotaz výše)

Ač byl uvedený dotaz určen kolegu Bubákovi, dovolím si na něj odpovědět já.

Jak jsem již uvedl výše, všichni přispěvující to dělají ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Proto asi není úplně nejvhodnější psát v těchto suvislostech o "zaměstnanci", ale to je již na trochu jinou diskuzi.

Fórum založili Dušan Janovský (tedy Yuhů) s Martinem Hozíkem (tedy DoubleThinkem). Yuhů je duchovním otcem a autorem drtivé většiny článků na webu Jak psát web. Protože se množily dotazy na Yuhůa, jak udělat to či ono, rozhodli se s DoubleThinkem založit pro tazatele toto diskusní fórum.

A právě oni určují, kdo bude moderátorem, tedy kdo se bude starat o jednotlivá témata či celou diskusi, kdo ji bude pročišťovat apod. Jeden čas jsem měl být moderátorem snad i já, ale pak z toho sešlo.

ne já,ale aby resp.jestli si všiml,ten komu to adresuju..
Tuto službu Ti snad neposkytne žádná diskuze na internetu.

Pravdou je, že příspěvky do témat (například těch, která založíš) si lze nechat posílat na mail. V tom svém 1.tématu jsem to políčko Oznámení na email zaklikl. Pak jsem k tomu tématu chtěl ještě něco dopsat a dopsal jsem to bohužel do tohoto pole,čímž se to stalo vlastně "odpovědí" - proto jsem to téma opakoval,neboť jsem myslel,že když už tam je odpověď,že už se tím nebude někdo zdejší zabývat.. Každopádně však ta moje "odpověď" měla tedy být přeposlaná na můj mail (mám ho i v úvodním dotaze..),ale nebyla,tak už jsem to potom ani nezaklikával..
Upozornění na Tvé vlastní příspěvky nechodí. Snad si sám pamatuješ, že jsi příspěvek podal, ne? A nebo se k němu můžeš dostat cestou, kterou jsem Ti již dříve popsal.

no,třeba zájem má (jak jeho řešení zafungovalo), ale třeba má těch témat víc a už se v tom pak - když ta témata padají dolů - již neorientuje.. proto jsem myslel ten e-mail,kde už by si psali dotyční bez prostředníka.
Záleží na vůli každého, jaké údaje uvede do svého profilu (mail, web, ICQ apod.).

To jsou pravidelné srazy?
Nikoliv. Zatím byly, pokud se pamatuji, čtyři.

A jaký bude program?
Není žádný pevně stanovený program.

Na závěr bych Tě chtěl požádat, zda bys příště své odpovědi mohl psát podobným způsobem jako já či většina ostatních. Mám teď na mysli grafickou část. Lépe se pak v tom orientuje a čte. Děkuji.
pavel9
Profil
2 Tiso nebo tiso:
1. tiso a Tiso je rozdiel, asi to ako rozdiel nevnímaš. nerozumím.. vy jste tady dva?

- vyskúšaj si to v Opere a potom pochopíš že nie je skúšanie ako skúšanie. Nabudúce viac upresni v čom skúšať, potom by som ten problém videl skôr ako by som niečo napísal. nerozumím č.2.. ty, když si otevřeš nějakou (jakoukoliv) stránku, tak pak ti nejde kliknout na záložku v ní?

Ja som Ti nenadával, tak nechápem prečo si nadával ty mne... Ja som zrazu arogantný a ty nie... Měl by ses někoho zeptat na význam slova arogance..- arogance není přímo o nadávání.. Ale říct někomu hned zpočátku - aniž by sis problém vůbec vyzkoušel:Zober si pekne knižky a začni sa učiť HTML a následně
VŠETKO OSTATNÉ MUSÍ BYŤ NAPÍSANÉ INAK! Sorry že kričím, ale keď si stojíš na vedení, tak to možno pomôže... je opravdu zvláštní způsob rady.. Nehledě k tomu, že jsi neměl pravdu - VŠECKO TEDY ROZHODNĚ NE.. Já jsem na té své (nové) stránce řešil nějaký problém s iframy (které tam však nebudou,bude tam jenom text,neboť půjde o mobilní čísla), a ten problém ale trvá - jak a kam umístit záložku do iframů pozition-relativ, aby se to na požadovanou řadu srolovalo.. - ale to jen tak na okraj..

Zaujímavé, akoby to posúdil niekto iný ako ty? ..jak by na tvou "radu" reagoval někdo jiný? Určitě by ti poděkoval, protože by na "ni" sám nepřišel.... V lepším případě by se jen odpojil..

- určite v iframoch? Lebo mám dojem že sa nechceš odkazovať do iframu ale nad ifram... A o position-relative si nič nepísal, to som si neskôr zistil zo zdrojáku - mal si byť konkrétnejší hneď v úvode, prípadne napísať čo presne chceš celou stránkou dosiahnuť... Pokud si pozorně přečteš můj 1.dotaz, tak o řadě (z čehož vyplývá "nad ifram"..) i o jistém zápisu (z čehož vyplývá zdroják..) tam něco je..... Chce to jen, než budeš někoho poučovat nebo "nervózně vytěžovat", lépe číst..

- myslené to bolo inak - vzhľadom na to že Tvoj kód bol hrozný tak som pod kompletným riešením myslel úplne prerobiť celú stránku na niečo normálne. Na celkem jednoduchou stránku snad webmastera nepotřebuju, a ani jsem o celou stránku nikoho nežádal - šlo mi jen o ten problémek.. Jinak ten "hrozný kód" někde docela dobře funguje, ale bez záložek..

2 Mistr:
Na závěr bych Tě chtěl požádat, zda bys příště své odpovědi mohl psát podobným způsobem jako já či většina ostatních. Mám teď na mysli grafickou část. Lépe se pak v tom orientuje a čte. Děkuji. Myslíš mezeru mezi odstavci? Polepšil jsem se..

Tuto službu Ti snad neposkytne žádná diskuze na internetu. Mě ne, ale tomu konzultantovi. Kdybych já ale zde byl a uměl pomáhat, tak by mě určitě zajímalo, jestli má rada pomohla nebo jestli se tazatel ještě ozval. To by se mohlo řešit třeba nějakým vyhledávačem nebo prostým oznámením na mail.

Upozornění na Tvé vlastní příspěvky nechodí. Snad si sám pamatuješ, že jsi příspěvek podal, ne? A nebo se k němu můžeš dostat cestou, kterou jsem Ti již dříve popsal. Na (případné) příspěvky ne, ale na odpovědi na ně.(pokud bych jich měl víc). Jinými slovy, když by mi někdo měl odpovědět až za delší časový horizont a já na to třeba spěchal, tak bych ale musel být sem stále připojen nebo sem po hodinách klikat.

Ještě se vrátím k tvému sdělení (výše v diskusi)
Nikdo Ti neodpověděl? Důvodů může být hned několik. Například:
(1) Svůj dotaz jsi položil tak, že mu nikdo nerozumí.
(2) Diskutující neznají odpověď na Tvůj dotaz.

A to je možná trochu ten problém. Tazatel něco napíše, odpověď žádná, a on teď neví, jestli platí body 1,2 nebo jestli si to (prozatím) nikdo nepřečetl.. Možná by bylo dobré, aby na každý dotaz brzo (v rámci možností) někdo odepsal - ať již bodem 1 anebo že "odpověď prozatím nevíme - zjistíme-li ji, pošleme ti ji na e-mail".

K tvým dalším sdělením: díky za informace. Hezký víkend.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0