Autor Zpráva
Janulak
Profil
Prosím o poskytnutí malé informace -webovou stránku si tvořím -jak blb pomocí poznamkového bloku -tudíž každou čárku -píšu ručně.
Potřebuju jeden odkaz hodit do levé strany -ale ne uplne kní!!!ale porad me to haže bud tesně k leve straně -nebo hned do prostřed!!!
Uz nevim co dělat.Neexistuje nějaký TAG -na posunutí -od leva-trosku na stred????
Prosim poradte.
Je to dulůežité.
Už si stím hraju celý den a jsem zoufalá.
Napište klidně i na e-mail:Bacuri@seznam.cz
Casero
Profil
Janulak
no tak na to souží css vlastnost jao margin-left...místo dne stráveým nad takovou prkotinou, jsi ohl přečíst JPW a věděl bys to za 2 hodiny čtení šecko
Bubák
Profil
<blockquote>

Ale jak píše Casero, slouží k tomu CSS vlastnost margin-left. Nezneužívej CSS tagy, více na http://www.semantika.name/
DoubleThink
Profil *
Nezneužívej CSS tagy

e?
Co jsou CSS tagy a jak se probůh dají zneužít?
Dero
Profil
DoubleThink: Myslím, že se Bubák prostě jen přepsal. Určitě měl na mysli HTML tagy.
Janulak
Profil
Pořát mi stím obrázkem nejde hnout!

Jak říkám bud zadám :<p align="left"> -a je to fakt uplně u kraje

A když zadám <p align="center"> nebo cokoli jiného :treba top atd -je to na stredu.

A když zadám nějaké <p align="margin-left> tak je to stejne ne stredu!Tak jako nevim co me to pomohlo.

Aj kdyz zadam např :

<p align="margin-left:50px> tak to taky stim nic nedělá.

Vubec nevím jak jste to myslely.A vlastně i nějakou funkci CSS neznam.


Prosím-at se tady donekonečna nedohadujem :Představte si -normalní html stránku ,je tam jen pozadí -a vy chcete do půlky stranky (mysleno presná půlka strany Od hora -dolů) -na levý okraj dát odkaz :VZTUPTE" -TO JE VSE.

Aby odkaz VSTUPTE -hlavne nebyl moc u leveho okraje -ale tak akorat.´mezi levim okrajem a tim stredem stranky.

Kdyby to slo :Napiste mi :Jen ty znaky-tagy:Jak by jste je napsali-aby se to tam zobrazilo.Ja si je pak prekopiruju...a snad nato dojdu.
venca163
Profil
Janulak
no tak chlapče, se mi zdá, že jsi moc nehledal...
margin je CSS vlastnost
nevíš co to je? http://www.jakpsatweb.cz a do políčka zadej margin...
jestli css vůbec neumíš, pak prozatím (než si to přečteš a naučíš) použij:
<p style="margin-left: 50px;">
starburst
Profil
to venca163:

no tak chlapče,

nechci ti do toho kecat ale Janulak bude pravděpodobně holka :-)


viz:Už si stím hraju celý den a jsem zoufalá.
Joker
Profil
Offtopic připomínka:
Pod políčkem pro zadání názvu tématu je napsáno:

Tento název prosím volte tak, aby vyjadřoval podstatu dotazu. Titulky typu "pomoc!" jsou k ničemu.
Než založíte nové téma, zkuste napřed v diskusi hledat. Spousta věcí už je vyřešena.

Zřejmě je to málo zvýrazněné ;-)
venca163
Profil
starburst
výborná připomínka...=)dík

Joker
připojuji se...
leze mi to na nervy, protože nepoznám podle názvu (pokud si to nepamatuju) oč se jedná..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0