Autor Zpráva
pogg
Profil
Chtěl jsem se zeptat jde-li zablokovat zobrazení zdrojového kódu. Myslím tím aby prohlížeč (Mozila či IE) neměl tuto položku v menu ZOBRAZIT aktivní. Jistě se pak dá dostat ke zdrojáku i jinak. Čistě jen prevence proti copyright z vlastních stránek.

Tušíte někdo??
Plaváček
Profil
pogg

nejde. Nejde. NEJDE.
Railbot
Profil
Tyhle lidi jen každého otravují. Já bych všechny tyhle lamy a zdrojové kódy zakázal.
Filips
Profil
Ke zdrojáku se dostaneš vždycky. Zde platí přísloví: 'když se chce, všechno jde.'
Když ten zdroják napíšeš dostatečně 'prasácky' tak ho nikdo neukradne :-)
Keilew
Profil
Proč schovávat zdroják? Know-how mám většinou v nějakých skriptech v PHP nebo JSP, do toho se nikdo nedostane. Layout? Ať si ho klidně někdo vezme, když mu to udělá dobře:-) Já se naopak z jiných zdrojáků učím...
HajekJirka
Profil
Tyhle lidi jen každého otravují. Já bych všechny tyhle lamy a zdrojové kódy zakázal.

Já bych toho zakázal ...
Gekon
Profil
HajekJirka
Nejspíš jsi neviděl
HajekJirka
Profil
Gekon
Ta paní tomu očividně nerozumí.
Gekon
Profil
HajekJirka
Jo, to už asi všem došlo, díky:)
Railbot
Profil
Ta paní tomu očividně nerozumí.

Ale...kam nám utekl smysl pro humor? :))
Joker
Profil
HajekJirka
http://cs.wikipedia.org/wiki/Věra_Pohlová
VitaZ
Profil
Chtěl jsem se zeptat jde-li zablokovat zobrazení zdrojového kódu
ještě můžeš celou stránku převést na obrázek, nejlépe ve formátu BMP, pak už Ti neukradne nikdo nic ;-) (teda skoro)

Ale teď vážně, skrývání zdrojového kódu, přípdně snaha o omezení ukládání obrázků, nemá prakticky žádný význam, protože obecně platí, že to co se mi zobrazí na monitoru, je už stejně u mě v počítači a nic proti tomu nejde dělat.
pogg
Profil
Nejsem lama.... vím jak se ke zdrojáku dostat třeba z cache... mě zajímá jak do dělají některé weby že když klikneš na menu ZOBRAZIT tak to políčkozdrojový kód je zašedlé.... Nic víc nic míň.... Chci radu ne posměšky.... díky za kladné odpovědi....
Vladosik
Profil
mě zajímá jak do dělají některé weby že když klikneš na menu ZOBRAZIT tak to políčkozdrojový kód je zašedlé
Muzes sem dat odkaz na nejaky takovy web? Tohle bych rad videl...
Railbot
Profil
pogg
Imho to je podobné jako zakazovat uživateli tlačítko zpět. Tedy pěkná prasárna zásah do prostředí uživatele. Takže i kdyby to šlo, na tvém místě bych na to zapomněl.
matragorn
Profil
Muzes sem dat odkaz na nejaky takovy web? Tohle bych rad videl...

naprosto souhlasím... taky bych to chtěl vidět a pokud nám to ukážeš tak ti snad budeme moct poradit..



PS.: my si z tebe neděláme srandu...ale stačí trochu hledat na diskusi se to řešilo nesčetněkrát...
VitaZ
Profil
Chci radu ne posměšky....
Najeď si na nějakou stránku, kde je zdroják takto zablokovaný, zobraz si jej a hledej v něm nějaký javascript. Zablokování funkcí prohlížeče se převážně děje pomocí javascriptu. Vyzkoušej jej někde na své pokusné stránce a uvidíš. Nemělo by to být složité.
Plaváček
Profil
pogg

Neděláme si z tebe legraci. Řekni mi ale jediný důvod, proč něco takového chceš udělat. Zajímá mě to, v čem se tvůj zdrojový kód liší od stamilionů (možná miliard) dalších zdrojových kódů, abys měl důvod komplikovat návštěvníkům tvého webu život.

A smiř se s tím, že žádné stoprocentní řešení prostě neexistuje.
pogg
Profil
O.k. díky za názory.... Máte pravdu.... Taky používám zdrojáky k tomu abych se učil... jen jsem se setkal s tímto problémem a chtěl jsem se jen poptat jestli s tím máte zkušenosti....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0