Autor Zpráva
ProgFF
Profil *
Dobrý den,

potřebuji (pokud to vůbec lze) přihlásit se v kódu klient-server v ASP.

Př. pokud půjdu na soubor na serveru, který není přístupný pro anonymní uživatele, tak vyběhne okýnko a tam mám zadat už. jm. a heslo, pokud zadám správně zobrazí se obsah, po zavření okna se "přihlášení" zruší, je to obsluha IIS a WIN. Nejde toto přihlašování zpracovat do kódu, a aby se to samo přihlásilo ...

Doufám, že mě chápete.

Děkuji.
Tomáš Hanus
Profil
pomoci cookies?
ProgFF
Profil *
pomocí cookies určitě ne, přečte si prosím pozorněji můj úvodní příspěvek ... děkuji
bukaj
Profil
ProgFF
A podle čeho chceš poznávat uživatele?
ProgFF
Profil *
nepoznávalo by se to(o to mi právě v této sekci jde), jenom by se to přihlásilo pod daným jménem a heslem.... jinak přihlašování na web je udělané (samozřejmě pod už. účty)...
roberta
Profil
ak je to nejaká podniková sieť, kde sa používatelia prihlasujú do domény, tak môžeš využiť serverové premenné napr. Request.ServerVariables ("AUTH_USER")
poprípade sa pohraj s ostatnými http://neural.cs.nthu.edu.tw/jang/sandbox/asp/examples/request5.asp
ProgFF
Profil *
nevíte někdo???

roberta:tímto způsobem se zjistí přihlášení, ale nejde vyvolat akci (vlastní přihlašování)
roberta
Profil
ProgFF
prihlasovať sa nie je potrebné, keďže sa už používateľ prihlásil do domény...

inak všetko, čo sa týka nastavovania prístupových práv sa nastavuje priamo v IIS na karte Directory Security
Fantomasmag
Profil
Jde o ASP nebo ASP.NET? V tom je docla rozdíl.
roberta
Profil
Fantomasmag
iste je v tom rozdiel, ale v tomto prípade sa mi vidí, že je to skôr o nastavení IIS
ProgFF
Profil *
Fantomasmag: jde o ASP


roberta: špatně jste mě asi pochopily, samozřejmě nastavení v IIS ovládám ....

...můj problém: pokud jdu na soubor, kterému je nastaven v IIS pouze NEanonymní přístup, tak se objeví okno a požaduje to přihlášení .... potřeboval bych kdyby jsem to uměl přihlásit pomocí kódu v asp a okno by nevyběhlo, ale "fyzicky" by se to přihlásilo

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0