Autor Zpráva
Marek Janů
Profil
Dobrý den, spravuji web http://jurman.wz.cz a člověk, pro kterého to dělám a o kterém ten web zároveň je, chce aby mohl měnit obsah těchto stránek. Jednalo by se zejmána o vkládání různých upoutávek i s obrázky na úvodní stránku, přidávání nových knih do edice, vkládání ukázek z knížek... jednoduché formátování textu atd.

Hledám nějaký redakční systém, který by mu tohle umožnil. Podmínkou je aby byl zdarma. Nechci nějaké blogovací systémy atp, ale systém, který by umožňoval vytváření stránek a úpravu jejich obsahu... Víte o něčem takovém? Záměrně na ten web odkazuji, abyste si mohli lépe představit jaké funkce by to mělo mít.. Děkuji předem za Vaše tipy.

A bylo by velice dobré, kdybyste mi ke každému systému dali i ukázku nějakého webu v něm vytvořeném..
Nox_lbc
Profil
Drupal, Joomla ... mají v ČR celkem stabilní základnu uživatelů, fórum atp.
Taps
Profil
Marek Janů
Nejlepší je si svůj redakční systém vytvořit. RS si uděláš podle sebe a není co řešit.
Marek Janů
Profil
Nejlepší je si svůj redakční systém vytvořit. RS si uděláš podle sebe a není co řešit.

Ano, akorád že to se předtím člověk musí učit programovat a cena takového webu je potom závratná. To že si ho mohu vytvořit vím, spíše by mne zajímalo jak - jaké použít technologie atd..
Casero
Profil
Marek Janů
jaké použít technologie
php + mysql
LuKKasek
Profil *
Nejlepší je si svůj redakční systém vytvořit. RS si uděláš podle sebe a není co řešit.
Fakt vymaštěnec, to ví snad každý !!! Pokud neumíš rozumně poradit tak radši drž ...
Jinak Joomlu neber, cpou to tady lidi ..., škoda mluvit.
Zkus WordPress nebo United Nuke !!!
Mistr
Profil
LuKKasek
Fakt vymaštěnec, to ví snad každý !!!
Prosím, klidni tón svých příspěvků. Není důvod zde takto ostře napadat kolegu Tapse. Takový způsob rokování není náš obyčej.

Pokud neumíš rozumně poradit tak radši drž ...
Naopak. Poradil velmi správně. Navrhnul řešení. Tapsem navržené řešení je možné. Rozhodně není třeba jej tvrdě napadat a ponižovat. Pokud máš takovou potřebu, zvol příště, prosím, jiná místa pro svou exhibici. Díky.
Taps
Profil
LuKKasek
Nemyslíš, že tvá slova jsou trošku tvrdá?
Mistr
Díky, že ses mě zastal.
peta
Profil
Marek Janů
taky tu lide doporucuji phpRS, ktere se nejak pouzit da pro tve ucely. Konkretne je to dobre na clanky a komentare k nim.
Joomla a Drupal jsou univerzalni CMS, ale slozite (proto zrejme LuKKasek tolik vyvadel).
Wordpress je take na clanky, spise, ale je o dost slozitejsi nez phpRS.
United Nuke je tez jeden se slozitejsich.
Take muzes zkusit mracek cms :) Takovy muj pokus: http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub13
Zkus si ten phpRS. Neni to zadne extra dilo, objevil jsem tam spoustu chyb. Ale pro tve ucely by to mohlo stacit. Upravy tam zvladnes.

Urcite si prohledni
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub14
na opensource jsou i ukazky a muzes si vybrat, zda ti vyhovuje podle screenshoot nebo dema
Mistr
Profil
Taps
Díky, že ses mě zastal.
Není zač. To bylo samozřejmé.
Joker
Profil
Taps
Nejlepší je si svůj redakční systém vytvořit. RS si uděláš podle sebe a není co řešit.
Noo, to dost záleží na tom, jestli dotyčný chce dělat ten web anebo programovat redakční systém ;-)
Alespoň co já mám zkušenosti, že psát si pro web redakční systém nakonec znamená věnovat víc času úpravám toho redakčního systému, než práci na tom webu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0