Autor Zpráva
MichaaleQ
Profil
Ahoj všechny zdrawím, potřebuju se zeptat jaký je htlm kod na to když si chci dát na stránku běhající text.

Předem díky všem za odpověd.

MichaaleQ
Nox
Profil
Opravdu to nechtěj vědět, to nemá na webu co dělat...
PS.: je to marquee, ale opravdu to tam nedávej
Zdeněk Košťál
Profil
MichaaleQ
Za to se dnes sekají ruce, bacha :-).
Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, nemá na webu co dělat, jak psal Nox.
DoubleThink
Profil *
nemá na webu co dělat
Říká kdo?

<marquee>
Zdeněk Košťál
Profil
DoubleThink
nemá na webu co dělat
Říká kdo?

Je to snad k něčemu dobré? Běhající text ruší pozornost, nedá se pořádně označit, špatně se čte...
Nox
Profil
DoubleThink
Ale notak;)
Nechtěl jsem na to psát slohovku, ale - vzhledem k tomu, že o téma níž je ke zhodnocení dotyčného stránka,
tak jsem z ní usoudil, že by to dopadlo stejně jako v 99.999% případů, kdy je marquee použit

A myslím, že jsem mu neublížil tím, že jsem mu řekl, že to není dobré...měl jsem ještě přidat důvod..
(pravda, že vzhledem k tomu, že sem tu zprávu psal nadvakrát, tak vypadá tak divně)

Edit: koukám, že to zmíněné téma už někdo smazal (kvůli způsobu vytvoření asi)
Jirik
Profil *
běhající text ppužívam taky, ale z jednoho prostýho důvodu, dělám stránky futsalovýmu týmu a potrebuju aby ten text upoutal např. změna trenalů....jen tenhle duvod...
ondra1
Profil
jirik
<marqee>ten text</marqee>

ale moc stránek to nepoužívá (nevím proč)
Mistr
Profil
ondra1
Nejprve otázku: Proč vytahuješ na světlo téma, které již půl roku odpočívá? A krom toho je již dávno vyřešené. Ostatně posuď sám:

<marqee>ten text</marqee>
Tebou navržené řešení zde již před půl rokem představili kolegové Nox i DoubleThink.

moc stránek to nepoužívá (nevím proč)
I na tuto Tvou ptázku zde v tématu zazněla odpověď. Je od Zdeňka Košťála.

Prosím, nevytahuj zbytečně stará témata. A chovej se zde na diskusi klidně, rozvážně a slušně, což, bohužel, rozhodně nelze říci o jednom Tvém dnešním příspěvku. Škoda.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0