Autor Zpráva
mates99
Profil *
Ahoj, potřeboval bych vědět, jak si mám odeslat proměnné do dalšího souboru, kde s nima budu dále pracovat. Mám na stránce tabuku která vypadá nějak tekhle:

prom_1 prom_2 prom_3 odkaz_1
prom_4 prom_5 prom_6 odkaz_2
prom_7 prom_8 prom_9 odkaz_3
prom_10 prom_11 prom_12 odkaz_4

Potřeboval bych to udělat tak, že když kliknu třeba na odkaz_3 tak se mi pošlou proměnné (prom_7, prom_8, prom_9) trěba do souboru odkaz_3.php a aby mě to rovnou na ten soubor přesměrovalo.
Matty
Profil
mates99
Například <a href="odkaz_3.php?prom_7=obsahpromenne&prom_8=obsahpromenne&prom_9=obs ahpromenne">klik</a> a potom si je zavoláš přes $_GET['prom_7']...
mates99
Profil *
Dík, a metodou POST by to taky slo?
mates99
Profil *
Možná že by bylo pro mě lepší, kdyby ty proměnné v url nebyly.
mates99
Profil *
Tak jsem to zkoušel, tak jak si to tu napsal, ale problém je v tom, že já ten obsah proměných neznám, nebo spíš bude pokaždý jiný. Dělám něco jako košík k jednomu shopu. Tahle tabulka je u každého produktu a vždy jsou v ní jiná data. Potřeboval bych si odeslat do toho košíku alespoň ID produktu a podle toho uz bych si mohl načíst všechny data znovu z databáze.
Paja
Profil
použij cookies nebo session
Matty
Profil
mates99
Tak to zkus třeba takto:
<?php
echo'<a href="odkaz_3.php?prom_7='.$obsahpromenne.'&prom_8='.$obsahpromenne2.'&prom_9='.$obsahpromenne3.'">klik</a>';
?>

Počítám s tím, že ten měnící se obsah proměnné máš někde uložen (v jiné proměnné).
mates99
Profil *
Dík, tohle už by mohlo fungovat.

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0