Autor Zpráva
matalion
Profil
ahoj potreboval bych poradit zda se da udelat jedna stranka kde by ybl folmular pripraveny na vyplneni a ten by se neodesilal na email ale na jinou stranku kde by byly zobrazeny informace ktere jsem vyplnil v tom folmulari dekuji moc za jakoukoliv radu
kletely
Profil
matalion
<form action="ina-stranka.php" method="post">
<input type="text" name="jedna"><br>
<input type="submit" value="Odošli">
</form>
ina-stranka.php
<?php
echo "Jedna:".$_POST['jedna'];
?>

To jetaký malí jednoduchý kód :)
Matty
Profil
matalion
Na stránce, kam návštěvníka posíláš po odeslání formuláře, použij PHP superglobální $_POST. Tedy: <?php echo $_POST['jmenopolicka']; ?>. V případě, že odesíláš data přes GET, tak použiješ $_GET.
matalion
Profil
kluci moc dekuju udelal jsem to zpusobem ktery sem napsal kletely. vse funguje vyborne az na to ze kdyz vyplnim folmular tak se mi rovnou ukaze ta stranka s tim co jsem vyplnil a kdyz tu druhou stranku otevru pak znova tak informace se tam vytrati jak to udelat aby se tam ty informace drzeli dokud je znova nepremazu??
Matty
Profil
matalion
Pokud jsem to dobře pochopil, tak chceš ty údaje někam ukládat (soubor, databáze, ...). A poté vždy ty údaje přepisovat.
matalion
Profil
ano potrebuji pomoci folmulare ulozit ty data nekam do slozky a z te slozky bude cerpat ta druha stranka a zobrazovat ty data z te slozky
matalion
Profil
slo by to tak nejakprovest??
gallagy
Profil *
Zdar lidi
Mam jeden problemik vo Flashi. Potrebujem na stranke vyplnit formular a odoslat ho na mail. Ked kliknem na tlacitko odoslat malo by mi to vyhodit take to okno s nejakou spravou typu: Vase udaje boli odoslane. Nemam vobec ponatia ako sa taketo okno vo Flashi vola, ale v inych programovacich jazykoch to nazyvaju massage box. Poradte mi prosim niekto lebo som uz z toho zufali...Celkovo by ma mozno zaujimal aj cely ten actionscript + php file. Ci to vobec mam dobre napisane.
Josefik
Profil *
Dobr den,
potreboval bych script ktery by mi zajistil:


mamprvni stranku na ktere je folmular do nej vypisu text a nactu soubory typu jpg ktere by se po odesnai neodeslali na email ale do nejake slozky na serveru ci databaze a pomoci druhe stranky bych z te slozky ci databaze cetl ty data a nemohl je menit dali by se menit pouze na te prvni strance

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0