Autor Zpráva
Mity
Profil
Multi Odkaz >> PLS HELP FAST
Mity
Profil
Nazdar lidi, nevím jestli z mého vysvětlení pochopíte o co jde,ale doufám že jo.
udělal sem si web, kde z menu potřebuju pod jedním odkazem otevřít 4 stránky do 4 iframu, když zadám odkaz tímto stylem

<a href="1.html" target="1"><a href="2.html" target="2"><a href="3.html" target="3"><a href="4.html" target="4"> ODKAZ </a></a></a></a>

tak se vezme pouze příkaz nejblíže slovu ODKAZ, takže se načte pouze jedna stránka, potřeboval bych poradit jak to mám spojit aby se po kliknutí na ODKAZ načetli 4 do 4 iframů, doufám že to existuje, díky za odpovědi
Miloš
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=25185&foru m=3&page=-1
Mity
Profil
Moc dík
Mity
Profil
sorry ale nemyslel sem to takhle to jsou normál framy, máš ICQ? poslal bych Ti obrázek s šipkama jak to myslím
Mity
Profil
Pro lepší vysvětlení se podívejte sem : http://hilary-by-mity.wz.cz/odkaz.jpg Myslím to tak aby po kliknutí na ODKAZ se načetli 4 IFRAMY podle šipek a to najednou. THX
Miloš
Profil
Vždyť by to mělo být z příkladu jasné; pouze se na onclick navěsí víc oken, dejme tomu:
<a href="nahorevlevo2.html" target="nahorevlevo"

onclick="parent.nahorevpravo.location.href='nahorevpravo2.html',
parent.uprostred.location.href='uprostred2.html',
parent.dole.location.href='dole2.html';">uklikni si</a>


Funkční prototyp posílám e-mailem
Mity
Profil
moc dík, už sem to sesmolil dřív než si mi to napsal a poslal =)

celkem sem se divil že sem na to došel
Anonymní
Profil *
Ahojky Miloš mohl by si mi to poslat na email presne jak to funguje nejka mi to nejde AKORAT JA BYCH POTREBOVAL JEN ABY SE PO KLIKNUTI NA JEDEN ODKAZ ZOBRAZILI V DVOU RUZNYCH RAMCICH RUZNE STRANKY NE STEJNE.DIKY KDYZ TAK MI NAPIS NA EMAIL MARTINEKLEV@SEZNAM.CZ
Bubák
Profil
Anonymní
Na mail tí nikdo psát nebude, třeba proto, že máš zaseklý CapsLock. Navíc bez křištálové koule nikdo neví, jak sis pojmenova rámy a spobpry.


onclick="parent.nahorevpravo.location.href='nahorevpravo2.html',

nahore - jméno rámu
nahorevpravo2.html - jméno souboru

Dodatek "c"
Miloš
Podáš Mitymu prst a Anonymní chce celou ruku ;-)))
Anonymní
Profil *
nebud sprostej tobe se to machruje ze?? ano presne tak
nahore - jméno rámu
nahorevpravo2.html - jméno souboru

jo a sory od toho je forum kdyz nekdo neco nevi ostatni lide se mu snazi pomoct a ne ho urazet a delat si snej prdel ze mu neco nejde
DJ Miky
Profil
Anonymní
Kdo je tu sprostý? Kdo tě tu uráží? Kdo si z tebe dělá *****?

Pokud to máš nahore a nahorevpravo2.html, tak ti nic nebrání použít ten kód:
onclick="parent.nahore.location.href='nahorevpravo2.html'"
Anonymní
Profil *
diky vsem uz to mam poradil mi jeden dobrak na jinem foru
Anonymní
Profil *
ten bubak nebo jak se jmenuje to je fuk dik miky bez tebe bych to a
si nedal
Bubák
Profil
Omlouvám se anonymnímu, že jsem popsal jen princip, a nedonesl jsem mu kód na zlatém podnose ;-)

Darovat rybu nebo naučit rybařit, to je, oč tu běží.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0