Autor Zpráva
killer
Profil
Jak se dá udělat neorámovaná tabulka border 0 px ??

Díky
koudi
Profil
třeba jí v css nastavíš border na 0.
Miloš
Profil
killer
Jak se dá udělat neorámovaná tabulka border 0 px ??
Neorámovaná tabulka má border 0px, neboli nemá žádný border, protože border = rámeček.
Pokud nenapíšeš, že tabulka nějaký border má mít, tak mít žádný nebude – současné prohlížeče takovou tabulku, pokud vím, vždy zobrazují bez rámečku, takže pokud napíšeš třeba
<table>
<tr><td>bla</td><td>ble</td></tr>
<tr><td>bla</td><td>ble</td></tr>
<tr><td>bla</td><td>ble</td></tr>
</table>

žádný rámeček tam opravdu nebude. A pokud si to chceš opravdu pojistit, aby nebyl (ale (b)IMHO zcela zbytečně, resp. nadbytečně), pak v HTML uveď table s atributem: <table border="0"> a v CSS přidej:
table, td, th {border: none}

Stačí?
pinkytm
Profil *
Da sa to urobit v html
<table border="0">
<tr>
<td>
blablabla
</td>
</tr>
</table>

alebo v css

to iste akurat <table {border: 0}>
pagep
Profil
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mám tabulku a potřeboval bych aby se neroztahovala podle obsahu, ale aby se objevil posuvník... předem děkuji za jakoukoliv odpověd...
Bubák
Profil
pagep
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bez těch vykříčníků by to nešlo???????
Dei jí pomocí CSS rozměry a overflow: auto.
www.jakpsatweb.cz/css/overflow.html

<table style="width: 100px; height: 300px; overflow: auto; ">
pagep
Profil
Díky mnohokrát.... (pod css sem to hledal, ale pod overflow...) když tak se mrkni na www.pagep.wz.cz nebo webu kterého se to týká www.elastomania.xf.cz ;)
spiq
Profil *
Ahoj, potreboval bycj pomoci...
mam jistou bunku tabulky, pojmenovanou main. Jak mam udelat, aby se mi primo v tehle bunce zobrazovaly odkazy z menu?

Diky
Bubák
Profil
Možnosí je několik: www.jakpsatweb.cz/include.html
spiq
Profil *
Mno tak presne tohle uz vim, a presne tohle jsem nemel na mysli. :) Chtel bych to provest pouze v ramci jazyka html a bez ramů...
spiq
Profil *
Spis jsem mel na mysli neco jako, ze by ta bunka main byla cil odkazu, jesli to jde takhle napsat.
Miloš
Profil
spiq
Pak leda Iframe
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0