Autor Zpráva
morado
Profil *
zdravím zajimalo by mě jak vytvořit v HTML hypertextovy odkaz ktery není podtržený.Dik
Bubák
Profil
V HTML uděláš odkaz, CSS určuje vzhled.
Na nepodtržení ohkazu není v HTML žádný atribut, pokud pominu style, ale to už je, zjednodušeně řečeno, způsob, jak dostat CSS do HTML.
morado
Profil *
no myslel jsem si že se css nevyhnu ale nevadi dik :)
vertigo4
Profil
já teda nevím, ale stránky bez css....no fuj!
morado
Profil *
ja nerikam ze nejsou prez css ale chtel jsem se jen zeptat jestli je na to naky tag v HTML...
roberta
Profil
vertigo4
ale stránky bez css....no fuj!
dôvod? ja mám v prehliadači zakázané css a vôbec sa mi nezdá, že by som o niečo prichádzal...
vertigo4
Profil
roberta
neříkám, že o něco přijdeš bez css, ale udělat grafiku stránku bez css je skoro nemožné...
Tommy4
Profil
ja mám v prehliadači zakázané css a vôbec sa mi nezdá, že by som o niečo prichádzal...
Css je základ, bez něho to podle mě nejde, kor když ho máš vypnutý..blee.
Manq
Profil
CSS učuje vzhled. Funkčnost nijak neovlivňuje.

ale udělat grafiku stránku bez css je skoro nemožné...
No, ne skoro, ale úplně. V CSS by měly být uvedené prvky, které určují vzhled. Když není CSS, není vzhled.
vertigo4
Profil
Manq
tak některé věci jde nadefinovat HTML
Manq
Profil
vertigo4
To ano, ale HTML tu je k tomu, aby nám sdělovalo obsah.
vertigo4
Profil
Manq
souhlasím, jen jsem si to chtěl ujasnit
djlj
Profil
vertigo4
Pokud čtu správně, morado nechtěl komentovat, jestli jsou stránky bez css „mňam“, nebo „fuj“. Pokud nemáš zájem reagovat na dotaz, tak je celkem otravné číst tvoje subjektivní názory (neber to osobně).


morado
style='text-decoration:underline' (ovšem to je, jak už psal Bubák, též s pomocí css; pokud to ale potřebuješ nastavit u konkrétního odkazu, nebránil bych se tomu to použít).
vertigo4
Profil
djlj
ano já jsem zapoměl, že ty ted vytáhneš to s těma sluchátkama a natřeš nám to tu
Komensky
Profil *
ehm, underline je pdtržení, nepodtrhne se to při none :D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0