Autor Zpráva
Beny9874
Profil *
Zdravim, s kamosem jsme se rozhodli udelat web. Udelali jsme si design, default.css a index.html. Kdyz mi to poslal on tak to mel v poradku, ale u me to bylo rozhazene. Kdyz jsem to teda dal dohromady a nahral na net, bylo to rozhazene. V pc jsem to rozhazel jak to mel on a nahral, na internetu ja mam vse v poradku a on to ma rozhazene. Poradite mi co s tim? Aby to slo vsem v pohode?
Web:
Odkaz

CSS:
Odkaz
fandaa
Profil
Beny9874
Zřejmě užíváš jiný prohlížeč. Použij např. podmíněné komentáře.
Beny9874
Profil *
A jak to muzu optimalizovat pro kazdy vyhledavac, aby to fungovalo? A tobe to funguje jak ma?
fandaa
Profil
Beny9874
Ne vyhledáváč, prohlížeč. V IE7 máš obsah pod menu posunutý doleva stejně jako v Mozille Firefox 3.0.4. Navíc se nějak divně zobrazuje pozadí v IE7. Zkus si to prohlédnout sám a uvidíš. Nastyluj to třeba pro Mozillu Firefox, a poté přidej podmíněný komentář pro IE7 a IE6.
Bubák
Profil
Zřejmě užíváš jiný prohlížeč.
Nebo jiné rozlišení. Stránka je rozbitá jak v různých prohlížečích, a také je "optimalizována" jen pro jedno rozlišení, přesněji šířku okna (1280px).

Možná se pletu, ale kód stránky mi připadá jako stažená a rozbitá šablona.
Jozifek
Profil *
Ono to může být taky tim že máš širší monitor já jsem měl taky takoví problém
panther
Profil
Jozifek
Ono to může být taky tim že máš širší monitor já jsem měl taky takoví problém
pravděpodobně myslíš, že je stránka blbě nakódovaná a drží pohromadě na jednom rozlišení (viz. Bubák)

Bohužel to není chyba širšího monitoru, nýbrž tvůrce webu :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0