Autor Zpráva
Fred
Profil
Lepím takový pokus o simulaci include pomocí ajaxu a nějak nechápu, proč přede mnou utíká v IE5 na hoveru obsah? Poslal jsem to sem http://xy.wz.cz/ajax-simulace-include/test.html s js to nesouvisí, dělá to i bez něj.
Leo
Profil
Netusim (takze klasicky - zjednodusit do nejmensi mozne varianty, ktera to jeste dela), ale je to hezky efekt :-) Leo
Fred
Profil
Tak jsem to zkoušel a dělá to pozadí u hoveru, jakoby změna barvy změnila šířku toho odkazu. Pokud buď zvětším šířku, nebo odstraním změnu pozadí při hoveru tak to nedělá.
Update nastavil jsem šířku i pro li a je to v pohodě, dík.
Fred
Profil
Tak jsem jistil ještě další potíže. Že nejde tlačítko zpět s tím se dá žít, zase je to extrémně rychlé, ale když dám otevřít odkaz v novém okně otevře to přímo to holé xml, dá se to nějak ošetřit? Přesunul jsem to sem http://xy.wz.cz/ajax-simulace-include/
Leo
Profil
"ale když dám otevřít odkaz v novém okně otevře to přímo to holé xml"

Jaky zase odkaz, jake xml? V kterym prohlizeci, neslo by to trosku konkretneji? Leo
Leo
Profil
"Že nejde tlačítko zpět s tím se dá žít, zase je to extrémně rychlé"

A nejde to ulozit treba do oblibenych, otazka je jak se to chova pri tisku, ulozeni stranky na disk, proste to ma trosku vyhody i nevyhody ramu... Leo
Fred
Profil
Jaky zase odkaz, jake xml No zaměňuji ty odkazy v menu za xml. Mohl by to být i normální text, ale to blblo kódování všude, pouze při xml v utf-8 ie zobrazí správně charstet. Když mám třeba nastavené otevírání v novém panelu (okně) na prostřední kolečko myši tak mi to otevře to xml. Takže vlastně potřebuju ošetřit middle click. Náhledy tisku vypadají bez problému.
Fred
Profil
Už jsem to vykoumal, ještě zkusím něco s tím přidáním k oblíbeným.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Freda:
Což takhle měnit location.hash? Ale pozor na Operu, dle mých testů to někdy v některých verzích vyvolává znovunačtení stránky.
Fred
Profil
Chamurappi Děkuji vypadá to nadějně, nakoplo mě to správným směrem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0