Autor Zpráva
kelvin
Profil
Mám IE6 SP2 a pokud jsem na nějaké www stránce a zkusím "zobrazit zdroj", tak se nic nestane. Žádná hláška, žádná reakce.
Pokud však prohllížím stránku otevřenou z lokálního disku tak tam to jde v pohodě. Nesetkal jste se s tím někdo.
Jsou to Windows XP instalované už s SP2. Teď si nevzpomenu, jestli to odmítalo otevírat zdroj hned po instalaci nebo jestli jsem někde něco nezkonil.
Díky za radu.
mipo
Profil
Nejde zobrazit zdroj.
kelvin
Profil
Díky. Smazal jsem temp (to bylo pláče) a pořád nic.
Yuhů
Profil
Stává se ti to na všech stránkách, nebo jenom na některé?
kelvin
Profil
Na všech. Krom těch co otevírám z disku.
Tomik
Profil
Zkusil bych se podívat do "Možnosti => Nastavení => Upřesnit" a tam je něco jako "výchozí editor", tak tam to přenastavit.
kelvin
Profil
Tam je nastavenej frontpage 2003, ale ani kdyz dam notepad, tak nic :/.
Yuhů
Profil
ne, to editorem není, to s tím nemá absolutně nic společného.

Fakt už nevím. Zkontroluj spíš nastavení Dočasných souborů internetu. Mrkni, jestli tam máš správná práva, zkus změnit jejich adresář.
kelvin
Profil
Vyřešil jsem to smazáním windows a opětovným nainstalováním. Kromě toho, že se nezobrazoval v IE zdroj se ještě filmy přehrávaly v menším okně a byl bordel na ploše, což splnilo tři podmínky pro reinstall ;). Nyní tedy vím, že nezobrazení zdroje nezpůsobuje SP2, ale pravděpodobně nějaká zlá moc a mohu jít klidně spát.
Vařeka
Profil *
filmy přehrávaly v menším okně a byl bordel na ploše, což splnilo tři podmínky pro reinstall ;).

Sorry, ale seš ... ne, to nejde říct slušně. Podívej Windows XP se na pevný disk instalují jednou. Něco jako přeinstalování bylo potřeba u WIN98/ME aĺe XP je moderní systém a vše jde řešit jinak. Ani tak moc nechci prosazovat super XP, ale
reinstal kvůli bordelu na ploše?

Já žasnu.
kelvin
Profil
Vařeka - pokus o flame? Pokud jsi si nevšiml smajlíku tak seš ... . Tehdy se mi nějak pokazil mv2player, odinstalování, čištění registrů, nic nepomohlo. + se objevily ještě nějaké chyby, pc nepoužívám sám, víceužiatelské nastavení nemíním řešit. Nevěřím tomu, že vše lze řešit jinak než přeinstalováním, některé věci se prostě mohou pokazit a nespravíš je. Například tohle needitování zdroje prostě nešlo.
A to cos napsal tučně - opět - nevidíš smajlík?
cze
Profil *
Poradíte mi někdo prosím:Když chci nainstalovat ie7 tak se to extrahuje a pak to píše že mám jinou verzi jazyka.Co s tím?Prosím napište na 284459068,czechrepublic@tiscali.cz fórum moc nečtu vždy tu http stratím.Dík všem za odpověď
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0